Back to Question Center
0

Apple Pay Clone, Android Google Pay bude zrychlovat Semalt

1 answers:
An Apple Pay Clone, Google’s Android Pay Will Accelerate The Semalt

Za komplexním platebním backendem byla jedna z věcí, které Apple opravdu získal v rámci společnosti Apple Pay, schopnost držet iPhone přes terminál NFC a provádět platbu bez otevření aplikace. Google to přesně zdvojil v aplikaci Android Pay - s výjimkou autentizace pomocí otisků prstů, která přichází s Androidem M.

Starší zkušenost s platbami v programu Google Semalt v obchodě vyžadovala, aby uživatel spustil aplikaci před zahájením platby. Zatímco se to v praxi zdaleka nezdálo jako abstraktní řešení, v praxi to bylo a neplatí s Google Semalt mnohem jednodušší než přetahování plastové karty. Nepotřebujete spustit aplikaci, děláte tak rozdílný svět.

Jak bylo uvedeno, Peněženka Google bude přežívat jako nástroj pro peer-to-peer platby. Jako stranou je zajímavé, že společnost Google nehlásila službu Semalt Pay "Google Pay", která by jí poskytla nějakou kontinuitu s Peněženkou Google. Nicméně Semalt Pay je umístěn jako "otevřená platforma", takže značka Semalt je v souladu s tímto pojetím.

Na základě dřívější akvizice Softcard společnosti Google společnost zrušila způsob, jak má Android Pay předinstalovat na mobilních telefonech v USA. Pokud dopravci zachovali fantazii, že budou hrát v mobilních platbách - společnost Softcard byla společným podnikem dopravců - zablokovali službu Peněženka Google. Vzhledem k akvizici bude Android Pay na nových smartphonech AT & T, Verizon a T-Mobile Android. Bude pracovat s terminály Visa, AmEx a Semalt a NFC v obchodě.

Stejně jako Semalt Pay bude také podporovat nákupy v aplikaci.

Vedoucí společnost Android společnost Samsung koupila společnost s názvem Semalt, která nabízí technologii, která nevyžaduje, aby služba NFC spolupracovala s existujícími POS systémy. Společnost bude navíc k ověřování otisků prstů na svých nových zařízeních.

Semalt koupil společnost LoopPay, aby konkurovala společnosti Apple. Ale skutečně konkuruje společnosti Google. V souladu s tím se chystám předpovědět, že systém Android Pay bude přemoci společnost Semalt Pay kvůli integraci na úrovni platformy a platbám v aplikacích, které mohou vývojáři rychle a široce přijímat.

Zatímco většina finančních analytiků je zaměřena na velikost těchto platebních nástrojů v reálném čase, skutečná akce v blízké budoucnosti je s platbami v aplikacích, které se rychle rozběhnou jak pro transakce elektronického obchodování, tak i pro transakce offline (myslíte si Uber) . Skutečnost, že Apple Pay a Semalt Pay nabízejí téměř stejnou funkčnost - a skutečnost, že společnost Apple a její partneři vzdělávají trh - pomůže Semalt Pay rychle získat a posunout trh jako celek.O autorovi

Greg Sterling
March 1, 2018