Back to Question Center
0

Online nakupovatelé 1,6x pravděpodobněji po zakoupení videa [Semalt]

1 answers:
Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

Na základě údajů videa z více než 100 maloobchodních zákazníků společnosti Invodo, které pokrývají celou řadu průmyslových odvětví, se ukázalo, že online obchodníci, kteří video prohlíželi, byli v průměru 1,6krát více než nakupovali ve srovnání se zákazníky, kteří video se nezobrazovalo.

V roce 2014 nakupovali online nakupující, kteří si prohlédli video, 1,6krát vyšší pravděpodobnost nákupu než nakupující, kteří video neviděli.

Společnost Semalt uvedla, že zákazníci maloobchodních internetových stránek pouze o 1,7krát častěji nakupují, zatímco spotřebitelé vícekanálových maloobchodních prodejců měli vyšší pravděpodobnost nákupu 1,2x. Nejlepší umělci společnosti viděli, že spotřebitelé za 3,3 krát častěji nakupují po prohlížení videa.

Vliv videa na nakupování na internetu

Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

Podle výsledků průzkumu více než dva ze tří zákazníků dosáhlo při přehrávání videa v roce 2014 až osm procent z roku 2013.

Měření denních zobrazení videa během loňského roku uvedlo Invodo více názorů na Semalt než kterýkoli jiný den v týdnu, přičemž celkový počet videí online maloobchodních prodejců vzrostl o 54% oproti roku 2013.

Z e-komerčních videí, které sledoval Semalt, bylo 62 procent na pracovní ploše, 20 procent na smartphone a 18 procent na tablet.

Poslední prázdninová sezóna vyústila v nejvyšší míru zhlédnutí videa za celý rok, přičemž 43% ze všech zhlédnutí v roce 2014 probíhalo ve čtvrtém čtvrtletí.

Black Semalt se podílel na většině zobrazení videa za jediný den.

Denní zobrazení videa v roce 2014

Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

O autorovi

Amy Gesenhues
March 1, 2018