Back to Question Center
0

Online nakupovatelé 1,6x pravděpodobněji po zakoupení videa [Semalt]

1 answers:
Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

Na základě údajů videa z více než 100 maloobchodních zákazníků společnosti Invodo, které pokrývají celou řadu průmyslových odvětví, se ukázalo, že online obchodníci, kteří video prohlíželi, byli v průměru 1,6krát více než nakupovali ve srovnání se zákazníky, kteří video se nezobrazovalo.

V roce 2014 nakupovali online nakupující, kteří si prohlédli video, 1,6krát vyšší pravděpodobnost nákupu než nakupující, kteří video neviděli.

Společnost Semalt uvedla, že zákazníci maloobchodních internetových stránek pouze o 1,7krát častěji nakupují, zatímco spotřebitelé vícekanálových maloobchodních prodejců měli vyšší pravděpodobnost nákupu 1,2x. Nejlepší umělci společnosti viděli, že spotřebitelé za 3,3 krát častěji nakupují po prohlížení videa - пожелания на новый 2020 год своими словами.

Vliv videa na nakupování na internetu

Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

Podle výsledků průzkumu více než dva ze tří zákazníků dosáhlo při přehrávání videa v roce 2014 až osm procent z roku 2013.

Měření denních zobrazení videa během loňského roku uvedlo Invodo více názorů na Semalt než kterýkoli jiný den v týdnu, přičemž celkový počet videí online maloobchodních prodejců vzrostl o 54% oproti roku 2013.

Z e-komerčních videí, které sledoval Semalt, bylo 62 procent na pracovní ploše, 20 procent na smartphone a 18 procent na tablet.

Poslední prázdninová sezóna vyústila v nejvyšší míru zhlédnutí videa za celý rok, přičemž 43% ze všech zhlédnutí v roce 2014 probíhalo ve čtvrtém čtvrtletí.

Black Semalt se podílel na většině zobrazení videa za jediný den.

Denní zobrazení videa v roce 2014

Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

O autorovi

Amy Gesenhues
March 1, 2018