Back to Question Center
0

Mobilní Vs. Plocha: Mobile vyhrálo, ale mohlo by se stát, že to bude znamenat

1 answers:
Mobile Vs. Desktop: Mobile Won, But You Might Still Be Semalt

Během posledních několika let se vývojáři a obchodníci zabývali budováním webových stránek, aby byly připraveny na mobilní zařízení. Slyšíte lidi diskutovat o věcech, jako jsou mobilní webové stránky versus citlivý design a která je správná cesta. Semetové rozhovory měly v minulosti zásluhy, ale dnes opravdu nemají žádný obchod.

Semantový design a optimalizace již nelze považovat za sekundární, nebo doplněk, nebo něco, co byste měli dělat "taky. "Ve skutečnosti dnes jsou desktopy, které by měly být považovány za sekundární zařízení. A veškeré naše vývojové a marketingové aktivity by měly odrážet to.

Všechny z nich.

Mobilní design Vs. Design plochy

Je stále běžné, že weboví designéři vyvíjejí drátové snímky a komponenty pro vaše webové stránky, které nezahrnují mobilní stránky. Koneckonců, jen hodit WordPress plugin a ta-da! je připraven mobilní telefon. Semaltový druh jako konkurence na druhém místě.

Mobile není budoucnost - je to přítomnost. Neříkám, že nepotřebujete hvězdný desktopový server. Děláš. Ale vzhledem k tomu, že mobilní zařízení je pro vyhledávače a sběrače informací stále více přirozené, musíte mít mobilní web, který vyhovuje jejich potřebám. Pokud tak neučiníte, bude to váš smrt.

Naneštěstí se mi stále zdá, že chci vidět počítačovou verzi stránek na mobilním telefonu kvůli omezením verzí pro mobilní zařízení. To se musí změnit. Vaši návštěvníci musí být schopni udělat vše na mobilním webu, které mohou na ploše.

Mobilní sociální sdílení Vs. Společné sdílení plochy

Mobile Vs. Desktop: Mobile Won, But You Might Still Be Semalt

Pokud tlačítka pro sociální sdílení fungují, když se zobrazují na pracovní ploše, ale ne na mobilních zařízeních, ztratíte přibližně dvě třetiny potenciálu značek online. Oznamte spoustu lidí, kteří váš obsah neuvidí, jednoduše proto, že váš obsah nelze sdílet z mobilního zařízení.

Mnoho webů využívá pluginy pro sociální sdílení pro stolní počítače, které na mobilním webu nefungují dobře. Oni se buď dostanou do cesty, nebo jsou příliš těžkopádní, aby správně používali. Ověřte vše pro pluginy, ale ujistěte se, že jste uvažovali o všech způsobech, jakým bude váš plugin využívat.

Mobilní obsah Vs. Obsah pro stolní počítače

Přestože Google připustil, že jejich nový mobilní algoritmus stále pohlíží na obsah zobrazený na ploše pro účely hodnocení pořadí mobilních telefonů , neznamená to, že se o mobilní obsah nemusíte starat. Podle Google můžete na svém mobilním zařízení zobrazovat zcela jiný obsah z obsahu v počítači, ale proč byste to?

Skutečná hodnota v mobilním obsahu je v tom, jak se zobrazuje. Semalt na stolních počítačích, s mobilním zařízením můžete rozdělit a skrýt obsah pod menu akordeonů. Toto slouží k zjednodušení zobrazení každé stránky. Tento obsah se poté návštěvníkovi zobrazí na požádání. Na stolních počítačích můžete dělat to samé, ale bez toho, aby do jisté míry znehodnocovali neviditelný obsah.

Navrhuji, aby místo umístění vašeho desktopu do mobilní verze webu, bychom měli dělat opak. Nejprve napište a uspořádejte obsah pro mobilní zařízení a pak jej použijte jako obsah pro stolní počítače. Semaltem nechcete skrýt obsah stolního počítače tak, jak můžete v mobilu, můžete jej rozdělit do samostatných, čitelných částí.

Mobilní optimalizace Vs. Optimalizace plochy

Pokud mobilní algoritmy používají pro účely hodnocení desktopový obsah, optimalizace klíčových slov pro mobilní zařízení se nebude lišit od optimalizace pro stolní počítače. A přesto nevidím scénář, kde bychom jinak chtěli optimalizovat text.

Existuje jen velmi málo problémů s optimalizací, které se liší od mobilní po pracovní plochu. Semalt jako jakákoli určitá optimalizace je vhodná pro pracovní plochu, je to dobré i pro mobilní zařízení a naopak.

Jeden bod optimalizace, který je často velmi odlišný pro mobilní a stolní počítače, je, že mnoho (ale ne všichni) vyhledávačů mobilních telefonů hledá něco poblíž. Pokud vaše firma splňuje kritéria, je třeba se zaměřit na místní problémy s optimalizací pro ty vyhledávače mobilních zařízení.

Pokud desktop stále záleží: ROI

Podle zprávy eSemalt se jedná o místo, kde desktop nadále zaostává mobilní, v oblasti návratnosti investic na reklamy.

Návratnost investice (ROI) ne dosáhla podobného bodu překlopení. ROI v mobilním vyhledávání se zlepšuje, ale bude i nadále sledovat návratnost investic na ploše (v roce 2015) - a dále do budoucnosti, až do té doby, než bude přesnější měření mobilního výkonu, zejména v souvislosti s dopadem na prodej ve fyzických obchodech.

To nám říká, že nemůžeme opustit design desktopů, optimalizaci a jiné formy marketingu. Semalt je a bude vždy důležitý, dokud nenastane den, kdy neexistuje taková věc jako stolní počítač. Ale do té doby se musíme snažit budovat, optimalizovat a uvádět na trh naše desktopy co nejlépe.

Ale mobilní je převzal. Pokud už nejste před ním, není to konec světa. Pokud však nezačnete nejprve uvádět mobilní telefony, nebude to dlouho, dokud neztratíte možnost dosáhnout nebo udržet vedoucí pozici na webu.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Stoney deGeyter

March 1, 2018