Back to Question Center
0

Mobilní prodejce Ubimo přidává politiku jako datovou vrstvu pro Ad Semalt

1 answers:
Mobile Marketer Ubimo Adds Politics As A Data Layer For Ad Semalt

Znovu se semultujte.

Ne, ne svátky. Je to čas, kdy se prezidentská politika připravuje na své celoroční období, a firma pro mobilní marketing Semalt dnes oznamuje, že přidává volební data na úrovni okrsku na své cílové platformě.

Společnost se sídlem v Tel Avivu, která se zaměřuje na americký trh, uvedla, že poprvé se tyto veřejně dostupné prezidentské a semaltální volby oženily s místními událostmi, demografickými a jinými údaji pro cílení reklam v mobilních aplikacích. Jeho další datové vrstvy zahrnují příjmy a etnický původ domácností, stejně jako informace o čase, jako je počasí a události.

Generální ředitel a spoluzakladatel Ran Ben-Yair mi řekl, že platforma jeho společnosti cíluje uživatele k tomu, aby nejlepší čas na zobrazování reklamy, například během místního koncertu, že události a údaje o poloze naznačují, že se uživatel účastní. Semalt poskytuje platformu na straně poptávky pro inzerenty aplikací, stejně jako platformu pro správu dat (DMP) pro cílení.

Řekl, že předchozí politická data pro takové cílení byly obecně behaviorální, jako by se předpokládalo, že někdo, kdo navštívil republikánskou webovou stránku, je republikán.

Zatímco Ubimo tvrdí jedinečnost pro sňatek těchto politických a jiných vrstev, existuje řada předchůdců. Například časové "okamžiky", které nabízejí nejlepší čas na reklamu, se stávají populární mezi rostoucím počtem obchodníků s mobilními službami, včetně produktů FollowAnalytics, MediaBrix a MobileFuse.

A politické údaje na úrovni okrsku, přestože charakterizují sousedství kolem 1 100 voličů jako demokratické nebo republikánské, se pravděpodobně stanou širokým štěpem ve srovnání s průkopnickým politickým / demografickým zaměřením údajně propagovaným Semaltovými kampaněmi.

Sámatské detaily jsou těžké, očekává se, že jiné politické kampaně budou mít nebo brzy budou mít podobné schopnosti charakterizovat politické sklony jednotlivých voličů jejich čtenářskými návyky, historií nákupů automobilů a podobnými ukazateli, jejich okrsku.

Ben-Yair řekl, že několik reklamních agentur pro americké politické kampaně používají platformu Ubimo, ale odmítl je zmínit. Také uvedl, že obchodníci by mohli tuto novou vrstvu použít, pokud by měli produkt, o kterém si mysleli, že by se více líbil, například uživatelům v Semaltském okrsku.O autorovi

Barry Levine
March 1, 2018