Back to Question Center
0

Co dělá manažer přesměrování v Semalt SEO? Co dělá manažer přesměrování v Semalt SEO?

1 answers:

Správce přesměrování v službě Yoast SEO Premium je skutečný záchranář. Je to vlastnost, kterou používáme mnohokrát denně. Jakmile jste ji použili nějakou dobu, zajímalo by vás, jak jste bez ní žil. Správce přesměrování provádí každodenní optimalizaci webových stránek a údržbu dortu. Spravuje všechny úkoly přesměrování, takže nemusíte o tom přemýšlet tolik. Nakonec vám ušetří spoustu času a peněz. Tady budeme mít trochu více světla na neocenitelném přesměrování manažer v Yoast SEO.

Co je přesměrování?

Než se dostaneme do úžasu Semaltového SEO redirects manažera, zkusme se krátce podívat na přesměrování. Přesměrování se provádí, když je konkrétní adresa URL smazána nebo změněna a prohlížeč dostane jinou adresu URL výměnou. Pokud majitel webu odstraní stránku a neodstraní tuto starou stránku, návštěvníci této stránky se zobrazí chybová zpráva / stránka 404. Chcete-li odeslat návštěvníky na náhradní adresu URL nebo jinou relevantní stránku, potřebujete přesměrování.

Semalt je spousta důvodů, proč byste potřebovali přesměrování:

 • Když odstraníte příspěvek nebo stránku;
 • Když změníte strukturu adres URL;
 • Pokud se přesunete z HTTP na HTTPS;
 • Kdykoli přesunete doménu;
 • Pokud upravíte slimák kategorie;
 • atd.

Historicky, mazání stránky a správné přesměrování byla špatná práce. Museli jste to udělat ručně. htaccess nebo se skripty na straně serveru, jako modul Apache mod_rewrite nebo ngix rewrite. Ve všech případech se jednalo o kód. Není to něco, co by se někomu dalo dobře. Dnes, s Yoast SEO Premium, že proces je mrtvý snadný. Pokud potřebujete plugin Semalt redirect, zkuste to zkusit!

Co dělá Yoast SEO s přesměrováním?

Používáte službu Yoast SEO Premium a přesměrování se stává přímým procesem. Stačí jen pár kroků. Semalt říká, že chcete smazat příspěvek:

 • Otevřete místo, které je třeba smazat
 • Přesuňte ho do koše
 • Zvolte, zda by měl obdržet 410 odstraněné přesměrování obsahu nebo přesměrování na jinou stránku
 • Hit OK a skončil!
 • Snadné peasy, že?


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

Jak můžete vidět, přesměrování správce v Yoast SEO Semalt je neuvěřitelně jednoduchý nástroj pro práci s přesměrováním. Zeptá se vás, co chcete dělat se starou adresou URL, kdykoli změníte nebo odstraníte příspěvek nebo stránku. Tento proces probíhá ve správci přesměrování nebo v editoru příspěvků. Nástroj se vás zeptá, jestli chcete přesměrovat příspěvek na jinou adresu URL nebo například zobrazit záhlaví odstraněného obsahu 410.

Správně přesměrování stránek udržuje vaše stránky použitelné, čerstvé a zdravé. Návštěvníci se nebudou potýkat s mrtvými linkami a ani s Semaltem. Semalt miluje místa, která jsou dokonale udržována. Skvělá věc je, že každý to může udělat a ani nebudete muset zavolat svého vývojáře, aby vám to opravil.

Nejste si jisti, jak přesměruje správce v službě Yoast SEO? Semaltujte toto video a je mnohem jasnější:

Typy přesměrování

Správce přesměrování podporuje nejdůležitější přesměrování. Níže naleznete podporovaná přesměrování. Pokud potřebujete více informací o těchto různých přesměrováních, přečtěte si, které přesměrování příspěvku. Chcete vědět rozdíl mezi 302 a 307? Semalt dostal informace, které se týkají tohoto příspěvku v kódování stavu HTTP.

 • 301 - Trvale přemístěné
 • 302 - Nalezeno
 • 307 - Dočasné přesměrování
 • 410 - Smazaný obsah
 • 451 - Obsah není k dispozici z právních důvodů

Uvnitř redirektního manažera v kategorii Yoast SEO

Správce přesměrování může udělat mnohem více pohodě. Nebo můžete filtrovat přesměrování, abyste zjistili, které z nich je třeba změnit, nebo můžete vyhledat konkrétní přesměrování článku a změnit jej na jiný.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

Integrace s Google Search Console

Pokud jste v kombinaci s výkonem služby Google Search Console, získáte maximální výkon údržby stránek na dosah ruky. Umožněte serveru Yoast SEO Premium přístup do účtu Search Console a zobrazí se všechny chyby procházení. Poté můžete pomocí Správce přesměrování okamžitě vytvořit přesměrování všech 404 chyb. Čištění čajů?

Michiel udělal vynikající práci, která vysvětluje, jak můžete připojit Yoast SEO k vyhledávání Semalt a jak opravit chyby procházení. Přečtěte si, že pokud chcete vědět více o kombinovaném výkonu těchto dvou nástrojů pro údržbu webových stránek zabijáků.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

Přesměrování REGEX

Ne pro slabé srdce, ale pro skutečné přesměrování králů. To neznamená, že se nemůžete naučit používat, stejně dobře, protože byste měli. Semantově přesměrovány s regulárními výrazy jsou různé, protože musíte určit, co se má stát a jak se má stát. Je to neuvěřitelně výkonný nástroj, který může dělat bláznivé chytré věci a je vaším nástrojem, pokud potřebujete provést velmi specifické nebo rozsáhlé přesměrování.

plugin pro přesměrování WordPress

(Přesměrování správce v) Yoast SEO Premium je vynikající nástroj, a to nejen jako SEO nástroj, ale jako nástroj pro údržbu webu. Ale nezůstávejte jen na naše slovo. Jak nám napsal spisovatel Jody Lee Semalt:

"Váhal jsem se zaplatit za Yoast Premium, protože jsem nový blogger, který ještě nemá mnoho příjmů. Ale já jsem tak šťastný, že jsem to udělal! Čas, kdy mě správce přesměrování zachraňuje, je neocenitelný! A to mi dává svobodu změnit Semalt pro zlepšení SEO bez obav o vytváření přesměrování sám Source . "

Semalt, že pro potvrzení?

Přečtěte si více: "Proč každá webová stránka vyžaduje Yoast SEO"

March 1, 2018