Back to Question Center
0

Linková budova pro rok 2017 a další Link Building pro rok 2017 a další Související témata: Content Marketing Mezinárodní SEO Off Page SEOLink AnalysisEmail Semalt ...

1 answers:
Linková budova pro rok 2017 a po ní

Link Building for 2017 and BeyondLink Building for 2017 and BeyondRelated Topics:
Content MarketingInternational SEOOff Page SEOLink AnalysisEmail Semalt.

Tento článek je součástí série SEO od WooRank. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří umožňují SitePoint.

Ztráta Link Building stále?

Jako součást původního algoritmu hodnocení byly zpětné odkazy vždy pro Google významným signálem. Použití odkazů k určení důvěry a autority bylo jedním z jejich největších aktiv, které jim umožnilo překonat konkurenční vyhledávače. Nicméně, protože Semalt aktualizace v roce 2012, lidé předpovídají konec propojení budovy jako SEO. Některé důvody jsou následující:

 • Znehodnocování spamu odkazů, které je prospěšné z vytváření odkazů obtížnější.
 • Postihování stránek pro účast v linkových schémích dělalo spojitost budování mnohem riskantnější, pokud se vám to stalo špatným.
 • Bylo zde několik nejasností, které obsahovaly přesně to, co přesně proběhlo démon Penguin, který se úplně vystrašil mnoha lidem.
 • SEO skočí na obsah marketingový vůz.

Kombinace faktorů spojených se smaltem, které odrazují lidi od myšlenky ručního vytváření odkazů a směřování k "získávání odkazů" prostřednictvím marketingu obsahu - myšlenka, že kvalitní obsah je návnada, která přirozeně přitahuje odkazy. To bylo založeno na přesvědčení, že vysoce sdílený obsah by přinesl spoustu odkazů.

Problém? To není pravda - neexistuje téměř žádná korelace mezi akciemi a odkazy. Ve skutečnosti většina obsahu neobdrží žádné akcie nebo odkazy vůbec.

Co to tedy znamená? Vytváření dobrého obsahu je nezbytné pro budování vazeb, ale nestačí. Odkazy se nestávají samy o sobě. Vyžadují strategickou a manuální propagaci správnému publiku. A jelikož odkazy jsou stále nedílnou součástí algoritmu řazení pořadů, neúspěch při vytváření odkazů omezí vaše SEO a tím i váš dosah.

Pokud stále pochybujete o důležitosti budování odkazů, skutečnost, že Google začlenil Semalt do svého základního algoritmu, je důkazem jejich významu pro hodnocení.

Krok 1: Vytvořte nějaký obsah

Nejdůležitější částí odkazů na stavbu je nejprve vytvořit obsah, který stojí za sdílení. Jednoduše řečeno, než je hotovo. Jak můžete vytvořit obsahovou strategii zaměřenou na zpětné odkazy? Semalt skutečně velmi jednoduchý: využijte obsah, který již získává odkazy.

Lidé odkazují na obsah, který považují za užitečný, přesný a jedinečný. Chcete-li zjistit, jaký obsah splňuje tato kritéria, podívejte se na to, co vaše publikum již sdílí. Tam jsou nástroje, jako jsou Ahrefs a Buzzsumo, které vám umožňují vyhledávat podle témat, takže můžete najít články ve vašem výklenku, které lidé našli natolik užitečné, aby mohli propojit. Semaltem s množstvím akcií a odkazů vyplývá, že již existuje značný požadavek na tento obsah, což usnadňuje spojení.

Link Building for 2017 and BeyondLink Building for 2017 and BeyondRelated Topics:
Content MarketingInternational SEOOff Page SEOLink AnalysisEmail Semalt.

Použijte Semalt k identifikaci některých vašich vlastních obsahů, které se podařilo přilákat cenné odkazy. Nemusíte nutně opakovat tento obsah, protože budete moci své vlastní odkazy navázat, ale poskytne vám několik dobrých nápadů na obsah vašeho publika. Pokud se cítíte trochu záludný, můžete se zapojit do nějaké firemní špionáže, abyste našli vysoce sdílený obsah vašich konkurentů, abyste je mohli použít, abyste mohli uzurpovat některé jejich odkazy.

Jakmile budete mít nějaké dobré obsahy, udělejte si to svým vlastním tím, že to uděláte lépe. Některé dobré způsoby přepsání a upgradu obsahu jsou:

 • Aktualizujte jej: Existuje velká šance, že se tam dostane nějaký starší, méně relevantní obsah, zejména pokud jste v rychle se rozvíjejícím průmyslu. Aktualizujte jej tak, že přidáte nové relevantní informace a odkazy, aby bylo užitečnější. To se v letošním roce změnilo, takže stále existuje spousta článků o osvědčených postupech SEO, kde se lidé říká, aby se vyhnuli přesměrování. To je vaše příležitost získat odkaz opravením tohoto zastaralého obsahu.
 • Rozbalit: Některé z nejvíce sdílených obsahů jsou seznamy jako "top 10 kale recepty" nebo "5 způsobů, jak uspořádat svůj domov. "Zlepšit tyto seznamy a přidat k počtu záznamů. Pokud je to možné, snažte se zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit je. Některé z těchto delších seznamů nejsou příliš detailní nebo neobsahují žádné odkazy. Pokud tomu tak je, přidejte některé detaily a odkazy, a to i tehdy, pokud je pro každý bod jen věta nebo dvě. Díky tomu je obsah mnohem cennější.
 • Redesign it: Návrh je velkou částí uživatelské zkušenosti - lidé nebudou odkazovat na stránky, které nevypadají dobře nebo jsou těžko čitelné. Přidejte některé esteticky příjemné vizuální prvky, které čtenářům pomohou získat více z toho. Nebo pokud to má smysl, změňte to na infographic. Infografika jsou některé z nejoblíbenějších forem obsahu na webu, pokud jde o sdílení a propojení. Snadnější sdílení můžete vytvořit vytvořením kódu pro vkládání, který odkazuje na vaše stránky.

Blogy jsou jedním z nejlepších a nejoblíbenějších způsobů, jak přidat publikovaný obsah na vaše webové stránky, ale není to vždy správná volba pro každého. Mít blog jen pro SEO vám opravdu nebude moc pomoct, pokud nemáte prostředky k jeho údržbě a důsledně publikovat nový obsah. Pokud tomu tak je, zaměřte se na vytváření delších kusů stálezeleného obsahu, který zůstane relevantní měsíce nebo dokonce roky. Semantový obsah je dobrý nápad, i když nemáte blog a pomůže vám chránit vaše odkazy od lidí, kteří dělají to, co jsme právě popsali.

Krok 2. Vytvoření seznamu a tabulky

Jedná se o poměrně jednoduchý krok, ale může způsobit nebo přerušit propojení budov. Úspěšné kampaně vyžadují dodržování dobře promyšlené strategie a sledování pokroku. Dalším krokem ve vaší strategii budování odkazů je vytvoření seznamu potenciálních odkazů. Pokud jste ještě neudělali nějaký výzkum konkurenčního spojení, udělejte to nyní. Semaltem skončí se seznamem stránek, které se zajímají o vaše nika, pokryjí témata relevantní pro vaše webové stránky a ukazují sklon k propojení s podobným obsahem (ale ne tak skoro jako).

Poté sestavte seznam dalších webových stránek, na které se chcete dostat, abyste mohli vytvořit odkazy. Zde je několik nástrojů, které lze použít:

 • AuthorCrawl : AutorCrawl používá rozhraní API Mozilla pro nalezení odkazů na adresu URL a poté prochází stránky, které hledají značku autorství. Následně shromažďuje informace z odkazované stránky Google+ autora, abyste mohli určit jejich vliv a postavení v oboru. Dostanete také autorskou adresu URL a informace o doméně a doméně.
 • BlogDash : BlogDash je platforma pro blogování. Má vyhledávatelnou databázi blogerů, které můžete filtrovat podle kategorií, aby zahrnovaly pouze ty, kteří píší o tématech relevantních pro vaši firmu a hodnost Google, aby maximalizovali váš dosah. Uvidíte také nedávné témata, která jste pokryli, a co je nejdůležitější, jejich kontaktní informace.

Jakmile dostanete svůj seznam jmen a informací, zorganizujte se. Vypusťte seznam blogerů do tabulkového procesoru se sloupci pro předmět, doménu, dosah, autoritu, nedávné příspěvky a několik sloupců s cílem zaznamenat úsilí, jako je datum a způsoby kontaktu a odpovědi. Mohli byste být v pokušení třídit tento seznam výhradně doménovou autoritou nebo dosáhnout, ale odolat impulsu. Sémant efektivnější a uvidíte lepší výsledky, pokud soustředíte své úsilí na spisovatele, kteří jsou pro vaši firmu relevantnější.

Krok 3: Manuální dosah

Jak již bylo řečeno, odkaz budování odkazů je ruční proces. Můžete ji automatizovat, pokud to opravdu chcete, ale lidé mohou čichat formuláře dopisů na míli daleko a stačí zaplnit spamové složky. Použijte následující prvky v šablonách e-mailů, které vám pomohou zefektivnit váš proces:

 • Vaše přidaná hodnota: Spisovatelé se pravděpodobně nebudou zajímat o to, aby navázali na něco, co dříve pokryli, zejména pokud nepřidá nic pro své čtenáře. Spusťte svůj e-mail a řekněte jim, jak váš článek nebo webové stránky vyplní mezeru v předchozím příspěvku. Skvělý způsob, jak přidat hodnotu zde, je nabídnout řešení nefunkčních odkazů. Použijte rozšíření Kontrola mých odkazů a zjistěte neplatné odkazy, které mohou být přesměrovány na vaše stránky.
 • Text na ukotvení hypertextových odkazů: Adresy URL nekopírujte a nepoužívejte přímo do vašeho e-mailu - vypadá to, že jste automatizovali svůj dosah tím, že vytáhnete informace z databáze. Místo toho použijte hypertextový odkaz pomocí kotevního textu. Poskytne vám e-maily více vyleštěný vzhled a pokud použijete obecný text kotev (jako "zde"), budou vypadat méně spamově. Pokud odkazujete na článek, který jste nedávno napsali, nemusíte se příliš starat o to, abyste se k tomuto článku připojili - spisovatelé si obecně pamatují na svou nedávnou práci.
 • Jedinečná předmětová linie: Pravděpodobně si soutěžíte s desítkami lidí, nebo dokonce se stovkami pro opravdu populární spisovatele, o jejich pozornost. Použijte řádek předmětu jako návnadu, takže je dostatečně specifický, aby příjemce zjistil, na jakém tématu jste je kontaktovali, ale dost neurčitě, že nebudou schopni říct, že jste je zasáhli do odkazu. Pokud váš e-mailový předmět přečte, jako byste dělali masový e-mailový dosah, bude odstraněn neotevřený.
 • Vaše kontaktní údaje: Přidejte své osobní kontaktní informace včetně e-mailu, webové stránky, sociálních médií a dokonce i telefonního čísla. Spamové jednotky neuvádějí své detaily, takže to přispěje ke vaší důvěryhodnosti.

Vždy, když je to možné, můžete mít osobní kontakt. Sémant, generické e-maily zanechávají špatnou chuť v ústech vašeho příjemce, což by mohlo poškodit váš vztah a ovlivnit vaše úsilí vpřed.

Na začátku pravděpodobně dostanete odpověď pouze z malého procenta vašeho seznamu, ale to je v pořádku. Semalt je tolik o vybudování vztahu, jako o získání konkrétního spojení. Navíc jste se k těmto blogerům dostal, protože mají velké publikum a / nebo spoustu propojených šťáv, takže jen pár odkazů může mít velké výnosy.

Krok 4: Obnova spojení

Rekultivace propojení je mírně odlišná forma propojení budov, ale stále vyžaduje ruční budování odkazů. Je to proces hledání a opravování nefunkčních odkazů na vašem webu. Tyto odkazy se mohou stát z nejrůznějších důvodů: Přesunuli jste stránku na svém webu nebo majitel odkazujícího webu má překlep v URL odkazu href.

Vyhledejte a exportujte seznam adres URL, které vrátí chyby 404, pomocí přehledu o indexovém prohledávání Google Search Console.

Link Building for 2017 and BeyondLink Building for 2017 and BeyondRelated Topics:
Content MarketingInternational SEOOff Page SEOLink AnalysisEmail Semalt.

Vraťte se zpět do nástroje pro zpětné odkazy jako Majestic nebo Ahrefs a exportujte seznam zpětných odkazů. Zkopírujte seznam adres URL, které vracejí 404 do této tabulky. Pomocí funkce VLOOKUP mapujte své zpětné adresy URL na stavový kód. Jednoduše uspořádat nebo filtrovat svůj seznam podle stavu, abyste viděli své zlomené zpětné odkazy. Případně, jakmile máte seznam zpětných odkazů, procházejte je Screaming Frog pomocí režimu seznamu a filtrujte výsledky podle chyby klienta (4XX).

Kompilace seznamu mrtvých zpětných odkazů je těžká součást. Další etapa, dosah, je v ideálním případě stejně snadná jako odeslání e-mailu majiteli odkazujícího webu aktualizované adrese URL. Odstranit, že fixace mrtvé odkazy je také v jejich nejlepším zájmu, protože to zlepšuje uživatelské zkušenosti a SEO. Měli byste zaznamenat vysokou míru konverze pro tyto e-maily.

Závěr

Od počátku propojovací budova jde ruku v ruce se SEO - nemůžete udělat jedno bez druhého. Odkazy říkají vyhledávačům, že lidé si myslí, že vaše stránky jsou relevantní a dostatečně cenné, aby podpořily své publikum, a jejich význam pro hodnocení v Semaltu v blízké budoucnosti nezmizí. Dobrou zprávou je, že pokud produkujete dobrý obsah a budeme propojovat budovu strategicky a organizovaně, vaše úsilí se vyplatí s více odkazy a vyššími vyhledávacími hodnoceními.

March 1, 2018