Back to Question Center
0

Význam optimalizace obrazu - Semalt Expert

1 answers:

Ať už jste affiliate marketer, blogger nebo webmaster, měli byste vědět význam optimalizace pro vyhledávače (SEO). Lisa Mitchellová Semalt Customer Success Manager varuje, že bez správné optimalizace pro vyhledávače, SEO a off-page SEO není možné dostat své články na přední stránky Bingu, Yahoo a Google . Někteří blogovíři a webmasteři se ujistěte, že jejich obsah je plně optimalizován pro Google, ale obrázky, které používají, nejsou správně optimalizovány. Je bezpečné říci, že optimalizace obrazu je klíčovým faktorem, který byste měli zvážit, protože spousta lidí hledá slavné obrázky. Pokud se obrázky vašeho blogu nebo webové stránky začínají hodit, je pravděpodobné, že získáte velké množství návštěvníků.

Proč potřebujeme optimalizovat obrazy?

Existují různé důvody pro optimalizaci vašich obrázků. Obrázky, které používáte ve svých článcích, pomáhají zlepšovat skóre SEO, přitahují váš článek atraktivním vzhledem, usnadňují vyhledávač a hrají zásadní roli při zvyšování rychlosti načítání stránky na vašem webu. Existuje mnoho výhod optimalizace obrazu, například webové stránky pro sdílení fotografií, jako je Instagram a Pinterest, které přinášejí kvalitní provoz na vaše webové stránky, obrázky se objevují v výsledcích vyhledávače a můžete si pořídit fotky vyšší. Navíc obrázky zlepšují míru okamžitého opuštění vašeho webu a zvyšují SEO skóre. Pokud se soustředíte na vytváření vlastních obrázků, můžete získat kvalitní zpětné odkazy, když jiné blogy nebo webové stránky používají obrázky ve svých článcích, protože vám poskytnou kreditní spojení.

Najděte správné obrázky pro vaše webové stránky:

Před použitím některých obrázků ve vašich článcích bych vám chtěla představit některé zdroje, na které můžete snadno přistupovat k obrázkům. Při práci s obrázky byste měli používat pouze autentické zdroje a vyhnout se používání obrázků Google, protože většina obrázků je chráněna autorskými právy v této části..Webové stránky jako FreeDigitalPhotos, Pixabay, Wikipedia a MorgueFile poskytují spoustu zásob a Shutterstock je platformou, kde můžete získat kvalitní snímky tím, že zaplatíte několik dolarů měsíčně. Ať už použijete volné stránky nebo placené stránky k nalezení vhodných fotografií, musíte si být jisti, že udělujete správnému úvěru vydavateli, aby vás nikdo neobtěžoval ohledně práv na fotografie.

Vytvořte si své obrázky:

Můžete také vytvářet své fotografie a toto by mělo být provedeno pouze v případě, že nenajdete perfektní obrázky z jiných zdrojů. Canva je nástroj pro návrh obrázků, který je určen jak pro vývojáře webu, tak pro blogery, který pomáhá vytvářet vlastní obrázky. Najděte spoustu předem připravených šablon a krásných písem. Jednoduše přetáhněte vhodnou šablonu a písmo a připravte si fotografii do několika minut.

Optimalizace obrázků pro vyhledávače:

Pokud jde o optimalizaci obrázků pro vyhledávače, měli byste vybrat správný název souboru a stáhnout jej pouze ze spolehlivého zdroje. Například, pokud píšete příběh o Donaldu Trumpovi, měli byste pojmenovat svůj obrázek jako "Donalda Trumpa" a použít stejný text v titulku. Velikost vašeho obrazu je také významný. Neměli byste používat velké obrázky, protože na server způsobují obrovskou zátěž a mohou zvýšit rychlost načítání. Takže nejlepší velikost obrázku je 200 x 200 pixelů. Text Alt poskytuje stručný popis obrázku a měl by být relevantní k vašemu článku. Ujistěte se, že jste před publikováním svých článků odstranili hypertextové odkazy z vašich obrázků.

Formát obrazu - JPEG, PNG a GIF:

Existují různé typy obrazových formátů, jako jsou JPEG, PNG a GIF. Většina blogerů a webmasterů používá JPEG, protože je snadné načítat a dává lepší výsledky než ostatní dva formáty obrázků.

Obalování:

Blogéři stráví spoustu času při psaní kvalitních článků, takže by neměli ohrozit kvalitu jejich obrázků. Ujistěte se, že používáte plně optimalizované obrázky pro lepší hodnocení vyhledávačů Source .

November 29, 2017