Back to Question Center
0

Bude uvedení hodiny zobrazení na webu zvýšit SEO? - Semalt

1 answers:
.

Zdá se mi, že tato rada je opravdu skutečně zastaralá, ale nejdřív jsem se chtěl poradit s odborníky Source - como criar seu site profissional.

February 5, 2018

Práce z tohoto: dynamické hodiny nebo meteo widget na stránce může zvýšit SEO byl aktualizován novým obsahem.

Krátká odpověď? Ne. Dokonce ani blízko.

Vyhledávače, které používají více než jednu stránku, mohou určovat vzory v modelu HTML DOM, který odděluje hlavičku, zápatí, postranní panel a jakýkoli jiný element stránky, který je skutečně ne . Cílem je zhodnotit obsah, a ne věci, které nepřidávají přímo obsah.

Předpokládejme na okamžik, že "hodiny" jsou v samotném obsahu.

Vyhledávače nehlídnou obsah lineárně. To nemůže. Počítače nečtou a nemohou vyhodnotit, co vidí takovým způsobem, že lidé mohou. Z tohoto důvodu vyhodnocování obsahu využívá sémantickou analýzu včetně sémantických tematických bodů, sémantické lingvistiky a dalších za účelem vyhodnocení samotného obsahu

Obsah musí mít význam. Přidání chybných prvků, které nepřidávají význam, nepřidávají hodnotu. Je to tak jednoduché.

Aby obsah byl čerstvý, existuje několik faktorů, které hrají. Jedním z nich je, zda se nový obsah rutinně aktualizuje. Další je, zda je starší obsah pravidelně aktualizován podle potřeby. Další je stále fakt, jaká stránka je ve srovnání s jiným obsahem na webu. Existuje poměrně málo metrik, které určují svěžest. Ne každá stránka musí být aktualizována, aby mohla být považována za čerstvou. Relevantnost a výkonnost stránky pro vyhledávače (SERP) jsou také faktorem. Čerstvost není pouze aktualizací stránky. Jedná se o řadu metrik, které určují, zda je obsah čerstvý.

Jako varování, prosím, nedodržujte rady nevyžádané stránky SEO. Je jich příliš mnoho. Neexistují žádné triky, které by fungovaly. Jakékoli SEO poradenství, které dokonce naznačuje výhodu mimo vytváření přesvědčivého, dobře napsaného, ​​vyhledávaného a dobře strukturovaného obsahu, je velice pravděpodobné, že vás vedlo velmi pošetilou cestou.

Opravdu pochybuji, že je to tak, měli byste zkusit zapojení do Googlebotu neustálým přidáváním relevantních a konzistentních dat. Pokud to, co říkáte, je pravda, jednoduchý kód, jako je tento, by mohl zvýšit SEO:

  ; ?> 

Některé oblasti, například zprávy, vyžadují čerstvý obsah. Google má koncept dotazu, který si zaslouží svěžest nebo QDF.

Uvádění hodin na stránce není způsob, jak Google oklamat, že máte včasné, relevantní články.