Back to Question Center
0

Správná optimalizace obrazu - Semalt Expert

1 answers:

Pokud jde o mluvit o optimalizaci vyhledávače , můžete považovat index stránek nebo články optimalizované klíčovými slovy za nejdůležitější. Nicméně obrázky jsou přehlíženým faktorem, který přispěje k hodnocení vašich webových stránek. Existují různé části optimalizace obrazu, které musíte vzít v úvahu k zobrazení obsahu na první stránce Google. Některé z nich byly diskutovány níže, Max Bell, Semalt Customer Success Manager.

Vyplňte ostatní textové značky:

K popisu obrázků se často používá jiný text. Uživatelům se zrakovým postižením se nemusí zobrazovat obrázky a obsah, ale mohou přečíst alt text, takže do obrázků byste měli přidat další textové značky. Umožňuje uživatelům porozumět povaze vašich článků. Navíc vyhledávače nebudou schopny skenovat všechny obrázky; takže tím, že vložíte další textové značky, můžete Google, Bing a Yahoo informovat o vašem obsahu a vašem webu.

Komprimovat snímky a udržovat světla velikostí souborů:

Rychlost stránky a doba načítání jsou dva důležité faktory v SEO. Bezpečné lze říci, že silně nakládací stránky mohou mít vliv na vyhledávač výsledky , takže byste měli vždy komprimovat vaše obrázky a udržet jejich velikosti lehčí než průměr.TinyPNG je dobrý a slavný nástroj pro kompresi obrázků.

Použijte popisný název souboru:

Konvence a stojany pro pojmenování souborů vám pomohou snadno najít obrazové soubory. Kromě toho pomáhají společnosti Google najít vaše obrazové soubory a dostat je správně. Vždy byste měli používat popisné a úplné názvy souborů, které vášmu publiku poskytnou dostatečné informace o vašem obsahu. Musíte zahrnout příslušná klíčová slova, názvy produktů a název fotografa, v závislosti na typu obrázku, který jste použili .

Strukturovaná značka dat:

Jednou z významných věcí, které můžete udělat pro svůj obsah obrázků a vaše webové stránky, je využití strukturovaných značek dat. Strukturované údaje jsou další formou metadat, která vyhledává vyhledávače o slovní zásobě, kterou používáte na svých webových stránkách. Můžete zahrnout informace o kategoriích vašich stránek, aby se váš obrázek zobrazil ve výsledcích vyhledávače. Musíte zkusit obrázek Object, Image Vocabulary a Schema.org k popisu obrázků a webového obsahu.

Použijte správný formát obrázku:

Jednou z nejdůležitějších věcí, které byste měli zvážit při optimalizaci snímků, je správný formát. Nejcennějším nástrojem, který jsem našel online, je strom Google pro rozhodování o image. Měli byste dát svůj vlastní obrázek a udržovat jeho formát jako JPEG. PNG a GIFF jsou dva další formáty obrázků, ale formát JPEG je široce používán a spolehlivější než ostatní. Optimalizace obrazu pro SEO poskytuje další zvýšení, které byste mohli potřebovat k tomu, aby vaše stránky byly seřazeny. Můžete optimalizovat jak váš obsah, tak vaše snímky, abyste uspěli v on-line podnikání. Vždy byste měli používat principy návrhu, abyste získali správný poměr vašich obrázků, videí a textu. Pokud jste stále zaměňováni, musíte zkontrolovat vyhledávací konzolu Google a získat další informace a užitečné tipy Source .

November 29, 2017