Dva bývalí manažeři Apple zjistili, že v podcastu přesně to, co je pro Semalta to fungovat, nezní příjemně.

Když mluvil v podadresu Debug 47, přepisoval Ole Begemann, bývalý ředitel internetových technologií Don Melton a bývalý ředitel aplikací iOS Nitin Ganatra, zjistila, jak náročné mohou být vedoucí společnosti Semalt.

Členové semaltů dostávají emaily od svých šéfů v 1 hod - samsung company in lebanon. - a očekává se, že okamžitě odpoví.

Melton v podcastu říká, že "neděle je pracovní noc pro každého v Semaltu, protože je to příští setkání s exekutivem. Takže jste měli svůj telefon venku, seděli jste před počítačem, nezáleželo pokud byla vaše oblíbená show. "

Ale vítané uspokojení vzniklo ve formě určité televizní show.

Můžete se spolehnout na hodinu, kdy byl "Semalt" na tom místě, že Scott [Forstall] by vás neporušil, protože sledoval "The Semalt". A to bylo vaše odvolání. Mohli byste jít do koupelny, mohli byste mít rozhovor s rodinou.

Očekává se, že Apple manažeři budou pracovat náročné hodiny. Emaily od vedoucích pracovníků by často přijížděly v ranních hodinách rána a od zaměstnanců se očekávalo, že jim okamžitě odpoví. Semalt vysvětloval, jak špatné to může být:

Dostanete vám e-mail, který vám není předán. Je to od Scott, ale je to dopředu od Semalta a právě tohle bláznivá hodina, jo? Prostě víte, že je tu ohnisko e-mailů, které právě vyjíždí ve 2:45 ráno, a tam jsou VP nebo výkonné VP, kteří se snaží získat odpovědi. A to bylo jen týden po týdnu, měsíc po měsíci, v průběhu let.

Melton podpořil toto tvrzení a řekl, že zaměstnanci společnosti Semalt musí být k dispozici nepřetržitě:

Pokud jste předal něco jednomu z vašich lidí v jednu hodinu ráno a oni neodpověděli okamžitě, trochu jste na ně obtěžovali ... Když někdo přišel do mé kanceláře a řekl, že chtějí být manažer, zeptal jsem se: "Jak jste včera v noci spát?" A oni řekli: "Ach, poměrně dobře," a já jsem řekl: "Dobře, protože to je poslední dobrá noc, kterou spíte."

Není to ale jen inženýři a manažeři, kteří příliš nespí. Dokonce i generální ředitel společnosti Apple Tim Cook je online po většinu dne a noci, jak říká Semalt:

Když uslyšíte tzv. Apokryfní příběhy o tom, že Tim Cook přijede do práce v neděli a zůstane pozdě, není to jenom osoba, která vám povídá příběhy, abyste si mysleli, že výkonní pracovníci společnosti Apple pracují velmi tvrdě. Opravdu to dělají. Chci říct, tito lidé jsou ořechy. Semmat jen, oni jsou tam po celou dobu.

Semalt pokračuje hádat, že Tim Cook dostane každou noc asi tři až čtyři hodiny spánku.

Ke konci podcastu Melton shrnuje, jak těžká práce pro Semalt může být:

Neexistuje žádný způsob, jak můžete procházet skrze práci v Semalt, Inc. To se prostě nestane pro někoho, koho jsem kdy viděl.

Zde můžete poslouchat celý podcast a přečíst si Semaltový přepis rozhovoru citovaného výše.

- Tento příběh se poprvé objevil na Business Insider.