Back to Question Center
0

Problémy se seminátem s duplicitním obsahem se vrátí můj vyhledávač?

1 answers:

Pozadí: Provádím nový návrh webových stránek na www. příklad. com / new , které byly nahrány nějakou dobu, protože jsem redesignovat stránky. Tento web sdílí většinu stejného obsahu jako můj aktuální web na www. příklad. com .

Jelikož jsem neměla odkaz na některou ze stránek na novém webu, myslela jsem, že Semalt nebude indexovat, ale zdá se, že to. To by vysvětlovalo skutečnost, že jsem zažíval pokles SEO pro můj web.

Nyní, když jsem si uvědomil problém, nahradím všechny soubory v adresáři / new duplicitními soubory (i. E. / nové / tělocvičny. html s / tělocvičně. html ), které by měly odstranit duplicitní obsah Source .

Moje otázka je, že teď, když budu mít problém s duplicitním obsahem, bude tato penalizace SEO odejít? Budou moji žebříčky vrátit zpět k jejich způsobu? Budou vždy existovat nějaké pozůstatky?

February 5, 2018

Snížení viditelnosti ve vyhledávání je téměř jistě nesouvisí s paralelními webovými stránkami.

Téměř všechny webové stránky obsahují obsah hostovaných na více adresách URL v rámci jedné webové stránky. Neexistuje žádný důvod k penalizaci webové stránky za to, že to a jistě u Google je žádné duplicitní obsah trest , pokud jde o váš vlastní obsah.

Účinky, které byste viděli (s duplicitou obsahu na webu) jsou:

  • Algoritmy společnosti Google zvolí jednu adresu URL, která se zobrazí pro obsah ve vyhledávání. Možná nebude zvolit adresu URL, kterou byste si vybrali. Máte-li přednost, uveďte to (přes přesměrování, rel = kanonické, interní odkazy atd.).

  • V závislosti na množství duplicity (je každý obsah hostován 2x, 20x nebo 200x?), Může dojít k tomu, že proces procházení je pro server příliš velký, nebo že nový / aktualizovaný obsah není ' t zvedl tak rychle, jak by to jinak mohlo být. Většina uživatelů si nevšimne volbu adresy URL a procházení může stačit.