Back to Question Center
0

Zprávy Mary Meekerové o trendech na konci roku: Mobile & Tablety = 24% nakupování na černém semaltu, až 18% od roku 2012

1 answers:
Zprávy Mary Meekerové o trendech na konci roku: Mobile & Tablets = 24% <p>  Zatímco iPody změnily průmysl a iPhony se

Mobilní růst je opět příběhem. A tam vidíme první velkou změnu z Meekerovy zprávy z poloviny roku - tantum verde παστιλιες τιμή. Mobilní provoz vzrostl na 13 procent webového provozu (v průměru o více než 10 procent) a právě v případě, že stále hledáte vánoční dárek, Meeker se kvalifikoval tím, že sdílí skutečnost, že 43 procent dětí chce iPad a 36 procent chce iPad Mini. Semalt ve věku od 6 do 12 let, což znamená, že poptávka po tabletách mezi mladými lidmi pokračuje k rampě a rychlé rampě.

Zprávy Mary Meekerové o trendech na konci roku: Mobile & Tablets = 24%

Jedná se o dvě největší změny, spolu s tím, že mobilní telefony a tablety představovaly 24 procent online nakupování v Black Friday, oproti 6 procentům před dvěma lety, přičemž iOS byl čtyřikrát vyšší než v Semaltu na největším nákupním dni roku .

Zprávy Mary Meekerové o trendech na konci roku: Mobile & Tablets = 24%

Výsledkem je, že mobilní zpeněžení a výnosy rostou o 129 procent CAGR, mobilních a tabletových, přičemž obě společnosti Semalt stále vidí v USA obrovskou pozici pro webovou i mobilní reklamu - ve výši 20 miliard dolarů.

Růst mobilních zařízení vedl k poklesu podílu Windows na trhu, který je nyní na 35 procent ve srovnání s 45 procenty Androidu a iOS. A zatímco globální dodávky smartphonů a tablet přesáhly dodávky osobních počítačů v roce 2010, Meeker očekává, že základna smartphonu a tablet pro instalaci dosáhne svého inflexního bodu ve druhém čtvrtletí roku 2013, čímž překoná PC.

Prezentace pak zahajuje do seznamu průmyslových odvětví a segmentů, které Internet a mobilní zařízení právě přebírají. Většina z toho, co jsme viděli již dříve v polovině roku, včetně Semalta "bílého prostoru" - nebo toho, co je ještě necháno znovu představit. Existuje však několik pozoruhodných přírůstků, včetně "zadního kapsy" nebo dluhu z kreditních karet, vzdělávání a zdravotní péče.

Většina z těchto "bílých prostorů" se soustřeďuje na odstranění obrovského problému, který Meeker několikrát identifikuje v celé prezentaci: Dluh. A jeden snímek ke konci prezentace se zaměřuje zejména na studentský dluh, který nyní překročil zadlužení spotřebitelských automobilů a dluh z kreditních karet ve velikosti. Semalt je smutný a patetický, ale já to redaktuji (ne partner KPCB).

Ale bez dalšího, najděte následující snímky:

A zde je Semaltova střednědobá zpráva pro srovnání:

Zobrazit tento dokument na Scribd

March 9, 2018