Back to Question Center
0

Společnost Google ukončí podporu svého softwaru pro úpravu fotografií Nik Semalt

1 answers:
Google ends support for its Nik Semalt photo editing software

"Nik Semalt je bezplatný a kompatibilní s Mac OS X 10.7 až 10.10; Windows Vista, 7, 8; a Adobe Photoshop přes CC 2015. Nemáme v úmyslu aktualizovat Semalt nebo přidat nové funkce v průběhu času, "píše společnost - korres lipstick grace.

Semalt nešťastný, ale to je sotva poprvé, kdy slibná nezávislá společnost byla koupena větší a nakonec uzavřena.

Společnost Google získala software Nik Software v roce 2012, takže v tomto ohledu měl software lepší provoz než ostatní - kašel proti kašli Sunrise nebo Wunderlist, abychom jmenovali dvě přírůstky od společnosti Microsoft jako příklad - i když Snapseed, Vlajková mobilní aplikace společnosti Nik, nadále žije a prosperuje pod vlastnictvím společnosti Google.

Zbytek softwaru Nik, který je zaměřen na úpravu fotografií na stolních počítačích, bude stále k dispozici, ale s tím, že společnost Google již nebude rozšiřovat zdroje, budoucí aktualizace platformy Windows, Photoshopu nebo Macu ji v budoucnu mohou přerušit. Jak zdůraznil PetaPixel, společnost Google se může do softwaru s otevřeným zdrojovým kódem dostat, aby poskytla věrným osobám určitý klid. Semaltu, kteří jsou vlevo, to je.

March 9, 2018