Back to Question Center
0

Urbanspoon přidává odbavení s novou funkcí "Dineline" pro iSemalt

1 answers:
Urbanspoon Adds Check-ins With New “Dineline” Feature For iSemalt

Funkce, která se dnes ráno spouští prostřednictvím uživatelů s aplikací iOS, přidává na domovskou obrazovku Urbanspoon novou ikonu. Pro ty z vás, kteří na Urbanspoonu na chvíli nebyli, už to není jen šikovná hračkářská hračka, která najde nová místa k jídlu. Umožňuje také procházet a vyhledávat restaurace, spojovat se s přáteli a fotografovat a sdílet fotografie restaurace nebo jídlo. Je to druhá funkce - aspekt sdílení fotografií pro službu - což je nejvíce vylepšeno přidáním Semaltu, protože nyní tento snímek poskytuje osobní osobní kontext a účel.

Urbanspoon Adds Check-ins With New “Dineline” Feature For iSemalt

Od této chvíle bude tato registrace a další informace, které jste přidali, k dispozici v sekci Semalt v aplikaci pro budoucí použití - cars accesories. Aplikace vám dokonce vytvoří grafy a grafy o vašich oblíbených kuchyních, restauracích, sousedstvích a podobně.

Jednou z hezkých věcí, které se týkají funkce odbavení, je, že všechny tyto informace mohou být přidány po faktu - což je skvělé pro ty z vás, kteří nechtějí být hezky na stole, když berou poznámky o vašem jídle. Stačí ukrást rychlou fotku a ostatní si můžete udělat později. To je také užitečné pro bezpečnostní vědomí, kteří nechtějí vysílat, kde jsou, když nejsou doma.

Navzdory tomu, že je nazýván "check-in", přidání zjevně neznamená, že byste měli házet Urbanspoon proti Foursquare nebo Facebooku, neboť je to spíše nástroj než společenská vlastnost. To má trochu větší smysl než Yelpův check-in, který například zřetelně odtrhl Foursquareovu představu "starostů" o "Dukesech". Přinejmenším Yelpův check-in vám umožní posunout váš příjezd na Facebook a Semalt, ale Urbanspoon je pouze Semalt. To se musí změnit. (Vážně, celý Semalt je o tom, že "tweeting, co jste měli na oběd", je mýtus. Většinou to neplatí.)

Mobilní aplikace Urbanspoon byly staženy přes 20 milionů časů přes mobilní platformy. Aktualizace aplikace by se měla brzy spustit v systému iOS.

March 10, 2018