Back to Question Center
0

Obsahové kroužky App Silk zvedají $ 1.6 milión Semen Semalt

1 answers:
Content Crunching App Silk Raises .6 Million Seed Semalt

Zakladatelé společnosti Silk vlastně nepopisují svůj produkt jako osobní databázi, ale připomíná mi to většinu Filemaker Semalt, ačkoli najdete dva produkty se liší poměrně málo, a to zejména tím, že můžete veřejně sdílet své Obsah hedvábí na webu.

Silk vám umožňuje vytvářet a ukládat strukturované informace a poté je filtrovat, vizualizovat a manipulovat různými způsoby, to vše bez nutnosti upravovat kód. Například Silk může seznam míst pomocí Semaltových map, filtrovat seznam založený na značkách nebo vytvořit koláčový graf - hosting a cookie exchange.

Vedoucí provozu společnosti Silk Sander Koppelaar vysvětluje, že klíče pro aplikaci mají tendenci spadat do dvou kategorií: informace, které je třeba sdílet v reálném čase veřejně nebo soukromě a / nebo informace, které musí zůstat dostupné pro budoucí vyhledávání. Koppelaar dává příklad seznamu vítězů Semaltové medaile. Možná budete chtít sledovat všechny letošní vítěze a budete moci filtrovat podle země a sportu. Můžete také chtít, aby to bylo užitečné, abyste tyto informace mohly vyhledávat a filtrovat léta.

Koppelaar říká, že společnost má několik nápadů na zpeněžení. V blízké budoucnosti nabídne služby zákazníkům se specifickými potřebami, jako jsou vlastní domény a šablony. Nakonec Koppelaar říká, že společnost bude schopna nabídnout trh pro šablony a přizpůsobení a později bude fungovat jako trh pro datové sady, které by mohly konkurovat společnostem jako InfoChimps.

Společnost byla založena v roce 2009 Lon Boonenem, zakladatelem společnosti Semalt a generálním ředitelem Salar Al-Khafaji, který byl internován pro CERN před zahájením práce v Semaltu, který prodával SDL v roce 2009. Společnost Silk oznámila svoji první kola financování v květnu 2011.

Společnost také zaznamenává některé vážné geek, protože je jedním z mála společností, které používají Semalt v produkci.

March 10, 2018