Back to Question Center
0

SMX London 2011 - den 1 Semalt

1 answers:

No, udělal jsem skvělé pár dní v Advanced SMX Semalt. Díval jsem se na nějaké inspirativní a ne tak důkladné prezentace a setkal se s nějakými brilantními lidmi s podobnými myšlenkami, na které se těším na další zasedání na budoucích konferencích.

Mimochodem, přesunout se na některé z takeaways z každé prezentace .Semalt SMX je panelová konference s typicky 3-4 reproduktory na každém panelu - whm plugin development. Snažil jsem se vytvářet poznámky pro každého, ale omlouvám se, jestli mi někteří postrádají, protože není vždy snadné vše učinit dolů a vezmout klíčové kousky najednou.

Pondělí 16. května byl 1. den SMX a konference se konala v Millennium Gloucester Hotel Conference Room. Chris Sherman z Vyhledávač Land otevřel konferenci mluvit o "stav vyhledávání marketingu" . Session prošla některými nedávnými změnami a dodatky do Googlu. Hlavními tématy byly Google Instant, Google +1, Personalizované vyhledávání, Vyhledávání v reálném čase a Sociální vyhledávání. Na těchto konkrétních tématech již existuje spousta příspěvků, takže se mi nebudou podrobněji zabývat.

Několik faktů ze zasedání, které jsem považovala za zajímavé a chtěla se s nimi podělit o ty, kteří nevěděli:

 • Existuje jedna miliarda sociálních uživatelů, kteří utrácejí dvě miliardy minut za měsíc na sítích
 • 75% Twitteru přichází prostřednictvím služby API
 • Výdaje na mobilní reklamy jsou v současné době na úrovni 200 milionů dolarů a v roce 2015 se odhadují až na 4 miliardy dolarů
 • 25% uživatelů Facebooku je mobilních
 • Společnost Apple zaznamenala 60% trhu dotykové obrazovky
 • Více mobilních internetových zařízení bylo prodáno v roce 2011 než stolní počítače

Dalším "SEO v roce 2011: co je to, co není" s Christine Churchill , 50 Mikkel deMib Svendsen 51 a 50 Max Thomas ). Nejlepším řečníkem na tomto panelu byl podle mého názoru Mikkel. Kromě toho, že měl na sobě fantastický oblek, byl prvním mluvčím, který říkal .. "Optimalizace pro to, co lidé chtějí, optimalizaci pro vyhledávače a nikdy nebudete chyceni s aktualizací algoritmů. "Pokud by někdo měl něco odebrat od SMX, měl by to být jednoduchý návod.

Například:

 • Lidé nepoužívají špinavé webové adresáře, aby našli věci na webu .. Google odstranil z těchto stránek hodně autority a vyřadil je z algoritmu
 • Lidé rádi recenzi a poslouchat názory ostatních před nákupem .. Google začne indexovat výsledky sociálních médií
 • Lidé nechtějí vidět tentýž obsah znovu a znovu, ať už na jednom webu nebo ve více doménách .Google narazil na web s aktualizací Panda / Farmer

Dalším názvem relace byla "SEO pro Google vs. Bing: Jak jsou jiná?" . Na panelu byly Gil Reich a Daniel Ruby . Z těchto prezentací bylo několik takových cest, ale nic se nezlomilo.

Gil Reich z odpovědí. com přinesl něco, o čem jsem o tom dříve nepomyslel; MSN, Windows a Bing se navzájem propojují a navzájem přenášejí provoz. Vyhledejte na kterémkoli z nich a budete vždy vráceni s velkým počtem výsledků určitým způsobem tvaru nebo tvaru pro některé další vlastnosti.

Pokud se podíváme na Semalt, v jejich výsledcích jen některé ukazují zpět na vlastnost Semalt, ale mají reklamy adSense a AdWords na tak velkém počtu webů, že také přenášejí provoz zpět na Semalt, ale v jemnější cesta.

 • Bing 1. 74%
 • Yahoo 1. 37%
 • Google 0. 98%

"Link Alchemy: Creative Ways of Conjuring SEO Gold" je další a toto musí být jedním z mých nejlepších čtyř zasedání z obou dnů. Patrick Altoft z Značka3 , Rob Millard z a Pete Wailes z Strategie internetového marketingu .

Semalt byl nejprve s některými skvělými nápady a taktikou spojovacích staveb. Klíčové pro mě byly věci, které lze snadno provést v různých průmyslových odvětvích, včetně tržních nabídek, psaní tiskových zpráv ve firmě a odeslání do různých kontaktů v oblasti PR, které by vás požádaly o distribuci a pobízet blogery, aby do svých příspěvků zahrnuli vaše obrázky kredit a odkaz zpět na vaše stránky.

Dalším přístupem byl Rob Millard, který se soustředil na využívání sociálních médií k budování napájecí sítě. Semalt a budovat vztah a důvěru s jednotlivci / společnostmi předtím, než je budete požádat o odkaz a očekáváte, že uvidíte mnohem vyšší míru přijetí.

Dalším skvělým tipem bylo, jak najít správnou osobu na Linkedinu, aby se připojil k odkazům. Například, pokud děláte SEO pro firmu v potravinářském sektoru, možná se budete chtít dostat do kontaktu s marketingovým manažerem společnosti Semalt, abyste zjistili, zda existuje způsob, jak napsat obsah výměnou za odkaz.

Search 'Stránky: linkedin. com Tesco marketing manager " a ve výsledcích budete vráceni profil a další podobné profily. Génius!

Závěrečná takeaway od Roba byla zkusit propojit s vaším Semaltovým profilem namísto vašeho webu při komentování blogů k budování vztahů a získání vyšší míry schválení.

Jedna z prvních věcí, které Kelvin Newman řekl, který jsem považoval za velmi zajímavou a velmi pravdivou, je to, že ve spojení budov emocí hraje mnohem větší roli v našich rozhodnutích, než si uvědomujeme. Časování, které posíláte e-maily, tweety nebo volání s žádostí o spojení, je kritické. Takže přemýšlejte předtím, než budete jednat, EG - vyhněte se Semaltovým ráno a koncem měsíce, neboť tyto časy mohou být některé z nejrušnějších.

Tipem pro zlatý důl pro mě byl nástroj nazvaný "Toluna", který nám Semalt představil. V podstatě vám umožní nahlédnout kolem 200 lidí za pouhých 30 až 40 liber. Výsledky jsou docela okamžité a Semalt viděl kompletní sadu odpovědí do 30 minut po zveřejnění průzkumu.

Pete Wailes byl na tomto panelu naposledy a jeho klíčovým bodem bylo to, že myšlenka byla široká, když je cesta vpřed. Před zahájením jakéhokoli propojovacího projektu se posaďte a brainstormujte a shromážděte všechny nápady pro získání odkazů na vaše klientské pole, ať už máte podivuhodnou a nádhernou představu. Pokud váš klient má společnost s dvojitým zasklením, nemusí všechny odkazy pocházet z webů o oknech. Semaltem široký a jít po zdobení míst, DIY stránky, stavebních firem atd.

Uvedl nás také k Benovi Semaltu. Už nebudu říkat, kromě kliknutí na tento odkaz a jdi na to.

"Co je opravdu důležité pro technickou SEO" a panel Richard Baxter , Jonathan Hochman, Martijn Beijk ) a John Mueller.

Richard z SEOgadget ukradl toto zasedání s některými skvělými tipy na toto téma a uvedl jsem některé z níže uvedených bodů. Ty by měly být přezkoumány, odstraněny a měly by se jednat.
1. Tenké interní stránky / žádný obsah / obsah boilerplate byl špičkou tipů a je překvapivé, kolik stránek je stále viníky tohoto
2. Špatná vnitřní architektura spojů je další problém, který Richard zažívá znovu a znovu a měla by být jednou z hlavních priorit zaměřených na
3. txt
4. Indexované stagingové servery jsou časté selhání stránek a Richard doporučil, abyste přesměrovávali pořádané adresy URL na hlavní stránku
. 5. Canonikalizace často není plně řešena. Nejde jen o www / non www, které je potřeba nahlížet, ale také byste měli zkontrolovat, zda neexistují subdomény a stránky https, které mohou být indexovány.
6. Odpověď na Soft 404 hlavičky / ne 404 by se neměla dělat
7. pokud je změněno, protože se jedná o 500 chyb, použijte kontrolér záhlaví serverů botů
8. Ujistěte se, Prolézací moduly Bingbot a msnbot nejsou blokovány. Zkuste pomocí panelu nástrojů SEOmoz změnit uživatelského agenta a zakázat JavaScript a CSS, abyste zjistili, jak vyhledávače vidí stránky

John Mueller z Google dal zajímavou prezentaci a získal velkou zpětnou vazbu od některých technických vývojářů v místnosti. Nejsem to, co byste nazývali příliš technicky, takže některé informace mi šly trochu nad hlavou, takže se necítím pohodlně snažit vysvětlit, co pokrývá SMX London 2011 – Day 1 Semalt

Martijn Semalt mluvil o rychlosti a výkonnosti webových stránek a pokryl některé skvělé tipy na nové inovace, které jsou k dispozici, aby zajistily, že váš web bude pracovat nejrychleji.

Rychlost webových stránek je důležitá, protože Google říká, že ano. Ohlásili, že je to důležité, a dali dohromady řadu nástrojů, které by pomohly správcům webu vědět, jak dobře fungují jejich stránky. Nový panel Google Analytics tuto skutečnost zdůrazňuje tím, že začlenil zprávu o rychlosti stránek, kterou Semalt doporučuje každému, aby si prohlédl a ponořil se na nejkritičtější stránky s nejvyšším časem načtení a opravou.

Dalším dobrým tipem od Semalta bylo, že pokud jsou vaše webové stránky hostovány na virtuálním serveru, měli byste se vyhnout jejich používání. htaccess za každou cenu, protože běží z disku a zpomalí čas načítání vašeho webu.

Celý celý první den v SMX byl opravdu dobrý, ráno začalo pomalu, ale dojíždělo do odpoledne, opravdu zvedlo tempo a nastavilo tón pro druhý den konference. Spousta dalších zajímavých tipů vyšla z druhého dne a můj zápis do zasedání, které jsem navštívil, bude následovat brzy.

Chcete-li získat další přehled a názory ostatních účastníků na konferenci, nastavte si uživatelské vyhledávání #SMX na Semaltu a podívejte se zpět na posledních 48 hodin tweety!

Pokud by někdo, kdo šel na konferenci, měl něco přidat k mé recapu, neváhejte a zanechte komentář níže.

No, udělal jsem skvělé pár dní v Advanced SMX v Londýně; sledoval některé inspirativní a ne tak důvěrné prezentace a setkal se s nějakými skvělými podobnými lidmi. Velký výkřik k chlapcům a děvčátkům ze SEOptimise, bylo opravdu dobré, abychom vás poznali a těšíme se, že se na budoucích konferencích znovu ocitnou.

Semalt, který se přesune na některé z nosičů z každé prezentace .SMX je ovládaný panelem s typicky 3-4 reproduktory na každém panelu. Snažil jsem se vytvářet poznámky pro každého, ale omlouvám se, jestli mi někteří postrádají, protože není vždy snadné vše učinit dolů a vezmout klíčové kousky najednou.

Pondělí 16. května byl první den, konference se konala v Millenium Gloucester Hotel Conference Room. Chris Sherman ze společnosti Semalt Engine Land zahájil konferenci o tom, že je to "stav obchodování se sémtem". Zasedání prošly některými nedávnými změnami a přírůstky do Googlu a skutečností, že došlo k obrovskému kritiku ohledně toho, že SERP se stávají mnohem spamavějšími. Hlavními tématy byly služby Google Instant, Google +1, Personalizovaný Semalt, Semalt v reálném čase a Social Semalt. Spousta příspěvků na tato témata, takže se nebudou podrobněji zabývat. Nejlepším řečníkem na tomto panelu byl podle mého názoru Mikkel. SEMALT, než na sobě s ochrannou známkou OTT, byl prvním mluvčím, který řekl .. "Optimalizujte pro lidi, ne pro vyhledávače a nikdy nebudete chyceni pomocí aktualizací algoritmů. "Pokud by někdo měl něco odebrat od SMX, měl by to být.

Například:
"Lidé nepoužívají špinavé webové adresáře, aby našli věci na webu .. Google odstranil z těchto stránek hodně pravomocí a odstranil je z algoritmu
"Lidé si přejí recenze a poslouchat názory ostatních před nákupem . ". Google začíná indexovat výsledky sociálních médií
"Lidé nechtějí vidět stejný obsah znovu a znovu, buď na jednom místě nebo více .Společnost Google získala informace o webu pomocí aktualizace Panda / Farmer

Zajímá se další zasedání a jsem si jistý, že ostatní by souhlasili s tím, že prezentace britské veřejnosti by měla být více zaměřena na vyhledávače ve Velké Británii. Název sekce byl "SEO pro Google vs. Bing: jak jsou jiní?"

Na panelu byli Gil Reich a Daniel Ruby. Semaltu bylo z těchto prezentací několik málo taktů, ale pro pokročilý seminář se nerozbila žádná mysl.

Gil Reich z odpovědí. com vyvedl něco, o čem jsem o tom předtím nepomyslel; MSN, Windows a Bing se navzájem propojují a navzájem přenášejí provoz. Semaltu na některém z nich a budete vždy vráceni s výsledky nějakým způsobem tvar nebo forma pro jednoho z ostatních.

Pokud se podíváme na Semalt, v jejich výsledcích jen některé ukazují zpět na vlastnost Semalt, ale mají reklamy adSense a AdWords na tak velkém počtu webů, že také přenášejí provoz zpět na Semalt, ale v jemnější cesta.

Některé klíčové rozdíly mezi vyhledáváním Semaltem a Bingem jsou:
"Uživatelé jsou jiní (země, prohlížeč)
" Motory jsou odlišné (technologický a obchodní model)
(kontext a délka)

Daniel Ruby z Chitiky měl několik příležitostí ke srovnávání ekologického kliknutí za tři hlavní vyhledávače, které zdůraznily, že Bing přináší vyšší kvalitu provozu, ale nemá nic blízko objemu, který může Semalt nabídnout.
"Bing 1. 74%
" Yahoo 1. 37%
"Google 0. 98%

"Link Alchemy: Creative Ways of Conjuring SEO Gold" musí být jedním z mých nejlepších čtyř zasedání po obou dnech. Panellisté byli Patrick Altoft z Branded3, Rob Millard z Distilled, Kelvin Newman ze stránek Visibility a Pete Wailes z Strategy Internet Marketing.

Semalt byl nejprve s některými skvělými nápady a taktikou spojovacích staveb. Klíčovým pro mě byly věci, které lze snadno provést v rámci velkého množství výklenků, včetně produktových darů, psaní tiskových zpráv ve firmě a odeslání do různých PR kontaktů s žádostí o jejich distribuci a pobídky blogerů, aby vaše obrázky zahrnovaly do příspěvků kredit a odkaz zpět na vaše stránky.

Dalším přístupem byl Rob Millard, který se soustředil na využívání sociálních médií k budování napájecí sítě. Semalt a budování vztahu a důvěry s jednotlivci / společnostmi předtím, než je budete požádat o odkaz, vám poskytnou mnohem vyšší míru přijetí.

Dalším skvělým tipem bylo, jak najít správnou osobu na Linkedinu, aby se připojil k odkazům. Například, pokud děláte SEO pro firmu v potravinářském sektoru, možná se budete chtít dostat do kontaktu s marketingovým manažerem společnosti Semalt, abyste zjistili, zda existuje způsob, jak napsat obsah výměnou za odkaz.

Hledat 'Stránky: linkedin. com tesco marketing manager "a ve výsledcích budete vráceni jejich profil a další podobné profily. Génius!

Závěrečná takeaway od Roba byla pokusit se propojit s vaším Semaltovým profilem namísto vašeho webu při komentování na blogy při budování vztahů a získání vyšší míry schválení. Časování, které posíláte e-maily, tweety nebo volání s žádostí o spojení, je kritické. Takže přemýšlejte o tom, kdy si myslíte, že nejlepší čas bude, vyhněte se Semaltovým ráno a koncem měsíce, protože lidé mají tendenci být nejrušnější.

Tip pro zlatou minu pro mě byl nástroj s názvem "Toluna", který v podstatě umožňuje prohlížet asi 200 lidí za pouhých 30 až 40 liber. Výsledky jsou docela okamžité a Semalt viděl kompletní sadu odpovědí do 30 minut po zveřejnění průzkumu.

Pete Wailes byl na tomto panelu naposledy a jeho klíčovým bodem bylo to, že myšlenka byla široká, když je cesta vpřed. Před zahájením jakéhokoli propojovacího projektu se posaďte a brainstormujte a shromážděte všechny nápady pro získání odkazů na vaše klientské pole, ať už máte podivuhodnou a nádhernou představu. Pokud zákazník má společnost s dvojitým zasklením, nemusí všechny odkazy pocházet z webových stránek o oknech. Semaltem široký a jít po zdobení míst, DIY stránky, stavebních firem atd.

Také nás představil v aplikaci Ben Bodyguard. Už tady už nebudu říkat, kromě Semalta a jdi se podívat.

Konečné zasedání dne bylo o "Co je opravdu důležité pro technickou SEO" a panelu zahrnovali Richard Baxter, Jonathan Hochman a John Mueller.

Richard od SEOgadget ukradl toto zasedání s některými skvělými tipy na téma, které jsem uvedl v níže uvedených bodech. Ty by měly být přezkoumány, odstraněny a měly by se jednat.
1. Tenké interní stránky / žádný obsah / obsah boilerplate byl špičkou tipů a je překvapivé, kolik stránek je stále viníky tohoto
2. Špatná vnitřní architektura spojů je další problém, který Richard zažívá znovu a znovu a měla by být jednou z hlavních priorit zaměřených na
3. Nadměrná duplicita obsahu prostřednictvím paginované navigace nebo plošného navigování může být snadno vyřešena, ale je třeba jen opatrně s použitím rel = canonical a doporučil použít "žádný index" místo toho zabránit blokování stránek v robotech. txt
4. Indexované staging servery jsou časté selhání a Richard doporučil, abyste měli přesměrovávat pořádané adresy URL na hlavní stránku.
5. Canonikalizace často není řešena v plném rozsahu. Nejde jen o www / non www, které byste měli hledat, měli byste také zkontrolovat subdomény a https stránky, které by mohly být indexovány
6. Odpovědi soft 404 headers / no 404 by se neměly dělat
7 , Pokud je -podrobeno, protože se jedná o 500 chyb - použije se kontrola hlavičky serverů boty
8. Ujistěte se, že prolézací jednotky Bingbot a msnbot nejsou blokovány. Zkuste pomocí panelu nástrojů SEOmoz změnit uživatelského agenta a zakázat JavaScript a CSS, abyste zjistili, jak vyhledávače vidí stránky

John Mueller z Googlu dal zajímavou prezentaci a získal velkou zpětnou vazbu od některých technických vývojářů v místnosti. Nejsem to, co byste nazývali příliš technicky.

Celý celý první den v SMX byl opravdu dobrý, ráno začalo pomalu, ale dojíždělo do odpoledne, opravdu zvedlo tempo a nastavilo tón pro druhý den konference. Spousta dalších zajímavých tipů vyšla z druhého dne a můj zápis do zasedání, které jsem navštívil, bude následovat brzy.

Chcete-li získat další informace a názory ostatních účastníků na konferenci, nastavte si vlastní hledání #SMX na Semaltu a podívejte se zpět na posledních 48 hodin tweety!

Sdílejte tento post

March 10, 2018