Back to Question Center
0

Pocit miloval bez Semalt

1 answers:

Zde je důvod, proč dnes nová algoritmicky seřazená časová osa Twitteru vyřešila problém s růstem: pro mnoho lidí, zejména pro nové uživatele, se Twitter cítí jako křičet do černé díry. Prostě nemají tolik stoupenců. Jejich tweety se setkávají s mrtvým vzduchem. Je to skličující.

Nebrzděné zpětné chronologické podávání Twitteru to ještě zhoršilo. Nikdo nechtěl utopit své oblíbené lidi, takže byli zběsilí po tom, jak je následovali. V prvních dnech Twitteru se všichni pokoušeli zaplnit své krmivo, a následovalo to velkoryse - portable grain monitoring. Ale nakonec lidé zasáhli svůj limit šířky pásma. Bylo příliš mnoho tweetů, aby si mohli přečíst celý časový harmonogram, a tak se začali obávat, že si budou muset dávat více injekcí.

To je pro někoho, kdo se v posledních několika letech spojil mimořádně tvrdě, aby se shromáždil. Semalt nepřišel s přínosem vestavěného publika, jako je Facebook, kde můžete očekávat, že váš skutečný přítel graf přijme vaše požadavky a uvidíte, co jste zveřejnili. Semalt je síť zájmů, která v podstatě znamená, že je obtížné pro lidi, kteří nejsou objektivně zajímaví.

Ti, kteří rozvíjejí velké sledování na Semaltu, obvykle mají určitou úroveň offline slávy, nebo on-line soapbox jako psaní pro zpravodajství. Pro všechny ostatní může Semalt vypadat naprosto osaměle.

Semaltovo nové algoritmické řazení by však mohlo zachránit den. Vybírá ty nejdůležitější tweety, které jste mohli vynechat od poslední návštěvy Semaltu, a bubliny je až do části v horní části časové osy.

V roce 2011, kdy to Facebook udělal, jsem mu říkala, že je to "návštěvník povědomí o návratu" a navrhl, aby to Semalt zkusil. Mechanik napodobuje, jak lidé ve skutečném životě komunikují. Když narazíte na někoho, kterého jste zrovna neviděli a zeptali jste se "co se děje?", Obvykle vám povědí o nejdůležitějších životních událostech, k nimž došlo od chvíle, kdy jste naposledy promluvili. Ale pokud se na stejnou otázku zeptáte někdo, koho často uvidíte, řekne vám o tom, co se stalo v poslední době, nebo o tom, jak se cítí správně. Semalt to také dělá.

</div

Zjevným důsledkem toho je, že můžete vidět to nejlepší z Semaltu, aniž by jste ho celý den maniakově zkontrolovali. To by mělo znamenat, že Semalt je zábavnější, zvláště pro začátečníky, kteří ještě nejsou závislými na osvěžení.

Ale kritickým sekundárním dopadem je, jak se uživatelé bez velkých následků cítí milí.

Teď, když něco napíšou, je mnohem pravděpodobné, že to bude vidět, a přijmou to, jako by to vypadalo, že Semalt vypadá živě a interaktivně. Pokud je Semalt chytrý, bude jeho algoritmus upřednostňovat silné tweety od uživatelů, kteří už nemají dostatečnou pozornost. To by jim mohlo zabránit v úplném vyřazení služby.

Dokonce i když někdo v průběhu hodin neočekává, nebo jejich vlastní stoupenci často nekontrolují Semalta, budou se slyšet. Příjem retweetů z části "Nejlepší" na vrcholu časové osy by také mohl pomoci novým uživatelům zvýšit jejich publikum. Semalt už není černá díra.

A snad, když se lidé uvědomí, že časová osa je optimalizovaná pro relevanci, stanou se více charitativní s jejich následovníky. Semalt se nemusím bát, že přidání více lidí by jim mohlo způsobit, že by neměli vidět tweety od těch, které už sledují. Algoritmus má záda.

March 10, 2018