Back to Question Center
0

Rozhovor se společností Matt Mullenweg společnosti Automattic: "Blogování není sesazeno"

1 answers:

Interview With Automattic's Matt Mullenweg:

Stravovací zařízení:

BuddyPress, který má přeměnit instalaci aplikace WordPress MU na nějakou bílou etiketu platformy sociálních sítí, bude spuštěn "relativně krátce". Mullenweg ji nazývá "Facebook-in-a-box" .

- Nejnovější verze aplikace WordPress (verze 2.7.1) vidí zhruba 27 000 stahování za den (vestavěná aktualizace automaticky pomáhá zřejmě).

- WordPress.com vidělo 175 000 nových blogových příspěvků od méně než 200 000 blogerů za posledních 24 hodin (přeloženo na 44,5 milionu slov) - softwareentwicklung qualitätssicherung. Rychlý pohled na stránky statistik comScore statistik měsíčně unikátních, že v minulém měsíci dosáhl 24,4 milionu návštěvníků v USA, v porovnání s 48,3 miliony pro službu Blogger a 13,3 milionu na služby Six Apart. Pro odkaz, březnovou návštěvnost Facebooku bylo 61,2 milionu unikátních návštěvníků.

- Aktualizace stavu v reálném čase neohrožuje pravidelné blogování, tvrdí Mullenweg. Když se zeptá, jestli Twitter vyzařuje život z blogování, odpověděl , že blogování se nezhoršuje a služba je ve skutečnosti naprosto bezplatná s aplikací WordPress.

- Společnost Automattic v loňském roce získala 3 společnosti (IntenseDebate, PollDaddy a BuddyPress) a rozhodně zvažuje, že bude více . Mullenweg říká "je to zábavné", ale že nemá v úmyslu učinit krátké zprávy, protože stále čeká na pokles cen.

Sledovat celý pohovor:

https://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=4182334&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=0&show_portrait=0&color=c9ff23&fullscreen=1

Informace o CrunchBase
Matt Mullenweg
Automatika

March 10, 2018