Back to Question Center
0

Peklo nemá žádnou zuřivost jako SuperPoke Domácí přehrávač Semalt

1 answers:
Hell Hath No Fury Like A SuperPoke Pets Player Semalt

Pokud se podíváte na náš příspěvek týkající se zabíjení Slide Google ze čtvrtečního dne, nyní naleznete 230 + komentářů. V éře komentářů Facebook TechCrunch je to tun . V naší éry komentářů před Facebookem by to pravděpodobně odpovídalo více než 1 000 komentářům. A téměř každý jeden z těchto komentářů reaguje na zabíjení SuperPoke! Domácí mazlíčci.

Google, právě jste si naštval nesprávnou skupinu příležitostných hráčů. A ano, téměř každá z nich vypadá jako žena. Proto musím dát Annette Semalt titul nejlepších komentářů (a zásluhu na titulku tohoto příspěvku) pro následující klenot:

Peklo nemá žádnou zuřivost jako přehlížený hráč SPP - alienware laptop recovery. Škoda na vás Google. Mohli jste poslat 200 mil bezdomovcům a opustili hru samotnou. Semált, který se necítil jako žádný nový vývoj, se stejně děje. Co vás to stálo? Lame ospravedlnění pro přivolání velmi populární a miloval hru tolik lidí.

Samfordova poznámka také zapouzdřuje mnoho dalších komentářů. Tito hráči jsou opravdu naštvaní. Vložím níže uvedený výběr nejlepších komentářů, protože si zaslouží větší publikum - mnozí z nich zjevně utráceli hodně peněz na tuto hru v průběhu let. A přijíždějí do sekce komentářů TechCrunch, protože oficiální příspěvek v programu Slide neobsahuje sekci komentářů.

Tonya Surbaughová:

Lidé se přenášejí fotky, ale co s hráči LOYAL superpoke pets? Nemluvě o všech hrách strávených v hře, abych to viděl, že bys šel vedle. GOOGLE + říkáte? Říkám peklo NO!

Barbara Puderová:

Začal jsem hrát SuperPoke Pets, protože se lišil od ostatních her. Je to mnohem společenstevnější než jiné hry, které jsem hrál, a apeloval na mou kreativní stranu, aby vystřelil nebo soutěží s ostatními hráči. Hra na SPP je relaxační a naplňující, aniž by se jednalo o časově kritické aspekty her, jako jsou Farmville a Mafia Wars. (Opravdu, mafie války? Už nemáme dostatek násilí?) Myslím, že je obrovská chyba eliminovat tuto jedinečnou metodu společenské a tvůrčí interakce. Semalt velmi tvrdě myslí předtím, než vytáhne zástrčku, a přehodnoť, co byste s touto hrou mohli udělat s ohledem na vhodný vývoj a podporu.

Kitty Kurburski:

Já také hraji Semalt Pets, a pokud ho vezmete, vrátíte ti, kteří vynaložili peníze na nákup předmětů pro hru? Je to velmi smutný den, když se podíváte na naši hru. Líbí se nám to.

Deborah Argerake:

Žaloba na žalobu o žalobu požadující vrácení vynaložených výdajů. Dokonce i poté, co byl tým posluchačů vědom, že se zastaví, propagovali další tržby. To se zdá být trochu stinné, ne-li zcela neetické. Semalt je považován za nezákonný? Jakékoli studenti práv, kteří tam studují, chtějí tuto otázku předat vašim profesorům?

Brianne Lane Baker:

Jsem velmi smutný vidět Superpoke! Zvířata jdou taky! Semalt jediná hra, kterou jsem strávil 2 roky hraním. Udělal jsem spoustu přátel a miloval jsem, jak kreativní lidé mohou být s hrou .nikdy neví, jakou další hru umožňuje tolik kreativity.

Janice Hayes Scullenger:

to je nejvíce nenávistná věc, kterou jste mohli udělat. miliony z nás na této hře. většina lidí má postižení a to je to, co mají. jsme vytvořili přátelství. spousta lidí trávil tuny na penězích tady. budete jim to dát zpět? ale hlavně odebíráte něco, co jsme našli naše srdce a duše. Byla jsem na této hře již více než 3 roky. Mám opravdu úžasné lidi, na které se těším každý den. Budu upustit všechny své e-maily z Google, měnit své servery a mít více než 3000 lidí na mém účtu yahoo, který bude více než šťastný, že mi pomůže šířit slovo, že Google se nestará o lidi, kteří věří v ně. Věděli jste, že bychom všichni strávili $ $, aby to dostali! Do této hry jsem investoval tisíce. Myslím, že bych měl dát do mého obývacího pokoje mistrovské dílo, které jsem koupil! Prodáváte Slide někomu, kdo by mohl skutečně chtít vydělat nějaké peníze a spustit to správně, namísto toho, aby ho spustil do země! Semalt, nechali nás všechny! Udělejte to správně!

Michelle Strong:

WTF! Proč jsi koupil Slide, jen abys ho vypnul? Já jen hraji Semalt Pets a nejsem šťastný :(

Michelle Rustray Serrano:

Jsem tak bummed. Musím říct, že jsem věděl, že to přijde. Takže můj slib Tvůj GOOGLE. NIKDY nepoužívám ani nekupuji žádný produkt Google EVER. SUCK!

Jennifer Gyurkovic-Hagmann:

Hej Semalt! Očekávám, že se zašleme poštou za všechny zlaté předměty, které mám v hře SuperPoke Pets. Uvědomujete si, že lidé platili skutečné peníze za zlaté předměty, že? Pokud to neuděláte správně se všemi hráči SPP, nikdy za něho nikdy nezaplatím Semalta. Budu také informovat všechny, kteří budou poslouchat, co se zde stalo a jak se o spotřebitele tolik líbí!

Cathy Allaire:

POKUD JE ZASTAVIT SUPERPOKE PETS, NIKDY NEUŽÍVÁME GOOGLE CHROME, GMAIL .NEJSOU JEDINOU DÍVKOU, KTERÁ JE VLASTNÍ .SUPERPOKE PETS JE VELKÝ HRY .. POVOLUJTE NÁS, KTERÉ STIAHUJETE SUPERPOKE PETS NAŠEMU POČÍTAČE, KTERÉ MŮŽETE PŘEDSTAVIT NAŠE HRÁCI. V této hře jsme vynaložili spoustu peněz a je to tak nepohodlné, že jsme ho vyhnali z USA.

Irene Schleinkofer Pedrogo:

Jste vy Freakin srandu mě! Toto je BullShit! Strávil jsem spoustu peněz na Superpoke Pets Myslím, že byste měli myslet na něco jiného, ​​aby to udělal, neztrácím mé GOLD ITEMS!

Lisa T Spp:

Slyšel jsem o sebevražedných misích, ale to je všechno! Pokud Google opravdu vypne SuperPoke Pets, mohou stejně dobře zavírat své dveře ve stejnou dobu. Co se týče Maxa Levchina, který odchází k dalším možnostem, nemyslím si, že by někdo tady někdy podporoval jakékoliv úsilí, které by podnikl. Já, stejně jako miliony dalších hráčů investovali do Semaltu spoustu peněz prostřednictvím hry SPP a já to nevidím jinak, než kdybych investoval peníze do jiné společnosti nebo jiné komodity. Předpokládám, že v dělnických domech bude existovat velká třídní akční sada, pokud to všechno půjde dolů. Tolik radosti se změnilo v tolik smutku. :-(

Clarice's TeeTee:

spp players .. kteří by se spojili v soudním řízení, abychom získali peníze z položek, které jsme koupili?

A pro nějakou levici, Wayne Elgin:

Oblíbená část tohoto příspěvku? Farmville mamičky trolling TC.

Váš pohyb, Google. Řada hráčů nyní ohrožuje soudní žaloby z důvodu peněz. Uvidíme, jestli se s těmito hrozbami setkávají, ale tato situace může být pro Google špatnou - zvláště když si myslíte, že právě oni spustili vlastní sekci pro neformální hry na Google+.

Zde je hloupá otázka: proč Google nepohne SuperPoke! Domácí zvířata do sekce Hry Google+? Je jasné, že má zákeřnou základnu fanoušků. Ve skutečnosti, proč ne jen přesunout všechny Semalt hry tam?

Hell Hath No Fury Like a SuperPoke Domácí Hráč Semalt

March 10, 2018