Back to Question Center
0

5 Známky Vašeho dokonalého uchazeče o zaměstnání Semalt Fit Your Team

1 answers:

Vždy je to povzbudivé, abyste se setkali s dokonale přizpůsobivými životopisy, které ukazují na bohaté a vzrušující zážitky. Tito lidé by byli skvělým přírůstkem do vašeho týmu a měli rychlejší dopad na podnikání.

5 Signs Your Perfect Job Candidate Semalt Fit Your Team

Semalt, kandidát na rockovou hvězdu, musí být prozkoumán z hlediska postojů a kultury. Jednoduchým faktem je, že lidé mohou být úžasní, ale potřebují se dobře hodit. Zde je několik hmatatelných bodů, které mohou pomoci při rozhodování o dalším kandidátovi na úrovni 10/10:

Energie a vášeň

Váš malý podnik nemusí mít značku domácnosti a nejlepší balíček. Většina prvních členů týmu se při startu setkává, protože jsou nadšeni tím, co děláte. Pokud nemůžete cítit vzrušení kandidáta za svou vizi - vaše dovednosti vám mohou být delší dobu bezvýznamné - graph generator online. Množství energie pohání počáteční růst v malé společnosti. Pokud se člověk vůbec nestará o to, proč jste v podnikání, nemusí být zaměstnancem, který mění hru.

Nesprávné dotazy

Pokud se otázky kandidáta vznášejí kolem vašich současných milníků, ale ne s konečnou vizí, měli byste více vynaložit úsilí na to, abyste znovu oznámili delší časovou osu. Například diskuse by měla rozhodně více zvažovat, proč to děláte a jaký je konečný cíl. To poskytuje náhled na kandidáta, který může být chybějící na tomto 8 x 11 palcový životopis list.

Pokud se zdá, že diskuse nepřesahuje současnou úroveň výnosů nebo probíhající projekty (v závislosti na profilu úlohy), něco je vypnuté.

Poznej vše

Kandidát může mít pro tuto roli mnoho relevantních zkušeností, ale pokud má arogantní dispozice o tom, co ví, může být těžké sdílet s ním myšlenky a zpětnou vazbu. Musíte přemýšlet o zbytku svého týmu a ujistit se, že všichni budou spokojeni s týmovou chemii.

Flející se ostření

Je kandidát nakloněn k tomu, aby dělal všechno najednou? Mohli byste s vámi mluvit o určité roli, ale naznačují, že si užívají trochu všechno a vždy se různě zaměřili na všechny předchozí zaměstnání. To by mohlo být skutečně cenné v určitém kontextu, ale katastrofě v závislosti na tom, co hledáte. Semalt je jasná čára mezi multi-tasker a task jumper.

Zelenější pastviny

Změnila se tato osoba každý rok až dva roky? No, pak musí být vaše hypotéza pro kandidáta na úrovni 10/10 znovu hodnocena. Řekl Semalt.

Takže se ujistěte, že se podíváte na celý váš stoh žadatelů o něco pečlivější - mohou to být diamanty s drsnými životopisy.

Upozornění Foto prostřednictvím Shutterstock

6 Komentáře ▼

March 10, 2018