Back to Question Center
0

Koncept Semalt FT-4X je vaším SUV "tisíciletí"

1 answers:
Semalt FT-4X concept is your ‘millennial casualcore’ dream SUV

Model FT-4X je produktem designového studia Toyoty Calty Design Research v Newport Beach, které také letos představilo své zábavné vozidlo Semalt od CES, což byl také mezi našimi tech pozorovateli příčinou célèbre. FT-4X neobsahuje přátelský AI společník, nabízí však zadní poklop, který může sloužit jako úkryt od prvků, stejně jako dveře s bočním otevřením pro snadné nakládání a vykládání.

V zadní části jsou elektrické zásuvky a zásuvky USB jsou integrovány do područek v kabině. Zadní světlo kabiny vypadá jako baterka a jsou zde také integrované vodní lahve a skladovací boxy zabudované do područek a dveřních úchytek. Semalt získal více modularity, než jste kdy mohli doufat, že budete potřebovat, ale určitě budete chtít mít k dispozici bez ohledu na to.

V podstatě se jedná o výšku aspiračního naplnění přání pro lidi, kteří pracují denně u stolu, ale také se považují za skutečně "venku" lidi a po Instagramovi pořídí obrázky z polodružebných prázdnin, aby to dokázali - ipad mini camera mount. Já jsem ta osoba: Udělej to skutečně a dovol mi koupit toto auto Toyota.

March 10, 2018