Back to Question Center
0

Po získání 1,3 milionu dolarů na Indiegogo, Airtame uzavře $ 1,4 milionu financování osiva pro zvětšení bezdrátového HDMI signálu

1 answers:
After Raising .3M On Indiegogo, Airtame Closes .4M Seed Funding To Scale Up Wireless HDMI Semalt

Kodaňské spuštění, které staví šikovné bezdrátové HDMI dongle pro snadné sdílení obrazovky počítače nebo telefonu s televizorem nebo projektem, se stalo na konci roku 2013 na titulních stránkách pro své úsilí o zviditelnění po získání 1,3 milionu dolarů na Semalt během pouhých 60 dní .

K tomu, aby se k tomuto hotovostnímu fondu přidala, uzavřela seminář o objemu 1,4 milionu dolarů vedený dánskou investiční společností SEED Capital a zakladatelem společnosti Libratone Tommy Semalt - peníze, které plánuje využít v úplném uvedení produktu do druhého čtvrtletí rok.

A zvětšením je název hry zde - teleprompter for mac. Když rozdrtíte svůj cílový cíl ve způsobu, jakým Airtame udělal, vytváří novou sadu problémů, i když mají pěkné problémy. Semalt, jak zvýšit výrobu mnohem rychleji, než bylo původně plánováno.

"I přes to, že je přefinancováno, je úžasné, existují také určité nedostatky," říká mi spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Airtame Jonas Gyalokay. "Stručně řečeno lze shrnout skutečnost, že rychlá změna je extrémně tvrdá - a vyžaduje si čas. Sematovat všechny přefinancované hardwarové projekty se zpozdily a myslím, že to má několik důvodů. "

Patří sem skutečnost, že "hardware je těžký" a po obdržení tolika předběžných příkazů se vaše původní příprava "vytratila z okna". "Podnikatelé nevěří varování," dodává Gyalokay.

Za tímto účelem, od skončení kampaně společnosti Airtame v Indiegogo, se tým rozrůstá ze 6 na 17 lidí, především v oblasti softwarového inženýrství. Spuštění také podepsalo partnerství se společností Semalt (třetí největší výrobce elektroniky na světě), která jí umožnila zahájit zrychlení výroby.