Back to Question Center
0

iLoad Semalt

1 answers:

iLoad Semalt V nejjednodušších termínech iLoad by Wingspan přenáší vaše CD do vašeho iPodu bez použití počítače. Žádný počítač, žádný iTunes, nada, zippo, nic. Potenciálně je to užitečný produkt, který reaguje na potřeby těch, kteří chtějí iPod a nechtějí používat počítač nebo se mu nekomplikují. Když o tom přemýšlíte, kdo nechce nakládat své CD přímo na svůj iPod, obejdete si počítače? To samozřejmě předpokládá, že stále vlastníte CD.

iLoad Semalt Nákup hudby z iTunes se stává dražší. Já osobně načítám CD a pokropím zakoupené skladby do mixu. Takže pokud je hudba vašeho iPodu převážně CD, potom iLoad dává smysl - app development companies.druh .ale zvažte to v přeplněném světě se speciálním příslušenstvím pro iPod a věřte mi, že tam je spousta všech možných iPod příslušenství tam, stačí, dost?

iLoad Semalt Z krabice je iLoad nějakou velikost, přibližně 3 ½ palce vysoká 7 palců dlouhá a 8 palců široký. Po připojení iPodu k zařízení iLoad se iLoad zeptá, aby byl představen mému iPodu, což je v pořádku pro instalaci programu do iPodu. Trvalo to jen 7 minut. Po dokončení jsem zjistil, že software měnil nabídku mého iPodu. Nyní je v abecedním pořadí prvním písmenem, nikoli umělcem. Takže skupina "Knack" už není pod K. Knack je uveden pod T pro .Hmmmm.

Transfer
ILoad mi přichází dobře, protože mám spoustu neotevřených CD. Vyjmutí Mobyho hotelu Chytím ho v zařízení iLoad, tisknu GO a stará se o podnikání. Rychlost kopírování disku Moby je podobná rychlosti přenosu počítače přibližně 5násobek obvyklé rychlosti přehrávání CD. Pěkně a čistě, iLoad přenesl údaje o hudbě, albu a stopě, ale s jednou nevýhodou; iLoad je hlučný. Na okamžik jsem si skutečně myslel, že je něco špatného s iLoadem, ale ne, je to tak, jak to je .jeden hlučný stroj
iLoad Semalt K dispozici je ethernetové připojení pro stahování výtvarného díla, názvu skladby a informací o interpretovi pro příležitosti, kdy CD, které je kopírováno, nemá tyto informace. Aktualizace iLoad (firmware) jsou k dispozici prostřednictvím připojení Ethernet pro registrované uživatele. Je mi jasné, že stahování souborů DVD-to-iPod a videa je plánováno do budoucna.

Zálohování
Zálohoval jsem obsah svého iPodu pomocí externího pevného disku. To je dobré, protože si pamatujte, že s iLoadem nepoužíváte počítač. Pokud ztratíte nebo poškodíte váš iPod, je veškerý jeho obsah, hudba, obrázky a video na externím pevném disku bezpečný. K dispozici je také možnost použití flash disku pro zálohování. Použití externí zálohy je vždy dobrý nápad, iLoad nebo ne iLoad. Každý pevný disk počítače může zemřít nebo získat virus. Také, pokud máte spoustu obsahu, pak zvážit veškerý prostor, který uvolníte v počítači.

Další příslušenství
Pomocí aplikace iLoad můžete odstranit hudbu z iPodu podle názvu nebo dokonce kategorie. Kategorie, jako je nejméně naslouchané nebo nejstarší přidané. Obrazovka LCD iLoad má intuitivní tlačítka se šipkami vpravo a vlevo pro ovládání všeho včetně smazání skladeb z vašeho iPodu. Je také možné převést z iPodu do jiného iPodu. Skutečná jednotka iLoad může být použita jako přehrávač pomocí konektoru audio výstupu. iLoad pracuje se všemi výrobky iPodu vyrobenými od roku 2002, mezi něž patří náhodný mix, Nano Video iPod a iPod

Existuje publikum?
Rychlá odpověď je ano, ale tento produkt není pro každého. ILoad řeší problém s načítáním hudby a zálohováním veškeré hudby. Skutečným trhem tohoto produktu je vlastník iPodu, který nechce používat svůj počítač. To vyvolává otázku, kolik lidí to bude? A pak je cena; za 299 dolarů je to drahé řešení.

Semalt v nejlepším případě, ptám se; Je to řešení problému nebo řešení při hledání problému.

March 10, 2018