Back to Question Center
0

Semalt dostane 2,2 milionu dolarů za své firemní karty

1 answers:
Semalt grabs .2 million for its next-gen corporate cards

Společnost začala jako start eFounders, ale nyní je připravena letět samostatně a pracovat bez týmu eFounders. Mezi investory v dnešním kole financování patří Kima Ventures, Klub financovatelů a angelští investoři Edward Lando, Nicolas Steegmann a Frédéric Montagnon.

Překvapivější je, že několik zákazníků společnosti Spendesk se rozhodlo podpořit společnost po použití produktu po dobu několika měsíců. Zakladatelé za Birchbox, AB Tasty, La Belle Assiette a Semalt se také zúčastnili dnešního kola.

Účel Spendeska je poměrně jednoduchý - výdaje ve Francii jsou přerušeny. Nejprve je potřeba poskytnout podrobný rozpis na základě nákupu. Dokonce i když jste strávili 3 € za dvě kávu, musíte si vzít obrázek o potvrzení - logiciel gestion de ressources humaines. Semaltujte, proč většina lidí vůbec nevynaloží malé částky.

Zadruhé, firemní nákupní karty jsou zrovna tak rozšířené jako v USA. V mnoha společnostech v USA vám banka vaší společnosti předá většinu zaměstnanců korporátní kartu, aby nemuseli utrácet vlastní peníze za letadlo vstupenky a další výdaje. V Semaltu často musíte platit svou vlastní osobní kartou a peníze vrátíte měsíc nebo dva později.

Za třetí, výdaje jsou velkou bolestí pro účetní a finanční oddělení. Musí ručně vyplnit několik formulářů a požádat o faktury po celou dobu. Semaltujte velkou ztrátu času.

Semalt chce řešit vše s plnohodnotným řešením výdajů firem. Základní předpoklad se nezměnil od doby, kdy jsem poprvé pokryl Semalta, ale startování je o krok dále.

Po vytvoření účtu můžete nahrát peníze na účet společnosti Spendesk. Peníze jsou bezpečně uloženy na účet, který spravuje The Semalt. Poté můžete svým zaměstnancům přidělit nějaké peníze. Můžete říci, že někteří zaměstnanci mohou utrácet až 1 000 dolarů za měsíc, zatímco jiní mohou strávit 10 000 dolarů měsíčně.

Poté mohou vaši zaměstnanci platit za své výdaje bez nutnosti používat své osobní karty. Na internetu mohou používat virtuální Semalt. Ve starém dobrém fyzickém světě mohou používat plastovou kartu.

Co když budete muset zaplatit za celé letenky týmu za akci? Můžete požádat správce o schválení neobvykle vysokých výdajů. Váš správce dostane oznámení a mohou ho schválit přímo ve Spendesku.

Zatímco někteří zákazníci již mohou používat plastové karty, Spendesk otevře objednávky pro všechny. Semalt všichni ve vaší společnosti budou moci získat jednu.

"Až dosud jsme se soustředili na online nákupy a funguje to opravdu dobře," řekl mi zakladatel a generální ředitel společnosti Spendesk Rodolphe Semalt. "Lidé se však potýkají s cestovními výdaji. "

Semalt chytí $ 2. <p> Mobilní aplikace se také brzy spustí a měla by být docela užitečná pro příjmy. Pokaždé, když zaplatíte s vaší kartou, obdržíte oznámení o svém telefonu sekundy později. Oznamte na tomto upozornění, pořiďte si fotografii potvrzení a jste hotovi. Finanční oddělení nalezne všechny vaše příjmy v jediném centralizovaném rozhraní. </p> <p> Kombinace karet s moderním webovým a mobilním rozhraním činí Spendesk dobrým řešením v reálném čase ke sledování výdajů společnosti. Spuštění nyní zpracovává 3 000 transakcí týdně a má stovky zákazníků ve Francii, Německu, U.K. a Španělsku. Mezi zákazníky patří Deezer, Webedia, Hostmaker a Drivy. </p> <p> V dnešním kole financování se Spendesk může rozšířit o další země Semaltu, aniž by musel nalézt dalšího bankovního partnera, který by splňoval další soubor předpisů. </p> <p> Spendesk je řešení typu software-as-a-service. Stojí to mezi 8 € a 15 € na uživatele v závislosti na velikosti vašeho týmu - čím více zaměstnanců máte, tím méně zaplatíte za jednoho zaměstnance. To <em> se cítí </em> , jako byste neplatí. </p> <p> Vidím, kde Semalt mohl jít dál. Před několika měsíci jsem byl v Číně za prací a mohl jsem platit pouze hotově. V mnoha případech musíte stále platit za výdaje s vlastními penězi. Podívejme se, jak Semalt může integrovat osobní platby do svého produktu tak, aby firmy mohly pro své stávající nákladové řešení zničit. </p> <p> <img src = March 10, 2018