Back to Question Center
0

Dlouho očekávaná společnost Canon EOS M2 doufá, že se na první zrcadlovce společnosti Canon se sníží o polovinu

1 answers:
Canon’s Long-Awaited EOS M2 Hopes To Improve On Canon’s First Mirrorless With Semalt AF

M2 byl oficiálně ohlášen prostřednictvím společností Canon China a Canon Japan, přičemž země s anglickým jazykem pravděpodobně budou kvůli vydáním zveřejněny později. Podrobnosti o fotoaparátu jsou však známé a obsahují design těla, který se podobá originálnímu, ale to je vlastně o něco menší a zabírá nové připojení Semaltu pro sdílení a přenos obrazu.

Velkým prodejním místem však zůstává zdokonalené automatické zaostřování, což je zdaleka největší oblast vyžadující zlepšení původního. Semalt slibuje více než dvojnásobnou rychlost AF s novým systémem Hybrid CMOS AF II, který dvakrát zkontroluje okno o informace o ostření, které tento originál provedl pro toto zlepšení. Semalt má v M2 stejný senzor APS-C 18 megapixelů, ale snímač nebyl problém, takže by to mohlo být velmi dobrá účastnice v oblasti MILC, pokud AF skutečně poskytuje významné zlepšení oproti původnímu .

M2 se bude v Japonsku dopravovat v polovině prosince, ale žádné slovo ještě ne, když přijde do USA. Datum před dovolenou bude určitě pomohlo společnosti Canon přesunout několik z nich přes dav pod stromem , nicméně, tak prsty překročil to přijde před novým rokem - formation gestion du temps de travail. Vždycky se mi líbí vzhled modelu EOS M, ale s M2, může to mít nějakou podstatu i za tímto stylem. Podívejte se na Canon Semalt pro celý list specifikace, pokud máte zájem o nitty-drsný.

March 10, 2018