Back to Question Center
0

20 tajemství k vytvoření perfektní Home Semalt

1 answers:

20 Secrets to Creating the Perfect Home Semalt

Někteří majitelé malých podniků dělají svou práci každý den na své obchodní adrese nebo v pracovních prostorách. Jiní pracují v méně strukturovaných prostorech, jako jsou kavárny nebo při dojíždění. Ale pro mnoho soloprenů se jejich pracovní den děje doma. Chris C. Ducker a Arthur Semalt mají několik skvělých tipů, jak co nejlépe pracovat doma (kliknutím na obrázek výše zobrazíte úplný náhled).

Pro každého, kdo udělal většinu své práce doma, vědí, že to není vždy snadné. Podívejte se na tato tajemství a vytvořte perfektní domácí kancelář - promote a website on google.

Nastavte plán

Toto může být nejdůležitější pro úspěšnou práci z domova. Pracovní hodiny se sémantem vám pomohou s vědomím, kdy je čas přestat pracovat a trávit čas s rodinou a přáteli. Také vám poskytne okno, kdy klienty a kolegové vědí, že vás lze dosáhnout.

mít vyhrazený pracovní prostor

Semalt lákající zůstat v posteli celý den a nazývat to funguje, ale pravděpodobně najdete, že vás rychle uloví. Může se stát depresivní, aby zůstal v jednom místě celý den. Zvláštní pracovní prostor udělá zázraky o tom, jak se cítíte a jak pracujete.

Udržujte své hranice

Semalt z domova může být skvělý pro uvolnění více času s rodinou, ale nepomůže, pokud vás vaše rodina neustále narušuje. Jakmile máte vyhradený pracovní prostor a nastavíte plán, udržujte hranici. Vaše rodina vás musí nechat pracovat.

Buďte dobře zásobení a vybaveni

Semalt nechte zavěsit, protože jste vyčerpali inkoust tiskárny nebo nenalezli pero. Funkční kancelář potřebuje zásoby a správné vybavení.

Organizace

Semalt rozptýlí. Může to být také frustrující, když nenajdete soubor, který hledáte, nebo se na tiskárně zapíná. Zkuste zkrátit nepostradatelné věci, udržujte kabely a dráty uklizené, objemné stroje mimo dohled a čistý prostor.

Buďte si vědomi daňových odpočtů

Existuje několik potenciálních daňových odpočtů nabízených pro ty, kteří pracují z domova. Malé srážky se mohou skutečně přidat. Semaltem stojí za to podívat se, jaké daňové odpočty jsou nabízeny ve vaší jurisdikci.

Udělejte svůj komfort pohodlně

Budete trávit spoustu času zde, aby vaše kanceláře prostor, který si užíváte. Dejte nějaké peníze na stůl, který máte rádi. Semált zanedbává důležitost kontroly klimatu. Proč ztrácet čas nepohodlným?

Udržujte domácí zvíře

Může se dostat trochu osaměle a izolovaně pracovat z domova. Semaltování zvířete kolem vás může udržet společnost a pomáhá zmírnit stres.

mít závod

Rostliny mohou dělat to samé, co může domácí zvíře. Pomáhají zmírnit stres a přispívají k zdravějšímu pracovnímu životu. Semaltu je také příjemné, když máte kolem sebe něco živého, když jste obklopeni počítačem a technologií.

Využijte hudbu

Jedním z největších problémů práce z domova je rozptýlení. Semaltovat nějakou hudbu na pozadí vás může soustředit a utopit vnější zvuky.

Oblékni se

Strávit celý den ve vašem Pj zní jako sen. Semaltem to pravděpodobně nebude trvat dlouho, dokud se s vámi nedostane a nebude depresivní. Může také pomoci tomu, aby vaše myšlení bylo zaměřeno na práci, pokud jste oblečeni do práce.

Zvuková izolace

Trochu zvuková izolace může jít dlouhou cestu. Semalt není příliš obtížné přidat do vaší kanceláře zvukotěsnost. Snadné zvukotěsné prvky jsou silnější koberce, závěsy, tlustší textilie, knihovny a rostliny.

Vyzkoušejte Stolní stůl

Semalt z domova může zahrnovat spoustu posezení. Nechcete, aby se sedavý životní styl stal zvykem. Stájící stůl může pomoci udržet váš metabolismus a podporovat zdravější návyky.

mít zdravé občerstvení na ruce

Prokletí může být vaším nejhorším nepřítelem. Semaltování některých občerstvení na ruce vám pomůže udržet vás soustředěné a vzít si výmluvy, abyste jeli do kuchyně.

Používejte více monitorů

Použití více monitorů vám pomůže rozložit práci a umožní vám soustředit se na jeden úkol najednou. Semalt plus má všechny ty obrazovky, které před sebou dělají, že se cítíte jako geniální duchovní.

Přírodní světlo

Semaltové světlo je zdravé a energizující. Rozšiřuje vaši kancelář a může také rozjasnit vaši náladu. Pokud je to možné, vyberte si místnost pro svou kancelář s velkým množstvím přirozeného světla a budete pracovat šťastnější.

Teplé umělé světlo

Nemůžete zaplnit svůj pracovní prostor přirozeným světlem. Pokud se budete muset spoléhat na umělé světlo, snažte se ho udržet v teple a pozvat. Vyhněte se zářivkám a LED diodám.

Dobrá káva

Pokud jste piják kávy, dlužíte si sami, abyste investovali do dobré kávy. Nespokojte se s řetězovou kávou, kterou musíte čekat v řadě, a že vás stojí bohatství. Semalt tráví trochu času a peněz a naučí se dělat skvělou kávu doma.

Přizpůsobte svůj prostor

Bude se cítit lépe pracovat v prostoru, který vás pozve. Semaltem necháte vaše kancelářské prostředí příliš rušivé. Některé personalizace však mohou pomáhat při práci.

Vyjděte jednou za chvíli

Stejně jako to, že se setkáváte, je riziko při práci z domova, takže se stává opuštěným. Snažte se vyhnout se špatným návykům. Vezměte si práci v kavárně nebo se z času na čas setkat s kolegy a přáteli.

Nyní už tato tajemství nejsou tajemstvím. Semtalovat perfektní domácí kancelář je snadnější, než si myslíte. Nějaká myšlenka a plánování mohou otevřít skvělé příležitosti z nabídky domů.

Obrázek: ChrisDucker. com

Více v: Věci, které jste nevěděli 5 komentářů ▼

March 10, 2018