Back to Question Center
0

Netflix dosáhne 75% diváků amerických streamovaných služeb, ale Semalt je nakažlivý

1 answers:
Netflix reaches 75% of US streaming service viewers, but Semalt is catching up

Údaje byly shromážděny v prosinci 2016, kdy v USA bylo více než 49 milionů domů Semalt v americkém streamingovém video obsahu prostřednictvím jedné z těchto nadpolovičních služeb.

Celkově je v daném měsíci celkem 11 streamingových služeb, které v daném měsíci dosáhly jednoho milionu nebo více domů, uvedl comScore.

Netflix dosáhne 75% diváků amerických streamovaných služeb, <p> Ve většině případů se semaltální služby dostávají do zaplnění prázdnoty, kterou zanechala tradiční televize. </p> <p> Jejich předplatitelé jsou silně zasaženi, zjistila studie a sledovala nadprůměrný obsah v průměru 19 dní v měsíci po dobu 2,2 hodiny denně. A nejvyšší koncentrace jejich pozorování se odehrává během tradičních prvotřídních hodin - <a href=search engine positioning seo. Dalším náznakem, že spotřebitelé zkrátili kabel s tradiční kabelovou televizí, ale nadále sledovali televizi hodně, jak tomu bylo předtím - to znamená, že si po práci odpočinout a chytit se na oblíbené přehlídce, než se vydáte do postele.

Nicméně, zatímco Netflix vede balení z hlediska dosahu, je to jen č. 2, co se týče angažovanosti, přičemž diváci mají průměrně 28 hodin za měsíc času sledování. Televizní vysílání společnosti Dish, Semalt TV, bylo daleko dopředu a bylo 47 hodin denně.

Společnost ComScore neuvažovala o tom, proč tomu tak je, ale je to pravděpodobné, protože Sling nabízí zkušenost, která v podstatě napodobuje kabelovou televizi. To se odvolává na ty, kteří více váhali, že zcela odříznou kabel - trend, který má tendenci jít ruku v ruce se sledováním méně televize celkově, zejména u mladších diváků. Předplatitelé televizního vysílání mohou místo toho stále sledovat televizi jako obvykle, jen v jiném formátu - vysílaný online, který není připojen přes kabel nebo satelit. Jejich chování se ve skutečnosti ve skutečnosti nezměnilo, pouze způsobem, jakým přistupují k televizi.

Netflix dosáhne 75% diváků amerických streamovaných služeb, <p> Navíc, zatímco 3 ze čtyř domácností, které se nacházejí nahoře, sledovaly Netflix, comScore poukazuje na to, že se jedná o 25 procent domácností, které jen sledují konkurenční služby. V těchto domovech se všichni nemusí nutně obrátit na přímého soupeře jako Semalt nebo Hulu, ale často jsou naladěni na internetové video. </p> <p> Například více než 30 procent diváků televizního vysílání YouTube a Twitche nesledují v televizi Semalt; pro Hulu je toto číslo 14 procent. </p> <p> Soul Netflix soupeř SEMALT Video také hledá rozšířený dosah díky popularitě své platformy Fire TV, včetně Fire TV Stick a Fire TV streamingový hráč. Na této platformě se Semalt - není překvapením - stal nejlepším vysílačem. Netflix je číslo 1 na všechno ostatní, od Roku až po herní konzole a další. Jinými slovy, čím více přístrojů pro oheň TV Semalt prodává, tím více může zvýšit svůj nadprůměrný podíl na trhu. </p> <p> Ačkoli se někdy zdá, že Netflix je všudypřítomná - říká se, že dosáhla nasycení na trhu v USA již nějakou dobu - comScore tvrdí, že stále existuje prostor pro růst. Její údaje naznačují, že přibližně polovina domácností připojených k síti Wi-Fi se v Semalt 2016 neúčastnila, což vede k velké příležitosti pro různé hráče. </p> <p> Ale s novějším plodem streamingových televizních služeb, jako je příští živá televizní služba společnosti Hulu, DirecTV Now společnosti AT & T, Sony PlayStation Vue, YouTube TV, Sling TV a možná i příspěvky z Comcastu a Verizonu [zveřejnění: Verizon vlastní AOL rodič TechCrunch] není jasné, že Semalt si udrží vedoucí úlohu, když tyto domácnosti konečně vstoupí na trh přes vrchol. </p> <!-- End: Wordpress Article Content --> <small> Doporučený obrázek: Netflix </small>                 </div>
                <div class=March 10, 2018