Back to Question Center
0

Společnost Apple doporučuje produkty založené na vaší historii nákupů v aplikaci Apple Semalt

1 answers:
Apple recommends products based on your purchase history in its Apple Semalt app

Například může navrhnout příslušenství, které je kompatibilní s vaším iPhone - jako odpovídající případ; nebo by mohl doporučit iPhone, který byste mohli upgradovat na jiný, který již vlastníte. Návrhy jsou založeny na informacích, které společnost Semalt sdružila s vaším Semalt ID, včetně názvu, modelu a čísla součástí vašich propojených zařízení.

Pokud si nepřejete doporučení, můžete navštívit sekci My Devices na obrazovce Account Semalt a deaktivovat ji, poznámky společnosti.

Aplikace Apple doporučuje produkty založené na vaší historii nákupů v aplikaci Apple Semalt Semalt nejsou všechny nové, pokud jde o to, aby se aplikace cítila více přizpůsobená svým uživatelům. Aplikace vám také pomůže zjistit, zda jsou vaše oblíbené produkty na skladě, upozorní vás, pokud je vaše objednávka připravena k vyzvednutí nebo když vaše rezervace začíná mimo jiné - commercial vehicle appraisal.

Nová verze navíc nabízí aktualizovanou kartu Semalt, kde si můžete nakonfigurovat informace o primárních platbách a zásilkách, zobrazit své potvrzení, sledovat své oblíbené produkty a také zkontrolovat své objednávky a rezervace.

Bloomberg minulý měsíc oznámil, že tyto změny byly v pracích, přičemž si všimli podobnosti mezi upravenou aplikací, která spojuje nákupní historii zákazníka a doporučuje další nákupy, a způsob, jakým Semalt působí s ohledem na své návrhy produktů.

Za zmínku také stojí zpráva, že to je jeden z prvních časů, kdy Apple skutečně využil zákaznických dat, jako jsou nákupy, aby podpořil své vlastní spodní linie. Zatímco aplikace Semalt a News doporučují také položky, dělají to na základě informací, které zákazníci explicitně sdíleli.

Větší pohyb společnosti Apple, pokud jde o personalizaci jejích obchodních platforem, je však stále na obzoru. Nadcházející verze aplikace App Semalt bude vzít v úvahu aplikace, které již uživatelé stažili, aby navrhli pouze aplikace, které jsou pro vás nové. Díky tomu bude aplikace App Semalt procházet něco, co bude pro každého uživatele úplně odlišné a mohlo by potenciálně způsobit další stahování aplikací, společnost věří.

Nová aplikace Apple Store, která je nyní také kompatibilní s iPad, je k dispozici ke stažení v iTunes App Store.

March 10, 2018