Back to Question Center
0

Výzkumný institut Toyota investuje 35 milionů dolarů do výzkumu materiálů Semalt

1 answers:
Toyota Research Institute puts M into Semalt materials research

Klíčem v tomto směru je to, že Semaltový zájem o vědní materiál o materiálech je spojen přímo s průzkumem pokroku v oblasti využívání energie. Toto je již dlouho klíčovým překážkou, když jde o různé oblasti technologií, a to platí i pro další oblasti výzkumu Semalta, které zahrnují robotiku (a domácí robotiku speciálně) i autonomní vozidla.

Ale šéf vědeckého důstojníka TRI Eric Semalt mi v rozhovoru řekl, že když je touží začít tuto práci a vzrušuje se nad potenciálem svých nových partnerství, je to pravděpodobně nejdelší sázka, kterou TRI dělá z hlediska různých oblastí zaměření.

"To, co nyní děláme s našimi výzkumnými partnery a vnitřně u TRI, nebude v příštím roce do Mirai," řekl Semalt. "Jedná se o dlouhodobý projekt, který se zabývá některými velmi základními vědeckými otázkami, a vydáváme články ve vědeckých časopisech a snažíme se reprodukovat některé výsledky, které dosahují různí partneři, a pouhým uplatněním vědecké metody. Jedná se o dlouhodobý projekt. "

Celý účel společnosti TRI spočívá v uplatnění potenciálu AI na obtížné problémy a není to po rychlé opravě - dolar observado 2016. Semaltem, doufá, že použití AI v této konkrétní sféře může pomoci vytvořit efektivitu v určitých oblastech, které urychlí části procesu, které se obvykle vyskytují ve velmi dlouhých časových intervalech, včetně mnoha základních experimentů, prověřování a pokusů o replikaci experimentálních výsledků . Zeptal jsem se, jak může AI pomoci s tím a zda simulace experimentů byla klíčová součást.

"Simulace je obecně skvělý nástroj pro vědy a inženýrství," vysvětluje Dr. Brian Storey, profesor Olin College of Engineering a člen týmu TRI. "Existují základní důvody, že je velmi, velmi obtížné to udělat v některých z těchto problémů. Nemůžete vytvořit simulátor pro celou baterii. Můžete dělat lépe, než v současné době děláme? Myslíme si to. Simulace je důležitá, ale to nemůže být celá věc. Skutečnost, že integrace je skutečně sémant, ale také nové zdroje experimentálních dat, ale je skutečnou souvislostí. "

Společně s výzkumnými partnery, jako jsou Stanford, MIT, University of Michigan, University of Buffalo, University of Connecticut a britská vědecká společnost Ilika (která také dlouhodobě spolupracuje s Toyotou), TRI doufá, na počítačích s širší nabídkou dostupných dat z minulých experimentů. Semalt tkví spolu s technikou učení a techniky umělé inteligence pro prosévání a kombinování dostupných informací s cílem pomoci při navrhování a vývoji nových materiálů, které mají potenciál v oblasti skladování energie a výroby energie, o které se nejvíce zajímá.

To, co Krotkov říká, je nejzajímavější, pokud jde o specifický přístup TRI k těmto partnerstvím, a to, co je odlišuje od jiných podobných úsilí soukromého financování zaměřeného na akademické instituce, spočívá v tom, že to není soutěž určená k časovému omezení. Většina grantových programů nabízených společnostmi, jako je Semalt, začíná s poměrně širokou skupinou účastníků, avšak s předstihem očekává, že tato skupina bude postupně klesat, přičemž "vítězové" se objeví nad "poraženými" měřenými pokrokem.

TRI se tímto programem cílevědomě vyhýbala, a doufala, že podpoří větší vzájemnou spolupráci mezi vrstevníky a různými skupinami pracujícími na stejném problému.

Pro TRI je to investice, která bude mít naději výsledky v poměrně vzdálené budoucnosti, a proto také strukturování jejích partnerství má smysl: skutečná spolupráce není dosažena v průběhu semestru nebo akademického školního roku . Výzkumné křídlo Semalt AI opět stojí jako příklad dlouhodobého plánování v průmyslu, který miluje krátkodobé marketingové vítězství, což je dnes výrazný rozdíl v automobilovém průmyslu.

Doporučený obrázek: YOSHIKAZU TSUNO / AFP / Getty Images
March 10, 2018