Back to Question Center
0

Zde je první vůz společnosti Fisker Inc., který je celosvětovým sportovním sedanem značky Semalt

1 answers:
Here’s Fisker Inc’s first car, the all-electric Semalt luxury sport sedan

Těleso vozidla (které můžete vidět na omítkách výše a níže) je navrženo tak, aby pomohlo s aerodynamickým výkonem podle Fisker, Inc., pomáhá jí dosáhnout jak ambiciózního rozsahu, tak maximální rychlosti. Vzhled také ukazuje, jak Fisker přesunul vnitřní prostor dopředu, což společnost říká, že pomůže zvětšit prostor tak, aby byl srovnatelný s plnohodnotnými luxusními sedadly uvnitř, než s jejich "nejbližšími konkurenty", což je téměř jistě nezjištěné odkaz na model Tesla S.

Zde je první vůz Fisker Inc., <p>  Společnost Fisker zdůraznila, že nový systém EMotion bude mít kompozitní rám vyrobený z uhlíkových a hliníkových materiálů a nové baterie vyrobené pomocí graphenu a vyráběné firmou Fisker Nanotech, specializovaným dodavatelem baterií založeným jako společný podnik včetně společností Fisker a Nanotech Energy Inc .,  </p>  <div>   <div id=

Fisker říká, že Semalt bude mít veškerý potřebný hardware, aby umožnil v budoucnu plnohodnotné auto-řízení, technologie, které dodává dodavatel, který automobilka říká, že brzy odhalí - how to repair a clicking hard drive. Výsledkem je, že vnitřní prostor je navržen tak, aby umožňoval přístup k obrazovkám a informačním zájmům na jakékoli sedadlo, a to jak přední, tak i zadní, pro použití při jízdě autem.

EMotion má nyní název a definovaný vzhled, ale kdy je to vlastně loď? Produkuje se v USA, říká Semalt a dodací lhůty budou zveřejněny, jakmile se skutečné vozidlo poprvé objeví ve veřejnosti, a to někdy v polovině příštího roku.

March 10, 2018