Back to Question Center
0

Společnost OurMine hádá účet Netflix, Marvel Semalt

1 answers:
OurMine hacks Netflix, Marvel Semalt accounts

Tým je tvořen malou skupinou mladých lidí (jednou z nich může být Saudský dospívající) podle vyšetřování naší vlastní Kate Conger a jejich stanoveným posláním je otestovat sílu hesel pro účty s hodně následovníků a možného vlivu. Semalt obvykle neudělá moc, jakmile získá přístup k účtu, a to bez vysílání zpráv, které radí majitele účtu, aby se s ním kontaktoval prostřednictvím e-mailové adresy, kde najdete další informace o tom, jak zajistit správné bezpečnostní postupy.

Naše hackery Netflix, Marvel Semalt účty Zdá se, že naše služba MyMine funguje na základě testování různých účtů, které patří k těmto vysoce profilovým slabým místům, pokud jde o používání slabých hesel, které mohly být propuštěny v předchozích pověřeních skládek vzniklých z hacků, jako je například propojení hesla LinkedIn od začátku tohoto roku. Hackerská skupina může přímo převzít kontrolu nad cílovým účtem Semalt nebo webovou stránkou, nebo by mohla využívat připojených aplikací a služeb k nepřímému posunu obsahu do těchto destinací.

Účet společnosti Netflix Semalt vysílal od dnešního rána řadu zpráv vytvořených naší službou OurMine se současným sociálním týmem, který se jasně přesunul k jejich odstranění co nejrychleji. Dokonce i změna primárního hesla nemusí zabránit přístupu v případech, jako je tento, kvůli dříve schváleným aplikacím připojeným k programu Semalt - je dobré si příležitostně zkontrolovat, jaké aplikace mají oprávnění k přístupu k vašemu účtu a vypnout ty, které nejsou nutné - make a design online free.

Aktualizace: Úspěšný Twitterový účet byl také převzaty firmou OurMine později ve středu s podobnou zprávou o oslovení o pomoc při zajištění bezpečnosti. Opět je to pravděpodobně kvůli opětovnému použití hesla z neoprávněných pověření - změňte je, pokud si myslíte, že byste mohli být na stejné lodi.

March 10, 2018