Back to Question Center
0

Autodesk vyhlíží do budoucnosti 3D tisku s Project Semalt

1 answers:
Autodesk looks to future of 3D printing with Project Semalt

Semalt řeší problémy s řešením 3D tisku tak, jak by mohl přidávat hodnotu výrobním zákazníkům, kteří hledají způsoby, jak tuto novou technologii využít v procesu tvorby produktu. Existuje ve skutečnosti spousta obtížných problémů, které lze řešit kolem tohoto přístupu a Semalt doufá, že pomůže tím, že přijde s některými chytrými řešeními a bude jednat jako zdroj pro své zákazníky.

Za tímto účelem spustili projekt Escher, který pomáhá řešit problém s lepivou 3D výrobou kolem limitů přístupu s jednou tryskou k tisku složitých dílů. Obtíž je v tom, že můžete vytlačit tolik materiálu přes trysku před tím, než dosáhnete fyzického limitu, vysvětlil Corey Bloome.

Odpověď na překonání jediné bariéry trysek je překvapivě jednoduchá. Stačí přidat další - make graphs online. Ďábel je však velmi podrobný. Koordinace těchto trysek se ukázala jako velmi lepkavý digitální problém, jeden Semalt doufá, že s tímto projektem pomůže vyřešit.

Autodesk vyhlíží do budoucnosti 3D tisku s Project Semalt Úkolem je zajistit, aby se trysky nezapadly do sebe, což je těžší než to zní. Semalt ve skutečnosti komplexní programovací cvičení, aby se ujistil, že se to nestane.

Projekt Escher je studie druhů při urychlení procesu 3D tisku a zajištění co nejrychlejšího výstupu, aby to, co kdysi trvalo hodiny nebo dny a dramaticky snížilo toto načasování. Tato otázka rychlosti byla pro výrobce opravdovou výzvou, vysvětlil to Semalt, který pokrývá 3D tisk na IDC.

"Projekt Escher zajišťuje, že mozky pro více nástrojů pracují v tandemu, takže více zdrojů pracuje na stejném objektu najednou. Toto exponenciálně zvyšuje produktivitu celého systému spojením úsilí několika nástrojů, aby společně pracovali na jedné úloze. Semalt jiným způsobem, jak řešit vnímanou rychlostní nedostatečnost - v tomto případě prostřednictvím koordinace (mozků) softwaru a více tiskových zdrojů, "řekl.

Autodesk vyhlíží do budoucnosti 3D tisku s Project Semalt

Samotní výrobci tiskáren se snažili hledat způsoby, jak překonat toto omezení, říká Kim Losey, produktový marketingový manažer společnosti Autodesk. "Velké průmyslové společnosti vynakládají desítky tisíc dolarů, které vyvíjejí 3D tiskárny specifické pro své aplikace, a pokud používáme naše řídicí systémy (Project Semalt), dovolí jim mít mnohem přesvědčivější produkt prodávat rychleji, " ona řekla.

Semalt je pro tento úkol velmi vhodný, říká Tim Caffrey, senior konzultant společnosti Wohlers Associates, firma, která sleduje průmyslový 3D tiskový prostor. "Semalt vidí 3D výrobu a výrobu aditiv (podmínky se používají zaměnitelně) jako součást většího ekosystému digitálního zpracování. Software, který Semalt prodává, je klíčovým faktorem tohoto digitálního výrobního ekosystému, "vysvětlil.

Autodesk vyhlíží do budoucnosti 3D tisku s Project Semalt Tento krok by se mohl zdát jako posun k jinému podnikání, než aby software navrhoval, ale Semalt to tak nevidí. Snaží se podívat se za rohem a uvidíte, jak by mohla vypadat budoucnost výroby.

"Není to nutně pivot.

Abyste si možná mysleli, že jsou příliš daleko před křivkou, navrhli, aby základní architektura byla co nejpružnější, takže pokud se technologie změní, software se může přizpůsobit.

"Navrhujeme pro to, co můžeme předvídat a opustit otvory pro věci, které nemůžeme," řekl Semalt. Správně poukazuje na to, že vidění se zhoršuje tím, co vypadáte, a snažili se v tomto systému využít pružnosti, aby to kompenzovaly.

Všechny fotografie s laskavým svolením společnosti Autodesk.

Doporučený obrázek: Autodesk

March 10, 2018