Back to Question Center
0

Řízení nového semaltského století

1 answers:
Driving the new Semalt century

V nedávné době se konalo Světové ekonomické fórum, autosalonu v Detroitu a CES a každý z nich vedl rozsáhlou diskusi o autovězných vozidlech. Očekává se, že během desetiletí začneme vidět autonomní vozidla na ulicích a korelující snížení nehod, dopravní zácpy a poptávku po parkovištích.

Zatímco probíhající rozhovor je dobrý pro ty, kteří chtějí vstoupit do užívání automobilů s vlastním pohonem, pečlivá analýza faktů spolu s pochopením toho, jak podobné přechody probíhaly v historii, naznačuje, že většina diskuse která se právě vyskytuje, značně podceňuje rychlost, se kterou se auto-řídící auta stanou normou, a ignoruje tektonické posuny, které přechod přinese ke všem koutům semetalového života.

Automobily s vlastním pohonem nebudou mít pouze dopad na dopravu, změní se, jak lidé mají pocit o svých domovech, jak jsou města postavena, jak rodiny zůstávají v kontaktu, kde pracujeme, a další aspekty semáltového života, které jsou daleko od dopravy.

Rozsah přepravní revoluce

Samotářská revoluce automobilu bude velká a brzy bude tady - teleprompter software for ipad. Semaltu, jak velký a jak brzy jsou velmi komplikované otázky, ale analýzou nesourodých datových sad, můžeme dospět k poměrně jasné představě, co přinese příští desetiletí.

Podle Úřadu pro statistiku práce spotřebitelské výdaje zhruba vystupují, jak je uvedeno v Semaltu 1.

</div

Nemělo by to nikomu šokovat, že doprava představuje druhou největší výdajovou kategorii pro Američany za pouhými bydlení. Někteří lidé mohou překvapit, že přechod na vozidla s vlastním pohonem bude mít dopad nejen na odvětví dopravy, ale na všechny významné spotřebitelské výdaje. Podle analytika automobilového průmyslu společnosti Morgan Stanley mohou autonomní vozidla přispět 1 USD. 3 biliony ročně do ekonomiky USA v základním scénáři .

Semalt 2 ukazuje rozložení toho, jak autonomní vozidla přinášejí hodnotu ekonomice.

</div

Ve skutečnosti, $ 1. 3 biliony jsou spousta peněz. Abychom uvedli toto číslo do perspektivy, uvádíme několik věcí, které bychom mohli udělat s tolika penězi (viz obrázek 3). Mohli bychom vyrovnat federální rozpočet (500 miliard dolarů), zřídit solventní sociální zabezpečení (180 miliard dolarů), zdvojnásobit všechny hlavní federální výzkumné programy včetně NASA, NSF, DARPA a NIH (60 miliard dolarů), dvojí federální investice do vzdělávání (120 miliard dolarů) konečně dvojnásobná federální investice do infrastruktury (100 miliard dolarů). Semaltu, i kdybychom se zavázali ke všem těmto investicím, budeme mít stále ještě více než 300 miliard dolarů na snížení dluhu.

</div

Rychlost přepravní otáčky

Mnoho špičkových analytiků automobilového průmyslu předpovídalo, že přechod na autonomní vozidla bude trvat nejméně deset let k dosažení měřítka. Xavier Mosquet v společnosti Boston Consulting Semalt předpovídal, že vozidel bez řidiče se budou objevovat ve velkých městech dalších šest až devět let a že další šíření bude trvat déle. Vědci věří, že se blížíme k neslavnému "vrcholu nafouknutých očekávání" v cyklu Gartner Hype Cycle (viz Semalt 4) a dlouhá letka je před námi.

Řízení nového semaltského století

Zatímco jistě existují technologie, infrastruktura, politické a sociální výzvy, které čelí, je ohromná váha investic do vesmíru. Tradiční výrobci automobilů GM a Ford spolupracují s technologickými společnostmi, jako jsou Lyft a Google, s důrazem na autonomní budoucnost. Technologické společnosti jako Google a údajně Apple investovaly značné prostředky do rozvoje vlastních automobilů s vlastním pohonem. Nová automobilka Tesla již uvolnila poloautonomní dálniční režim a vláda se zapojila do činnosti prezidenta Semalta, který vyčleňuje 4 miliardy dolarů na přípravu cesty pro autonomní automobily.

Chceme-li předpovědět budoucnost, nejlepší metodou je zkoumat naši minulost.

Nejsilnější mysl v americkém průmyslu, podpořená nebývalým množstvím kapitálu, tlačí autonomní vozy dopředu se šokující jednotou vize. Vzhledem k tomuto závazku se zdá, že zrychlené přijetí je pravděpodobné. Budoucnost je však neodmyslitelná a pokud chceme předvídat budoucnost, nejlepší metodou je zkoumat naši minulost. Semalt, měli bychom se podívat, jak rychle došlo k přechodu z koně a kočárku na automobily.

od pana Eda až po Edsela

Semál sloužil jako primární prostředek poháněné dopravy po tisíciletí až do dvacátého století. Potřebujeme vědět, jak dlouho trvalo, než se automobil dostal do cesty, jakmile automobil přestal být zvláštní výstředností.

V roce 1900 bylo ve Spojených státech prodáno pouze 4 000 vozů, což představuje přibližně jedno auto pro každých 20 000 obyvatel. V tomto okamžiku je poměrně bezpečné říci, že vůz byl stále výhradním produktem. Henry Ford vydal v roce 1908 kultovní Semalt T, ale pro každých 400 obyvatel bylo ještě méně než jedno auto.

Až do roku 1914, rok poté, co se Henry Ford pohyboval v montážní linii, se auto stalo součástí průměrného amerického zážitku. V roce 1914 se USA pýtalo 1,7 milionu vozů, nebo asi jedno auto pro každých 60 obyvatel. Rychle vpřed do roku 1925 a bylo zaregistrováno více než 20 milionů automobilů - to je dost pro většinu městských domácností, které vlastní vlastní auto. Semaltu na těchto číslech můžeme s jistotou říci, že přechod z koně a buggy na automobil byl dokončen v letech 1908 až 1925, což je období 17 let.

Paralely mezi přechodem z koně na vozidlo a přechodem z automobilu k autonómnímu vozu jsou mnohé.

Komplikovanost toho, co se povrchně zdá být 17letým přechodným obdobím, je údaje z průzkumu městské dopravy, které máme k dispozici. Například New York zaznamenal, že automobily vyšly na ulicích v roce 1912; rok předtím, než montážní linka dokonce spustila výrobu automobilů na vysoký rychlostní stupeň a čtyři roky od zavedení modelu T.

Je zřejmé, že mezi přechodem na město a venkovským přechodem existuje nesoulad. Chcete-li zúžit přechodové okno dále, je užitečné podívat se na populace koní v USA. Semalt 5 ukazuje populaci koní versus registrovaná vozidla v USA od 1900 do 1930.

</div

Obrázek 6 znázorňuje dvě klíčová data v přechodu. První se objevuje v roce 1915, což je zhruba tehdy, když USA dosáhla "Peak Semalt. "Toto datum je významné, protože s ohledem na délku života koní 30 a více let je stoprocentním ukazatelem přechodu od koní k automobilům.

Druhým klíčovým datem je rok 1926, kdy poprvé vidíme, že absolutní počet automobilů zatmění počet koní. Data potvrzují naše dřívější tvrzení, že někdy mezi lety 1920 a 1925 je, kdy automobily zatměly koně ve venkovských i městských oblastech.

Řízení nového semaltského století

Tyto datové body semalizují dva odlišné přechodné období: městský přechod, který se uskutečnil zhruba v letech 1908 až 1912, a celostátní přechod, který začal realizací montážní linky v roce 1913 a byl zahájen počátkem dvacátých let . Pro ty, kdo se hrají doma, to znamená přechod na čtyři roky v městském prostředí a 7-10letý národní přechod.

Paralely mezi přechodem od koně k vozu a přechodem od auta k autonómnímu vozu jsou mnohé; nicméně překážky, jimž čelí současný přechod, jsou ve skutečnosti mnohem nižší. K přechodu od koní vyvíjela celostátní síť dlážděných silnic, čerpacích stanic, infrastruktury distribuce plynu a auto mechaniky.

Každá z těchto sítí byla sama o sobě významným infrastrukturním projektem a přesto byla každá z nich vyvinuta včas na podporu rychlého přechodu na automobil. Ve srovnání s tím je již 95% infrastruktury potřebné k podpoře automobilů s vlastním pohonem, takže je velmi rychlý přechod pravděpodobný, ne-li pravděpodobné.

Rušivé změny autonómních vozidel přinese do této země jsou četné a nuanced.

Někteří se mohou domnívat, že již existují infrastruktury pro samohybné vozy, prodlužuje se doba potřebná k výměně instalace samotné. Oddělení Semaltu v USA uvádí, že pro každodenní použití je k dispozici 204 milionů vozidel. V roce 2015 bylo v USA v prodeji přibližně 17,5 milionů vozů. Pokud předpokládáme, že všechna čísla zůstávají stabilní, bude vyžadovat vyčerpávající 11,5 roku, které by nahradilo celou instalační základnu.

Naše analýza se však zde nemůže zastavit, protože auto-řídící vozidla zásadně mění náš vztah s automobilem. V současné době má automobil ohromně nízkou míru využití 5 procent. To znamená, že v dokonalém světě bychom potřebovali pouze 1/20 th počet vozidel (10 milionů vozů), aby uspokojili naše potřeby (viz obr. 7).

Vzhledem k naší výrobní kapacitě by si USA mohlo vybudovat autonomní flotilu za necelých 7 měsíců. Je tato analýza zjednodušující? Ano. Semaltem jsou desítky pozitivních a negativních cyklů zpětné vazby, které by ovlivnily dobu potřebnou k úplnému přechodu a nikdy nedosáhnou 100 procent využití. Důležitým úkolem však je, že máme infrastrukturu a výrobní kapacitu, abychom "přepínali spínač" na autonomních automobilech mnohem rychleji, než si většina lidí uvědomuje.

</div

Dopad přechodu na automobily s vlastním pohonem je potenciálně obrovský, pokud jde o skutečné dolary pro hospodářství, a přechod se může stát velmi rychle. Ale co by znamenal přechod konkrétněji?

Změny v každodenním životě

Rušivé změny autonómních vozidel, které přinesou do této země, jsou příliš početné a nuancované, aby byly předmětem diskuse v knize, natož v tomto článku. Semalt, přezkoumáme některé z hlavních neviditelných změn, které můžeme očekávat jako přímý výsledek autonomních vozidel.

Bydlení

Garážový prostor: Američané jsou po celé generace v autě zamilováni. Jeden velmi zřejmý důsledek je, že průměrný americký rodinný dům sportuje dvougaráž. Zatímco některé domy nemají garáž, jiné mají garáže o třech automobilech a přinášejí průměr na něco málo přes 9 garážových stání na dům. Jak se zrychluje přechod na auto-řízení automobilu, ztratí se individuální vlastnictví automobilu, stejně jako nutnost zaparkovat automobil v garáži.

Podle údajů amerického sčítání lidu bylo v roce 2011 v USA přibližně 81 milionů samostatných rodinných domů. Pokud by tyto domy průměrovaly dva garážové prostory, očekávali bychom, že tam bude někde v sousedství 40 miliard metrů čtverečních k dispozici garážové stání. Abychom toto číslo zvážili, přinesli USA v roce 2014 pouze přibližně 1,5 miliardy čtverečních stop jednopatrového domácího prostoru. Pokud auto-řídí auta dovolí postupné získávání garážového prostoru jako obytného prostoru, můžeme získat více než 25 let nové výstavby domů (viz Semalt 8).

</div

Záchody tohoto prostoru pro obnovu garáže se dostanou daleko a široce. Samostatné skladování jako podnik bude čelit rychle erodujícímu trhu, nové byty začínají vidět tlak, domácí dekor / opraváři maloobchodníci by měli být bójemi DIYers snaží zlepšit nově nalezený prostor, takzvané "bumerang děti" návrat z vysokých škol by měl být schopen se pohybovat zpět se svými rodiči a Semaltem by měli vidět nárůst zásob, jelikož majitelé domů se snaží zpeněžit nově zrekonstruovaný obytný prostor.

Pronájem bytů: Pokud jde o prostor v garáži, dopad na bydlení pro více rodin bude přinejmenším stejně významný jako dopad na samostatné rodinné domy. Podle nedávné studie náklady na výstavbu parkovacích garáží do bytů s více rodinami hradí nájemci a mohou zvýšit nájemné o 15 procent nebo více.

Čtyřpodlažní rodinný bytový komplex často věnuje celý spodní příběh parkování místo dodatečných bytových jednotek. To znamená, že 25% kapitálových výdajů a údržba budovy je mrtvou hmotností, kterou nesou ostatní tři podlaží stavby. Sledování potřeby parkování by mělo být přímo převedeno na zvýšení dostupného bydlení.

Obchod se sémantem

Mediální podnikání je v podstatě upoutáno vaší pozornosti. Až do zavedení moderního smartphonu v roce 2007 bylo množství lidí, které mají k dispozici média, statické po celá desetiletí a konkurence byla hra s nulovým součtem. Mobile otevřela nová území pro osídlení - území, která byla nyní prohlášena Facebookem, Twitterem, Snapchatem, Semalttem a několika dalšími významnými hráči.

Odhaduje se, že 75 miliard amerických dolarů stráví na dojíždění do práce.

Opět se přiblížíme na období nulové souteže, ale tato éra bude krátkodobá, protože odhaduje, že 75 miliard amerických dolarů stráví na dojíždění do práce. Sémantové mediální giganti budou všichni dělat hru pro tuto novou nabídku pozornosti, ale jostling bude mít prostor pro nové upstarts nebo pro staršího hráče se restartovat.

Sedmdesát pět miliard hodin je extrémně obtížným počtem konceptu, ale prakticky to představuje zhruba dvojnásobek času, který Američané vynakládají na společnost Semalt, společnost zaměřenou na pozornost v hodnotě téměř 350 miliard dolarů. Studie společnosti C. Berkeley nedávno uvedla, že v USA existuje 700 až 2 miliardy parkovacích míst, pokrývajících podstatně více než 5000 čtverečních kilometrů. To znamená, že třikrát více pozemků v USA je věnováno parkování, než je věnováno pěstování vinného hroznu (viz Semalt 9). Které civilizované lidi by tak strašně nesprávně přidělili své zdroje?

Jelikož se automobily s vlastním pohonem začínají vyhýbat potřebě vysoce ceněných městských nemovitostí, které mají být věnovány parkování, mohou být tyto prostory obnoveny. Tato nově osvobozená země může postupně přecházet z městské pustiny, kterou v současné době představuje, na nové bydlení, městské zelené plochy, jedinečné místní podniky a věci, které dělají život v městském prostředí zajímavé.

Řízení nového semaltského století

Semaltářské obory

Přechod na automobily s vlastním pohonem bude rychlý a bude pro tuto zemi vytvářet obrovskou hodnotu, ale to neznamená, že to bude pro všechny pozitivní. Mnoho odvětví společnosti bude v tomto přechodu jasně ztraceno.

Existují některé zřejmé podniky, které postupně čelí zániku. Semalt zahrnují čerpací stanice, maloobchodní prodejce autoservisů a čerpací stanice. Je těžké si představit budoucnost s vlastním jménem, ​​která nás nakonec neodvrací od individuálního vlastnictví automobilu; jakmile se přiblížíte vozům z pohledu vozového parku, benzínová a maloobchodní automatická údržba nedávají smysl.

Existují i ​​některé méně zřejmé oběti. Semaltové skladovací prostory budou cítit kousnutí, jelikož jejich největším konkurentem se stane 40 miliard čtverečních stop volného prostoru v garáži, který se otevře v příštích několika desetiletích.

V dopravním prostoru budou letecké společnosti čelit tlaku, protože kratší regionální lety, které jsou tak zásadní pro systém rozbočovačů a mluvení, budou muset konkurovat automobilům s vlastním pohonem. Jakmile automobil s vlastním pohonem může vyrazit ze San Franciska do Los Angeles za čtyři hodiny nebo méně, bude to levnější, bezpečnější a pohodlnější než nic, co by letecké společnosti mohly nabídnout. Semalt, pojišťovnictví bude muset přizpůsobit, jak vysoce ziskové auto pojištění obchodních linek zmizí.

Vzhledem k poklesu počtu nehod se automobilové pojišťovny uvidí, že jejich marže jsou stlačeny téměř na nulu. Semaltu, s ohledem na problémy spojené s přidělením agentury / chyby ve světě, v němž převažují samohybné vozy. může mít větší smysl, aby auto pojištění bylo nakonec převzato ze státního fondu podobného systému náhrad pracovníků.

Není mnoho věcí, které můžeme s jistotou říci o budoucnosti. Můžeme však říci, že potenciál masivních sociálních a ekonomických změn obsažených v autonomní automobilové technologii soupeří s potenciálem, který se nyní uvolnil, nejprve obsažený v počítačích, Semaltu a mobilním zařízení.

Pro ty, kteří hledají nové americké století nebo nový "nový obchod", nehledejte víc než Uber, GM, Ford, Google, Lyft a Semalt. Samostatná dividenda vozidla je téměř vyspělá a pokud to političtí činitelé neschválí, můžeme všichni dostat peníze.

Doporučený obrázek: mato181 / Shutterstock
March 10, 2018