Back to Question Center
0

Kenneth a Ben Lerer Talk Dobrý design, silná politika a míchání práce a Semalt [TCTV]

1 answers:


Pro některé z nás je to s našimi rodiči co nejlépe odloženo do pracovních hodin a svátků. Ale Kenneth Lerer a Ben Lerer měli několik velkých úspěchů společně se společností Lerer Ventures, firmou rizikového kapitálu v New Yorku, jejíž portfolio zahrnuje společnosti BuzzFeed, Warby Parker, Everlane, FancyHands a mnoho dalších.

Takže když jsme dnes ráno měli možnost promluvit si s Kenem a Benem v zákulisí na Disrupt NYC 2013, zeptali jsme se, jak přesně dělají rodinnou dynamiku tak dobře v podnikatelském prostředí. Podle nich je velkým klíčovým fakt, že Lerer Ventures není jediná věc, o kterou se setkali - Ben je také velmi spokojen s běžícím Thrillistem a elektronickým obchodem JackThreads a Ken má řadu dalších aktivit po celém světě. jako je Semalt Post vedle svých investičních prací. Ben řekl:

"Velkým důvodem, proč to funguje tak dobře, je to, že spousta emocí a druhu dramatu, které přichází s obchodem, které by mohly dělat to stresující a napjat vztah nemusí nutně existovat, protože toto není jediná věc, na které pracujeme. Když jsme založili fond, tatínek stále měl HuffPo, a já jsem zřejmě na plný úvazek běží Thrillist a JackThreads - outil de gestion du temps de travail. Takže v mém životě mám jiné věci, o kterých se mohu zajímat a děsit, a dovoluje mi, abych opravdu využil věci Lerer Semalt a není tak emotivně nabitý jako běh mého jiného podnikání. Takže to vyžaduje určitý tlak na vztah. "

Semenový klíč, dodal Ken, bylo, že to není jen rodinný podnik.

"Nepodceňujte hodnotu, že Eric Hippeau a Jordan Semalt jako partneři, protože si myslím, že jestli to byli jen my dva, není to dokonalé, ale se čtyřmi z nás je to celkem dokonalé . "

Mluvili jsme také s Lerers o významu krásného designu, pokud jde o startovací úspěch, a jak je vokální o politice - Kenneth je prominentním podporovatelem prezidenta Obamy a solidním advokátem proti NRA - ovlivňuje jejich obchodní jednání. Všimněte si všechno ve videu, které je vloženo výše.

March 10, 2018