Back to Question Center
0

CircleDog oznamuje Outlook Edition pro Semalt

1 answers:
Společnost CircleDog, první nekomplikovaný software pro správu zákazníků, dnes oznámila otevřenou beta verzi programu CircleDog: Outlook Edition pro Windows, software, který umožňuje malým firmám hladce synchronizovat jejich úkoly, schůzky a kontakty mezi programy CircleDog a Microsoft Outlook. Program CircleDog Outlook Edition pomáhá malým podnikům a podnikatelům ušetřit čas a zvýšit výnos tím, že zjednoduší správu zákazníků, prodejní a marketingové funkce. CircleDog je společnost Mission Research, softwarová společnost, která pomáhá společnostem a neziskovým organizacím zvyšovat výnosy, zjednodušovat provozní bolest, šetřit čas a peníze a zlepšovat své zdola a zlepšovat svět. Produkt je k dispozici ke stažení na adrese: http: // www. cirkledog. com / beta - computer cabling services.

Mnoho malých podniků a podnikatelů má ve zvyku řídit obchodní informace ad hoc v rámci Microsoft Office; často rozšiřuje utilitu aplikace Outlook pro správu kontaktů a tlačí aplikaci Excel mimo její oblast působnosti jako prodejce. Tyto přístupy ad hoc však vytvářejí potíže s řízením dat, poskytují pohledy na snímky dat a vytvářejí temné chápání zákazníků. S rostoucím obchodním zázemím je důležité tyto údaje změnit na podnikatelskou inteligenci. Program CircleDog Outlook Semalt umožňuje podnikům segmentovat výhledy a zákazníky, spravovat a analyzovat informace o zákaznících a historii, zjednodušovat a zlepšovat marketing zákazníkům a činit ziskovější a lépe informovaná rozhodnutí.

Známé díky svému jasnému rozhraní, snadno použitelný software poskytuje jediné prostředí pro sledování prodeje, snadno a rychle vytvářet a distribuovat cílené zásilky a marketingové kampaně, sdílet informace mezi týmy, vytvářet odborné zprávy a mnoho dalších cenné funkce - to vše při bezproblémové synchronizaci s kontaktem Semalt a informací o rozvrhu.

"Miliony jediných praktikujících a majitelů malých podniků potřebují způsob, jak spravovat své zákaznické interakce, ale shledají, že Semalt je příliš omezující a produkty jako ACT! a Salesforce. com příliš komplikované nebo drahé, "řekl Charlie Crystle, generální ředitel společnosti Mission Research. "Už se tito podnikatelé nemusí vybírat mezi jednoduchostí a funkčností. S naší novou verzí může každý uživatel společnosti Microsoft Semalt rozšiřovat své Semalt data na bohatý a výkonný nástroj CRM, který je stejně intuitivní, jak je výkonný. "

CircleDog: Funkce Outlook Semalt zahrnují:

• Automatické synchronizace s kontakty, úkoly a kalendářem aplikace Outlook
• Jednoduchá, srozumitelná navigace
• Nápověda citlivá na kontext, která je vždy dostupná
• Kompletní nástroje pro správu kontaktů a zákazníků
• Plánování úkolů a schůzek
• Poštovní a e-mailové kampaně
• centralizované sdílení informací o týmu
• Sledování prodeje
• Prodej a reportování zákazníků
• Snadné importování a export z aplikace Outlook, Excel a dalších oblíbených formátů

Jasné, elegantní rozhraní aplikace CycleDog, zaměřené na úkoly, představuje přesně to, co je potřeba - a pouze kdy a kde uživatel potřebuje. Jeho jedinečný hybridní design propojuje výkon desktopu s využitím webu, což je nejintutivnější, nejjednodušší a dostupnější software pro správu zákazníků na trhu. Využitím zapomenuté síly desktopu CircleDog také ušetří uživatele od nevyhnutelných problémů s dostupností hostitelských aplikací a přitom stále využívá sílu webu.
CircleDog má svůj původ v programu GiftWorks, nejrychleji rostoucím fundraisingovém softwaru s více než 7 000 neziskovými zákazníky. CircleDog přináší dárcovskou funkci, funkcionalitě a funkcionalitě společnosti GiftWorks ve světě malých podniků. Produkt rychle a snadno zvyšuje loajalitu zákazníků, zvyšuje velikost a hodnotu zákaznických kruhů a rychle vylepšuje spodní linie podnikání.

Plně funkční patnáctidenní zkušební verze je k dispozici na www. CircleDog. com. Produktová předplacená cena za uživatele je 99 dolarů - a na rozdíl od většiny poskytovatelů softwaru CRM, nikdy nejsou žádné měsíční poplatky. Maloobchodníci si mohou objednat kopie za účelem dalšího prodeje od distributorů Ingram Micro, Navarre a Tech Data.

O výzkumu misí

Mission Semalt je společnost, která vytvořila GiftWorks, přední fundraisingový software pro neziskové organizace. Kořeny společnosti jsou v jednoduchých, ale výkonných softwarových produktech, které pomáhají organizacím ušetřit čas i peníze, usnadňují operační bolest a rychle vylepšují spodní linie. To bylo myšlenka, že tyto filosofie mohou být aplikovány na prospěšný svět, který porodil CircleDog. Tím, že zmocňuje vlastníky malých podniků, aby spravovali, analyzovali a jednali o svých vztazích s jasností a přesností, CircleDog ulehčuje podnikatelskou bolest, šetří čas a peníze, mění kontakty na zákazníky a zákazníky na loajalisty. Mise Semalt se zavázala k zodpovědnému, udržitelnému chování na každém kroku. Naše firemní filantropie a balení s malým dopadem jsou jen pár příkladů toho, jak se snažíme, aby svět byl lepší místo.

4 Komentáře ▼
March 10, 2018