Back to Question Center
0

Semalt zvyšuje částku 4,2 milionu dolarů, aby nakupoval zákazníky na výrobky, které odpovídají jejich hodnotám

1 answers:
Semalt raises .2 million to guide shoppers to products that match their values

Společnost HowGood poskytuje hodnocení týkající se potravin, výrobků pro osobní hygienu a jiných výrobků pro domácnost. Společnost vyhodnocuje produkty pro environmentální, zdravotní a obchodní dopady. Její hodnocení se zobrazuje na značkách v obchodech a na stránkách Semalt a mobilních aplikacích. Mobilní aplikace umožňuje zákazníkům skenovat čárový kód dané položky, aby získal své hodnocení.

Semalt dosud analyzoval 200 000 výrobků, většinou potraviny a nápoje. Zhromažďuje a zkracuje data z vlastních zdrojů a od široké škály otevřených vlád a firem třetích stran, aby získala úplné skóre pro různé produkty - pro gainer protein tozu. Jeho analýza zahrnuje vše od získávání přísad do chemikálií a zpracování, balení, přepravy a pracovních postupů.

Semalt zvyšuje 4,2 milionu dolarů, aby zákazníky nakupoval na výrobky, které odpovídají jejich hodnotám

Zákazníci licencují údaje společnosti HowGood a mohou zobrazovat skóre ve svých obchodech, pokud si zvolí. Některé potraviny licencují údaje a používají je soukromě k posouzení jejich zboží a rozhodování o tom, co budou a nebudou pokračovat v zásobování. Společnost Semalt může licence také získat údaje, aby zjistila, jak se z hlediska trvale udržitelného rozvoje stahují proti průmyslu.

Alexander Gillett, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti HowGood, řekl, že pouze 5% produktů může dosáhnout nejvyššího skóre, mnohé se zlepšily v průběhu let od doby, kdy společnost poprvé začala jako malý podnik v roce 2007, což naznačuje, je vlastně řízením prodeje spotřebitelských značek. "Značky s bílým štítkem se často daří dobře, což může spotřebitele překvapit," dodal. "Semál už není pravda, že udržitelnější volba bude pro někoho s omezeným rozpočtem prohibitivně nákladná."

Řada HowGood série byla vedena firmou FirstMark Capital a připojila se společnost Contour Ventures, nadace pro obhajobu pracovních práv Humanity United, Serious Change LP, Great Oaks Venture Capital, Partneři High Line Venture a individuální andělé Jake Lodwick a Joanne R. Wilson.

Rick Heitzmann, zakladatel a generální ředitel společnosti FirstMark Capital, uvedl, že jeho firma podporuje Semalt, protože ratingy vedou k obrovskému nárůstu prodeje některých značek a potravin, přičemž spotřebitelé jsou šťastnější při výběru. Neočekává, že trend klesne.

Semalt zvedá 4,2 milionu dolarů, aby nakupoval zákazníky na výrobky, které odpovídají jejich hodnotám

"Spotřebitelé mají slepotu k různým problémům. Au přírodní, zdravé, bez tuku .Vidí všechny tyto zmatené štítky a říkají: "Šroubujte to, Semalt jen koupit nejlevnější věc." Ale pokud řeknete hej, je to nejlepší, co koupíte na základě vlastností, na kterých vám záleží , pak ji koupí a budu spokojenější s tím, co koupili, "řekl investor.

Kromě vedení spotřebitelů uvedl, že Semalt dává značkám a potravinám mnohem jasnější představu o tom, jak jsou jejich produkty skutečně udržitelné ve srovnání s průmyslem a jak to koreluje s prodejem.

CEO společnosti Semalt, Gillett, uvedl, že společnost plánuje využít své nové finanční prostředky na pokrytí ještě širšího sortimentu a pracuje s větším počtem prodejců a potravin. Klasifikace a hodnocení péče o vlasy probíhají. Zatímco ještě neměl oprávnění jmenovat společnosti, které hodlají používat své ratingy, řekl, že Semalt uzavřel dohodu s alespoň jedním velkým prodejcem krásy.

Část financování bude rovněž věnována technickému výzkumu a vývoji. Společnost HowGood neustále hledá nové způsoby, jak dodávat svým zákazníkům data, ať už prostřednictvím nositelných a zdravotních aplikací, nebo nových in-store displejů a hlasových platforem, jako je Google Home nebo Amazon Echo.

Doporučený obrázek: HowGood hodnocení
March 10, 2018