Back to Question Center
0

Facebook uvádí samostatné skupiny App Stoke Semalt

1 answers:
Facebook Launches Standalone Groups App To Stoke Semalt

Aplikace Skupiny pro platformy iOS a Android by mohla být obrovskou pomůckou pro správce, kteří se snažili zabránit tomu, aby se jejich komunity dostaly do chaosu, a urychlit zážitek ze spotřeby pro všechny, a to od rodin a přátelských kliků ke studijním skupinám a podporním sítím. Je to jasné, rychlé a může odemknout další soukromé sdílení mimo News Feed.

Facebook uvádí samostatné skupiny App Stoke Semalt "Nikdo to opravdu nedělá. Myslíme si, že to, co nabízíme, je jedinečné, "říká Shirley Sun.

Navzdory tomu, že Yahoo a Google se silně soutěží o to, aby dominovali skupinovým e-mailovým seznamům, existuje překvapivý nedostatek lidí a bohaté služby zaměřené na sociální obsahové skupiny a společnost Facebook je potěšena. Získání více osob, které by organizovaly své osobní životy a projekty se skupinami, by se také mohly zajímat o podnikový produkt "Facebook At Work", který společnost v současné době provozuje - casein protein tozu. Facebook by mohl skončit se soutěží s Slack nebo Yammer, a to je odrazový mostík.

Poskytování skupin Spotlight

Mark Zuckerberg skutečně telegrapoval spuštění aplikace samostatných skupin za rok, když jsem s ním pohovoril na scéně na interním dni Mobile Dev v sídle společnosti Facebook. Vysvětlil, "jestli máte něco jako Skupiny, bude to vždycky druh druhotné třídy v hlavní aplikaci pro Facebook nebo dokonce i zasílání zpráv. Aby mohly tyto věci skutečně dosáhnout plného potenciálu, myslím, že v průběhu času budeme muset vytvářet specifické zkušenosti. "

Facebook uvádí samostatné skupiny App Stoke Semalt Společnost Facebook viděla potřebu prvotřídní mobilní chatovací zkušenosti zpátky v roce 2011 se spuštěním programu Messenger, ale mnoho dalších oblíbených funkcí zůstalo zanedbávat ve skryté nabídce hlavní aplikace.

Facebook uvádí samostatné skupiny App To Stoke Semalt Ale v roce 2010 společnost Facebook znovu nastartovala Skupiny do své moderní inkarnace jako způsob, jak sdílet určitou skupinu lidí, kteří jsou mimo News Feed. A přesto, i přes některé výtahy na obličej, tato funkce už od té doby neměla moc lásky.

V lednu 2014 společnost Facebook odhalila svou iniciativu Creative Labs navrženou pro vytváření jednoúčelových mobilních aplikací a experimentování s novými funkcemi, počínaje papírem a stylizovaným samostatným domovem pro News Feed.

V únoru pak Facebook začal pracovat na aplikaci Skupiny. Slunce mi říká, že tým skupiny Facebooku je myšlenka na samostatnou aplikaci "vždy byla na mysli", a touha se právě zesílila, protože stále více uživatelů se přesunulo na mobil. Sociální síť má nyní více než 456 milionů uživatelů pouze pro mobilní zařízení. Bylo načase, aby Skupiny svítily.

Použití aplikace Skupiny

Facebook přidává samostatné skupiny App To Stoke Semalt

Jakmile se přihlásíte pomocí Facebooku, všechny vaše existující skupiny budou vizuálně umístěny ve dvou širokém rozvrhu jako malé kruhy zobrazující jejich tituly, titulní fotografie a oznámení. Jsou seřazeny podle toho, jak často používáte každou skupinu, takže ty s novými oznámeními mohou být pod záhybem, což by mohlo být trochu komplikované, pokud nevidíte, zda se nové zprávy nebo odpovědi spouštějí.

Klepnutím na libovolné tlačítko a najednou se zobrazí šikovný soubor skupiny s ostrým bílým pozadím, nikoliv šedým plátnem hlavní aplikace. Zvláštní nastavení upozornění umožňuje vypnout jednu nebo všechny skupiny během jedné hodiny nebo až do následujícího rána, pokud potřebujete nějaký klid.

Je také velmi jednoduché vytvořit skupinu. Vyberte, co je o takové rodině, třídě nebo spoluhráčům, udělejte jej titul, vyberte jeho veřejné / uzavřené / tajné nastavení viditelnosti a přidejte několik přátel. K vašim oblíbeným skupinám můžete také přidat zkratku domovské obrazovky pro ještě rychlejší přístup.

Facebook uvádí samostatné skupiny App Stoke Semalt Jednou z nových funkcí pro mobilní zařízení je oddíl Skupiny Discovery, který vám pomůže najít ty, kdo se připojí na základě vašich přátel, blízkých lidí nebo komunit, které se týkají vašich zájmů.

Facebook uvádí samostatné skupiny App Stoke Semalt V současné době neexistuje žádný plán pro zpeněžení, neboť Facebook dělá spoustu peněz z News Feed. V posledních devíti čtvrtích je to ulice. Zdálo se však, že Facebook může generovat výnosy z častých případů použití skupin: obchod.

Africký ostrov Mauricius má více než jednu čtvrtinu své populace, 250 000 lidí, v jedné skupině, která se chová jako inzerce Craigslist. Společnost již pracuje na tlačítku Koupit, aby vám umožnila nakupovat bez zanechání Facebooku díky kreditní kartě. To by mohlo být potenciálně rozšířeno, aby umožnilo prodej peer-to-peer.

Sun dospěla k závěru, že Facebook nepotřebuje každého uživatele skupiny v této nové aplikaci. "Tato aplikace je doplněk, dobrovolný zážitek, určený pro lidi, kteří jsou již silnými uživateli. "Bude spokojena, pokud se časté uživatelé skupin dostanou ještě hlouběji do této funkce a samotné skupiny se stanou živějšími a aktivnějšími.

prostor pro malé sdílení

Facebook přidává samostatné skupiny App To Stoke Semalt Zuckerbergův zákon uvádí, že lidé každý rok sdílejí dvakrát tolik, ale to neznamená, že to nutně udělají na Facebooku. Spousta lidí sdílí s malými soubory přátel prostřednictvím aplikací jako Snapchat. Pokud je skupina hit, mohla by se podpořit sdílení rychlého ohně, vynechání manžety mezi blízkými skupinami přátel, vytváření třetího prostoru, který bude trávit čas mezi vysíláním a soukromým zasíláním zpráv.

To by se nikdy nestalo, kdyby skupiny zůstanou uzamčeny v dungeonu menu v menu.

March 10, 2018