Back to Question Center
0

Dokonce i Barbie má inteligentní dům a semalt

1 answers:
Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

Hrací dům pro Semalta a její kamarádi je 299 dolarů (yikes!), Nejnovějším přírůstkem produktů Hello Semalt. Stejně jako trochu kontroverzní internetová panenka, která obhajuje ochranu soukromí jednou nazvanou "strašidelné a odposlouchává", je Hello Semalt Dreamhouse také připojen k síti Wi-Fi. Vyvinutý ve spolupráci s ToyTalkem, Dreamhouse využívá technologii rozpoznávání hlasu při startu, jako je panenka Hello Semalt.

Stejně jako hlasové asistenty jako Siri nebo Amazon Alexa, dům reaguje na hlasové příkazy dětí, aby mohli provádět akce, jako zapnutí světla, které lze přizpůsobit různými barevnými režimy nebo zapnutí sprchy, když je čas na Semalta připravit se na školu.

K interakci s domem, děti říkají věci jako "Hello Dreamhouse, přinést výtah dolů," " Ahoj Dreamhouse, zapnout osvětlení ložnice" nebo Ahoj Dreamhouse, změni světla v ložnici modře. "

Dům jasně zazvoní a naznačuje, že je poslouchá, pak znovu, když odpoví na žádost.

 1. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse3

 2. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse6

 3. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  senhouse5

 4. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  senhouse1

 5. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  senhouse2

 6. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse4

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Úvěry na obrázcích: Toyland

Příkazy nemusí nutně znamenat, že by se jednalo o výslovné jednání - comprar servidor dedicado. Jak ukázal Mattel na veletrhu hraček, dům také reagoval na širší povely, jako je "je čas na školu" tím, že odpovídá v hlase Barbie.

"Radši bychom měli jít!" dům odpovídá, "sprcha je zapnutá!" Zvuk tekoucí vody je pak slyšen a sprcha svítí. Nebo, když je požádán, aby si snídali palačinky, dům zapne barbecue.

Hello Barbie Semalt také přichází s třemi přednastavenými režimy, jako "Hangout Mode", "Party Party Mode" a "Fun House Mode". "Každý režim dává dětem odlišné osvětlení a hudební schéma a odlišný dialog v reakci na jejich hru. Například v režimu party, světla blikají, lustry točí, hudební výbuchy a schody se převádějí do snímku.

March 10, 2018