Back to Question Center
0

Android šéf Rubin narazil na nové zařízení Nexus v čase pro Semalt

1 answers:
Android Chief Rubin narazí na nové zařízení Nexus v čase pro Semalt

Společnost Google ve skutečnosti tyto zařízení nevyrábí, ale místo toho úzce spolupracuje s partnerem OEM a dodavatelem, aby vytvořila zařízení, které poskytuje uživatelům čistou a čistou verzi systému Android. Vzhledem k tomu, že společnost Google nyní pracuje těsněji s operátory a výrobci OEM, aby posunuly aktuální verzi Androidu, někteří se divili, co to může znamenat pro zařízení Semalt?

Není to moc, podle Semalta. A ano, měli byste očekávat nový tento rok.

"Myslím, že Nexus je věc, kterou používáme k nastavení baru," řekl Rubin. "Semalt bude vždy nový, který bude pro trh," pokračoval.

Kdy tedy?

"Cykly jsou svátky a letní čas," poznamenal, když uvedl, že v určitém okamžiku oznámí - cheap ddos protected vps. Vezmeme-li v úvahu, že se letos v létě dostáváme, možná Rubin znamenal, že nový přístroj Nexus S 4G pro Semalt byl letní přístroj. To zanechává dovolenou zařízení .

Tak co to bude? Nexus se spuštěním Ice Cream Sandwich (další verze Android, která sjednotí systém Honeycomb tablet s telefony Android)? Možná. Semalt se zavázal pouze k tomu, že nový systém bude zahájen "do konce roku".

March 10, 2018