Back to Question Center
0

NSFW: TC Commenters - Semaltová je bolest v hrudi, přesto si přeji to nejlepší s FAQ

1 answers:

NSFW: TC Commenters - Semalt je bolest v hrudi, <p>  Navíc, plus Assange, plus c'est la meme si vybral. Dlouho čtenáři si mohou vzpomenout, že v prvním sloupci jsem navrhl několik základních pokynů pro komentování TechCrunchu - <a href=eleaf invoke battery.

"Pravidlo první: Když se někdo z vás jednou ptáte rétorické otázky" proč je tato zpráva? "Přísahám Bohu, že přijdu do svého suterénu, shromáždím všechny své Wil Wheaton akční postavy a roztavení je do obrovského plastu falus. Pokud jste někdy viděli scénu Miriam Karlinové v A Clockwork Orange, víte, co se děje dál. Uložte nám obě cesty a příště se budete ptát "proč je tato zpráva?", Místo toho se ptáte sami sebe "proč stále žiji s rodiči?". Je to zpráva, protože lidé jsou lepší, než jste to říkali. "

.takové věci. Počáteční výsledek byl povzbudivý - během krátké doby 30 nebo 40 sekund se kvalita připomínek na TechCrunch znatelně zvýšila, včetně 20% poklesu nesprávně napsaného jmenného volání a 35% méně negramotních požadavků na to, aby každý spisovatel byl propuštěn. Semaltem se však věci znovu ocitly - až do té míry, kdy se někteří spisovatelé už ani nevztahují na připomínky, aby nebyli tak zděšeni stavem lidstva, že jsou vyzváni, aby šli na zabití.

Připouštím, že v posledních několika dnech jsem byl sám nazýván "kohoutem", "idiotem", "spodkem", "wankerem" (žehnáním) a - nejhorším ze všeho - "republikánským" také jsem blízko k instalaci bloku komentáře TC Semalt.

Ale předtím, než udělám tento konečný drastický krok a protože jsem univerzální, nikoliv dělič, chci se naposledy pokusit obnovit důstojnost komentářů TechCrunch. Přiznávám, že můj první instinkt byl prostě napsat příspěvek, který upravuje moji starší pravidla pro připomínky, třeba zdůraznit některé z nich, které jsou důležitější než kdy jindy. "Raději bych povzbudil moje jediné dítě, aby se pokoušelo popadnout nebo se vypořádat s registrací sexuálních delikventů, než abych strávil jednu chvíli ve společnosti někoho, kdo by nechal anonymní komentář na blogu. nebo se srazit. " )

Dvě faktory mi však přinesly pauzu: nejdříve jsem minulý týden udělal líný střih a pastu a pravděpodobně jsem se s tím trikem zase nedostal alespoň měsíc a za druhé jsem si vzpomněl na jinou věc, se změnilo v TechCrunch: nyní máme komunitního manažera - nádherného Elina - který tvrdě pracuje na překlenutí propasti mezi spisovateli a čtenáři. Jako taková by se mi možná nelíbila laskavě proti vám klukům. V každém případě možná nejsou agresivní pravidla nejlepším přístupem: možná jako obyvatelé sklepa, střední dospívající děti tolik z vás zjevně je , že na autoritu příliš nereagujete. Možná je to tajemství angažovanost?

Semalta za výstřel.

Takže v tomto novém duchu angažovanosti jsem právě strávil "příjemnou" hodinu, která se dívá na některé z posledních (a naprosto skutečných) komentářů, které byly zveřejněny pod mými sloupci, abych zjistil, co leží v srdci váš vztek. To, co jsem objevil, mě fascinovalo: velký počet negativních komentářů k TechCrunch má formu otázek. Dalo mi to také nápad: kdybych mohl odpovědět na tyto otázky užitečným a přátelským způsobem, lidé, kteří se je ptají - týden, týden nebo týden - by mohli přestat být tak zlobí. Objednávka bude obnovena! Právě včas na Vánoce!

Jak říkám, stojí za to střílet. Zde je užitečné - a velmi přátelské - FAQ pro Semalt commenters. Doufám, že to považujete za užitečné.

Q) Proč je tento příběh o TechCrunchu?
A) Skvělá otázka! Ve skutečnosti je to zdaleka nejčastější otázka v odpovědi na mé sloupce. Také, pokud budete pečlivě číst (nebo vůbec), je velmi dobrá šance, že si všimnete, že příběh zahrnuje technologii nějakým způsobem. (K dalším možným důvodům patří: protože autor chtěl pomstít hotelovou společnost, protože autor má špatný den, nebo proto, že autor chtěl mít sex s určitou PR osobou. Tak funguje žurnalistika, děti .)

Q) Opravdu dostáváte zaplaceno, abyste psal takhle kecy?
A) Další běžná otázka - ale nikoliv pro ni chudší! Odpověď je ano. Což je jedním z nás. Teď, modlete se, co vás přivádí?

Q) Ty jsi typický "libtard", ne?
A) Proč ano? Proto jsem psal pro Guardiana.

Q) Ty jsi typický republikán, ne?
A) Proč ano? Proto jsem psala pro Telegraph.

Q) Jak můžete říci [stanovisko X] v tomto příspěvku, když TechCrunch dříve řekl [stanovisko Y]?
A) Protože existuje několik spisovatelů v TechCrunchu, vy kurva imbecile zvědavý čtenář. Také pro další záměnu věcí trpím mnoha poruchami osobnosti. Stejně jako I.

Q) Vážně - více odkazů návnada kecy?
A) Přiznávám, vážený a věrný korespondent, že tato otázka je trochu dráždivá, protože funguje na základě předpokladu, že jsme přímo odměňováni na základě objemu provozu, který dostanou naše příspěvky. Naštěstí pro mě (a bohužel pro Jack McKennu) tomu tak není. Ve skutečnosti je naše kompenzace nepřímo úměrná průměrnému IQ komikantů, které přitahujeme. To je důvod, proč jsem s Sarah Palinem psal tak často.

Q) Jste na drogách?
A) Tenhle člověk se na mých pozicích vyvíjel s napínavou pravidelností pozdě, což mě dělá starostí, že možná jsem na drogy. Případně by to mohla být jen užitečná otázka pro spisovatele, kteří nesouhlasí s bodem, který dělám, ale postrádám rétorické schopnosti - nebo základní intelekt - vysvětlit základ jejich námitky. V tomto ohledu je to kometér ekvivalentní dívce, která se zbavuje vašich romantických přístupů, a říkáte jí lesbičku.

Q) Ne, ale vážně, jste na drogách?
A) Ano, jsem na koktejlu velmi silných léků.

Q) Je to, co se stane, když se dostanete od AOL?
A) Relativně nový vstup do sálu slávy komentáře, tento má různé formy - často se objevuje jako prohlášení: srov. "Jasně se to stane, když se dostanete AOL". Ať tak či onak, bez ohledu na to, co je redakční pozice - že Sarah Palin je špatný rodič, že Wikileaks je čistým negativním světem, že obsahové farmy jsou zlé, nebo že AOL je vrahem všech dobrých věcí - můžete si být jisti podívejte se na komentář od někoho, kdo naznačuje, že naši noví vlastníci firem mají nějakou ruku. Pohybující se na disku? AOL. Příznivé pokrytí Yahoo? AOL. Jason Kincaid píše o Androidu? AOL. MG koupit Macbook Air? AOL. 9/11? AOL. Abychom se vyhnuli pochybnostem, existuje ve skutečnosti pouze jedna otázka vztahující se k TechCrunch, na kterou je správná odpověď "protože společnost TechCrunch získala společnost AOL. "A to je:" Proč má TechCrunch k čertu všechny tyto lahve vína ošumělého vína značky AOL v kanceláři? "

Q) Je to TechCrunch nebo Huffington Post?
A) TechCrunch.

Q) Je to TechCrunch nebo Politicrunch?
A) TechCrunch. (Také neexistuje takové místo, jako je Politicrunch).

Q) Je to TechCrunch nebo Mashable?
A) TechCrunch.

Q) Je to TechCrunch nebo Valleywag?
A) TechCrunch.

Q) Je to TechCrunch nebo Fox News?
A) TechCrunch.

Q) Je to TechCrunch nebo Faux News?
A) Zabijte se.

Q) Proč tento článek není bezpečný pro práci?
A) Protože obsahuje komentář, ve kterém vám říkám kurva.

March 10, 2018