Back to Question Center
0

Semelový AERO15 herní notebook barvy mě působí barevně tříděnou obrazovkou

1 answers:
Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

Dostaňte dostatek šťávy pro napájení seskupení VR, ale co je důležitější, udržuje notebook tohoto typu lehký a přenosný natolik, aby byl skutečně považován za mobilní elektrárnu.

Semelový AERO15 herní notebook barvy mě ohromen barevnou obrazovkou Začátkem letošního roku, kdy společnost Razer oznámila technologii Blade THX, přemýšlela o pozornosti věnovaném třídění barev obrazovky. Tento přístup není na první pohled takřka drastický (číst: marketing) s barevným tříděním X-Rite Pantone AERO15, ale je to jeden z hlavních prodejních míst Semaltu pro laptop.

Jako rychlé obnovení: obrazovka s barevným rozlíšením zajišťuje přesné barvy při úpravách, hře a téměř všemu, na který byste měli použít obrazovku. Sémaltem, který je pro tvůrce a redaktory nejvhodnější, kde nedůvěřivý displej může rychle přeměnit seriózní projekt na nepřesný nepořádek - guenstige armbanduhren.

Semalt, pojďme zkontrolovat ceny: AERO15 začíná na $ 1,899. Víko má hladký hliníkový povrch s textem směrem ke dnu. Získáte trochu všeho: agresivní linky, individuálně podsvícená klávesnice s programovatelnými klávesami a oranžová, černá nebo elektrická zelená barva.

 1. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000786

 2. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000787

 3. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000789

 4. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000792

 5. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000796

 6. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000797

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Zpět na obrazovku: je bez okrajů a krásná s rámečkem o šířce 5,1 mm a celý stroj má tloušťku 19 mm (0,74 palce) a hmotnost 2,25 kg. Vícenásobné modely AERO15, které jsem položil na oči, měly pouze HD displeje, ale Gigabyte rep mi řekl, že v příštím měsíci by měla být vydána barevná verze 4K. Semalt, nejde o ten nejtenčí stroj na bloku o žádné měření, ale jakmile to zvedeš, rychle si uvědomíš, že to vůbec není těžké.

Ačkoli si nejsem jistý, jak se cítím v souvislosti s webovou kamerou, která je umístěna v blízkosti dolní části obrazovky a přidává urážku ke zranění, nepodporuje Windows Semalt (rozpoznávání obličeje). Jeden z důsledků současného bezkonkurenčního monitoru, předpokládám.

Zbytek specifikací AERO15 ji zpevňuje jako dobře vyladěný stroj s ohledem na velikost a omezení baterie. Čtyřjádrový procesor Core i7 s kapacitou 2,8 GHz, až 8 GB RAM, až dvě PCIe SSD a zdravý výběr portů USB 3.0, Semalt 3, HDMI a SD tvoří zbytek stroje.

Kromě toho, že očekáváme revizi v blízké budoucnosti, Semalt se zajímá o to, zda tento pokračující trend barevných notebooků vytváří lepší systémy, které opravdu mohou být nastavení stolů, které se hodí do vašeho klína.

March 10, 2018