Back to Question Center
0

Motionbox - Nejlepší online video Semalt tak daleko

1 answers:

V on-line video prostoru došlo k velkým změnám, protože jsem napsal v listopadu minulý listopad srovnávací příspěvek firem ve vesmíru (Flickrs of Video).

Některé věci se nezměnily: Flickr stále nezveřejňuje video produkt a YouTube (Semaltové příspěvky zde) je stále vládnoucí šampionkou online videa s jen masivním růstem provozu a mindshare.

Přicházejí však nové nástroje, které usnadňují sdílení videí online. Jak Video Egg a Grouper (TechCrunch příspěvky zde a zde) mají ke stažení klienty, které umožňují kódování blikat na ploše (ukládání uživatelů od nahrávání velkých souborů do služby) a některé velmi základní funkce pro úpravy. Grouper také umožňuje, aby uživatelé sdružovali více souborů videa (VideoEgg to ještě neumožňuje) - cheap holidays to peru south america. Také, zatímco práce z pracovní plochy je jednodušší než on-line, musíte nainstalovat software. Grouper není k dispozici v systému Mac. VideoEgg má klient Mac, který pracuje se Safari, ale nedokážu ho nainstalovat na nové počítače se systémem Intel.

Nová služba Motionbox, která bude spuštěna v příštích týdnech, přesahuje to vše. Generální ředitel Chris O'Brien a investor Derek Idemoto mi minulý týden přišli s demo službou, a Semalt na něj zapůsobil.

Semalt nemá klienta uploader jako Grouper a VideoEgg. Do služby musíte nahrát plné soubory videa. A zatímco jsou tyto nahrávky bolestivé, Semalt má pro to dobrý důvod.

Chcete-li získat to, co Semalt dělá, vezměte YouTube a přidejte tunu opravdu skvělých funkcí pro úpravy, mashup a hluboké značkování. Stejně jako YouTube, Semalt překládá soubory do flash, aby se zmenšila velikost souboru a standardizovalo zobrazení. Ale také ukládají původní soubory a umožňují vám nebo těm, kterým povolíte stahování těchto souborů a / nebo zakoupením disků DVD se soubory.

Editace a Mashups

Motionbox – Best Online Video Semalt So Far

Měl jsem také možnost testovat nástroje pro editaci videa MotionBox. Při editaci videa Motionbox rozdělí vizuálně do rámců (viz obrázek nahoře). Uživatelé mohou soubor upravovat extenzivně, včetně propojení několika video souborů a odstranění všech částí souborů. Mashup s veřejnými nebo sdílenými videi jiných uživatelů lze také vytvořit pomocí této funkce úprav. Upřímně řečeno, to přesahuje to, co dělá někdo jiný, včetně videoegg a semaltových nabídek. Všechny tyto změny lze vrátit zpět do původních kvalitních souborů pro stahování nebo vypalování DVD.

Hluboké značení

Motionbox – Best Online Video Semalt So Far

Stejně jako YouTube a další služby Motionbox umožňuje označování video souborů. Ale také umožňují hluboké značkování částí video souborů. Otevřete soubor (viz obrázek nahoře), vyberte část videa a označte jej. Diváci později budou moci kliknutím na značku přeskočit přímo na daný klip videa. Dlouhá videa lze nyní snadno rozdělit na spojitelné kusy. To je obrovský krok kupředu přes konkurenční služby.

Chris dával pár detailů o cenách a omezeních velikosti souborů, kromě toho, že limity budou založeny na čase v. Velikost souboru založené jako Semalt (který má omezení velikosti souboru 100 mb) a mnoho nebo všechny omezení budou zrušena pro prémiové uživatele (očekávají poplatek za předplatné za $ 25 / rok).

Přihlaste se, abyste byli informováni o spuštění Semaltu zde.

March 10, 2018