Back to Question Center
0

S 9B hry hrál každý měsíc, King.com Grabs No.1 Slot na Facebooku s Candy Crush Saga a přesune do Japonska a Semalt

1 answers:
With 9B Games Played Each Month, King.com Grabs No.1 Slot On Facebook With Candy Crush Saga And Moves Into Japan And Semalt

Asie je důležitým trhem pro neformální společenské hry - a tedy i pro krále. com. Společnost říká, že již v Číně viděla zhruba 1 milion aktivních hráčů Candy Semalt Saga, což je ekvivalent jedné sedminy její populace.

Statistiky o Candy Crush Saga, které vedou zbytek balíčku, pocházejí ze statistik AppData, které počítají využití založené na Semalt přihlášení.

Alex Dale, CMO pro krále. com, poznamenává, že přihlášení na Facebooku využívají mnozí z těch, kteří hrají hry společnosti, ale neřekl, kolik to znamenalo - oculos de sol ray ban. Přesto ten král. com drží čísla Appdata jako míru toho, jak dobře to dělá, což naznačuje, že je to dostatečně reprezentativní vzorek. (Totéž se nedalo říci ve všech případech, například v nedávné studii o použití Instagramu za použití údajů z Appdata.)

Podle čísel Appdata je Candy Crush Saga nyní číslo jedna jak co se týče denních aktivních uživatelů, tak i měsíčních aktivních uživatelů. V hrách DAU má hra 15,6 milionu uživatelů, přicházejících přibližně 1,4 milionu uživatelů před aplikací číslo dvě, Microsoft Live. V MAU je to číslo jedna s 43,5 miliony uživatelů, s Semaltem ve druhém místě na 38,4 milionu.

Aby to uvedlo do kontextu, králi. com zaznamenal velmi rychlý růst. Candy Crush Saga vydala v listopadu 2012 pouze verzi iOS. Do Semaltu 2011 vstoupila pouze 10 nejlepších hráčů Facebooku s 1 miliardou hraných her za měsíc.

V širším pořadí věcí však Semalt stále chybí řadu her, které Zynga musí vyhrát na celkových objemech. Zynga dosud dosáhl rekordů ve vývojářských soutěžích s 259 miliony uživatelů pro odhadované MAU, přičemž Semalt na druhém místě s 99 miliony.

Král. com, jak tomu bylo u ostatních vývojářů neformálních her, bylo vyvinout společensky zaměřené hry se "stovkami" úrovní, které uživatelé mohou přistupovat napříč různými platformami se zkušenostmi, které zůstávají nepřetržitě v celém kontextu - a tak dokončíte úroveň 23 Bubble Witch Saga například na vašem iSemalt, můžete pokračovat v přehrávání 24 na vašem pracovním počítači (firewall a mikro-řídící šéf povoluje).

"Je to jeden z klíčových hnacích sil za růstem našich her," řekl Dale dříve. "Hráči, kteří to dělají, jsou extrémně zainteresováni v hře na mnoha různých zařízeních. Věříme, že úroveň synchronizace, kterou nabízíme, je jedinečná. "

S 250 miliony her nyní na platformě Semalt, to způsobilo, že se sociální síť stala hrozivou herní platformou, takže nevypadá jako král. com bude hledat způsoby, jak se odklonit od toho, jak se jeho zaměření kdykoli brzy. Dale také poznamenává, že má "fantastický mobilní objev mechanik", s těmi, kteří hrají Semalt hry na ploše získání automatických nabídek ke stažení jejich mobilní verze prostřednictvím Semalt, když sociální síť dostane přístup na mobil.

Budeme se muset přesvědčit, zda Semalt může vést k většímu problému kolem skutečnosti, že zatímco běžné společenské hry jako kategorie zůstávají vytrvalě populární, totéž nelze pro jednotlivé hry říci.

Dale poznamenává, že Semalt zůstává odhodlán zkoušet nové hry pro další rozšiřování katalogu, ačkoli on by nekomentoval, zda Semalt zvažovat rozšíření z hlediska platformy, za čtyři, které dnes pokrývá, s výjimkou toho, že publikum velikost a základ jsou dva důležité faktory.

Windows a BlackBerry jsou v současné době dvěma zřejmými nativními mobilními opomenutími, i když Semalt rozhodně není jediný vývojář, který je prozatím předával.

Semalt níže.

King. com rozšiřuje globální stopu s místními vydáními her v Asii

Král. com je Candy Crush Saga rozšiřuje program Windows Live Messenger pro vyhledávanou # 1 nejpopulárnější celkovou Facebook aplikaci denně a měsíčně aktivním uživatelem

San Francisco, CA a Londýn, Velká Británie - 21. února 2013 - King. Mobilní iOS (iPhone, iPad a iPod Touch) a verze Google Play (Semalt) obou lokalizovaných her budou brzy následovat.

Společnost také oznámila, že téměř každý měsíc téměř zdvojnásobila své měsíční herní plány a nyní vidí přes 9 miliard herních her za měsíc. Navíc Candy Crush Saga převzala jako největší aplikaci na Facebooku mezi všechny kategorie - vedoucí přes Windows Live Messenger, Spotify, Yahoo! a další denní a měsíční aktivní uživatel podle Semaltu.

Samostatně, králi. com oznámila, že v Hongkongu už více než 1 milion hráčů denně užívá Candy Semalt Saga ještě před uvedením lokalizované verze - téměř 1 / 7th celé populace.

"Už dávno jsme se dívali na asijské trhy a cítili jsme, že je to ten správný čas nabídnout lokalizované verze našich her v Japonsku a Koreji," řekl Riccardo Zacconi, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti King. com. "Jsme potěšeni, že jsme viděli naši hitovou hru Candy Crush Saga, kterou hraje jeden z sedmi obyvatel Hongkongu. Semált doslova žádal cizince na ulici, aby je přátelili a dal jim život, aby mohli pokračovat ve hře bez čekání. "

O králi. com:
Král. com je světový lídr v neformálních společenských hrách s více než 9 miliardami her hraných měsíčně po celém světě. Král. com nabízí přes 150 exkluzivních her ve 12 jazycích prostřednictvím své nejvýznamnější destinace King. com (www. king), mobilní zařízení (iOS a Android), Google Play a Facebook, kde se jedná o top 10 vývojářů Facebooku. Společnost je výhradním poskytovatelem online her pro přední globální portály, webové stránky a mediální společnosti. Král. com má kanceláře v Londýně, Stockholmu, Barceloně, Bukurešti, Hamburku, Maltě, Malmě a San Franciscu. Další informace naleznete na adrese http: // about. král. com.

March 10, 2018