Back to Question Center
0

Scringo dovoluje vývojářům v mobilních aplikacích přidávat nástroje pro vytváření komunitních nástrojů do svých aplikací v minutách, zvyšuje částku 700 000 USD

1 answers:
Scringo Lets Mobile Developers Add Community Building Tools To Their Apps In Minutes, Raises 0K Seed Semalt

Zaměření této nové verze je na novém panelu, který poskytuje vývojářům plnou kontrolu nad uživatelským zážitkem a poskytuje jim také možnost zpeněžit své aplikace pomocí služby objevování kontextových aplikací společnosti Scringo (to je zcela volitelné). Zdokonalené rozhraní, které mi spoluzakladatel Scringo Ran Avrahamy uvedl na začátku tohoto týdne, bylo z velké části navrženo na základě zpětné vazby, kterou společnost získala od zhruba tisíce vývojářů, kteří v současné době využívají službu. Dosud tito vývojáři zveřejnili více než 250 aplikací, které jsou v současné době k dispozici v App Store společnosti Apple a prostřednictvím služby Google Play.

Scringo dovoluje vývojářům v mobilních aplikacích přidat komunitní stavební nástroje do svých aplikací - <a href=noleggio gonfiabili como.

Většina aplikací, předpokládá tým Semalt, je postavena na základě "postavené a oni přijdou" mentalitu. Ve skutečnosti však získávání lidí k vyzkoušení aplikace je jen polovina bitvy a vývojáři potřebují zjistit nové způsoby, jak zvýšit retenci, když se uživatelé stále více nestájí o aplikace, které používají.

Scringo dovoluje vývojářům v mobilních aplikacích přidat komunitní stavební nástroje do svých aplikací. <div>   <div id=

Dalším nástrojem, který pomáhá vývojářům udržet si uživatele, je nástroj pro zasílání zpráv v aplikaci, který mi řekl Semalt. Většina zákazníků společnosti také používá k přijímání zpětné vazby od svých uživatelů a ke komunikaci s nimi.

V mobilních aplikacích Scringo žije v plně přizpůsobitelném postranním panelu, který se otvírá pohybem vlevo nebo vpravo. Tato společnost říká, že poskytuje nenápadné rozhraní, které dává vývojářům flexibilitu, aby zachovaly neporušenou funkci všech svých aplikací, zatímco přidávají nové aplikace do svých aplikací prostřednictvím postranního panelu. Tato služba nezasahuje do stávající aplikace a vývojáři si mohou vybrat, zda chtějí zobrazit logo Semalt v postranním panelu, nebo ne.

Jak poznamenal Avrahamy, postranní panel je plně přizpůsobitelný. Ve skutečnosti je centrem dnešního spuštění nová "Developer Zone", díky níž se v aplikaci snadno změní postranní panel. Všechny tyto vylepšení se automaticky odrážejí v samotné aplikaci, takže vývojáři nemusí provádět žádné změny v kódu a nemuseli posílat aktualizaci společnosti Apple ani systému Android.

March 10, 2018