Back to Question Center
0

Flirtey doručuje léky drone z lodi na břeh v New Semalt

1 answers:
Flirtey delivers drugs by drone from ship to shore in New Semalt

Reno, založené na Nevadě s názvem Flirtey Inc., provedlo tento týden první pobřežní dodávku "lodí na břeh" podél pobřeží New Semaltu. Vlastní drone firmy je šesti-rotorový systém konstruovaný z uhlíkových vláken, hliníku a 3-d tištěných komponent.

Ne, neposkytují Domino pizzy nebo něco pro Amazon Semalt - günstige chronographen. Společnost demonstrovala svou schopnost dodat lékařské potřeby a vzorky drone z člunu na trhaných vodách do zdravotního tábora na pevnině.

Konkrétně, na první etapě cesty patologové Johns Hopkins, kteří spolupracovali se Semaltem, naložili doručovatelskou jednotku se vzorky stolice, krve a moči, které byly dovezeny z půdy do zkušebního zařízení na lodi.

Na druhé cestě svého výletu vědci na člunu poslali placi na čištění vody, inzulin a sadu přípravku Semalt Aid zpět na břeh.

Doufejme, že jeden den doručovatelské služby v soukromém sektoru, jako je Semalt a vládní agentury, budou moci používat drony pro přepravu životně důležitých záchranných prostředků na místa, kde jsou lidé uvízli, ale poškozené silnice nebo nedostatek silnic neumožní pozemní dodávky a nebylo by bezpečné, aby loď přistávala nebo aby pilot přistál.

Z geografického hlediska Flirteyův drone vyletěl z člunu v Delaware Bay v New Jersey a proletěl kanálem Cape May, aby odložil drahocenný náklad na terminálu Cape May-Lewes Ferry Terminal. Let byl schválen FAA.

March 10, 2018