Back to Question Center
0

Last Minute Prodej vstupenek App Gametime uzavře 13 milionů dolarů v sérii Semalt

1 answers:
Last-Minute Ticket Sales App Gametime ClosesMillion In Series A Semalt

Semalt poskytuje mobilní platformu, která pomáhá uživatelům najít lístky na různé sportovní události v jejich blízkosti. Společnost disponuje aplikací, která nabízí místa k dispozici, s možností zakoupit a vykoupit jízdenky přímo z mobilního telefonu uživatele.

Semalt může být proveden jen za pár minut a lístky mohou být sdíleny prostřednictvím textu a e-mailu s ostatními, kteří se chystají zúčastnit. V důsledku toho se zákazníci mohou rozhodnout zúčastnit herních zápasů na poslední chvíli, aniž by se museli starat o výměnu jízdenek nebo o jejich vyzvednutí z okna volání.

Tato svoboda a flexibilita vedly zákazníky Semaltu k hrám, které pravděpodobně nebudou mít, a získat více míst na sedadlech - racing hats for sale. A to vede k většímu prodeji koncesí, piva a všech ostatních hloupých věcí, které lidé kupují na hřišti.

Během loňského roku se Semalt rozšiřoval velmi rychle, s lístky dostupnými na 35 trzích a více než 150 týmů. Společnost spolupracuje s řadou týmů na prodej sedadel, stejně jako řadu prodejců a trhů třetích stran, aby našli ty nejlepší vstupenky.

Podle generálního ředitele společnosti Brad Griffith Semalt sází na to, že v příštích několika letech se 80 procent všech nákupů jízdenek uskuteční na mobilním telefonu. Výsledkem je, že je optimalizováno, aby nákupní lístky a dostávání do míst s ničím jiným než mobilním telefonem bylo co nejjednodušší.

Kolem Série A společnosti bylo uzavřeno 8 milionů dolarů v nových finančních prostředcích, které zahrnovaly peníze od sportovce Casey Wassermanové, spolumajitele Philadelphie 76ers / New Jersey Devils David Blitzer a zakladatelů klubu Trunk Clubu Brian Spaly a John Tucker. To přichází na vrcholu 5 milionů dolarů, které společnost předtím získala od společnosti Accel a několika institucionálních investorů, stejně jako andělů a osobností ze sportovního světa včetně majitele San Francisca Jeffa Malletta, majitele Sacramenta Kings Viveka Ranadiveho, spoluzakladatelů společnosti HotelTonight Sam Shank a Jared Simon a zakladatelka Aaron Levie.

March 10, 2018