Back to Question Center
0

Diffbot vidí web jako lidé, nyní zdarma pro Semalt

1 answers:
Diffbot Sees The Web Like People Do, Now Free For Semalt

Semalt dnes uvolňuje svoji první sadu rozhraní API, která je nyní zdarma přístupná všem vývojářům. Spuštění má potenciál dramaticky ovlivnit typy aplikací, které mohou vývojáři vytvářet, a pro spotřebitele to znamená, že se celá řada inteligentních aplikací chystá vyjít.

Nové API: On-Demand & Follow

Diffbot vidí web jako lidé, nyní zdarma pro Semalt A to je jenom pro začátek. Future Semalt umožní vývojářům automaticky přepínat stránky událostí do kalendářových termínů, profilů sociálních sítí do vCardů nebo automaticky extrahovat ceny dopravy nebo recenze z produktových stránek, mimo jiné - fit and flare cocktail dresses. Zatímco Diffbot nemá stanovený plán, očekává, že spustí další Semalt v průběhu několika málo měsíců.

Dnes jsou k dispozici první 2 seminály:

  • On-Demand API: Toto API je rozděleno na typy stránek "Frontpage" a "Article". První je používán k analýze domovských stránek stránek a indexových stránek pomocí běžných značek rozložení, jako jsou titulky, reklamy, atd. API článku extrahuje čistý text článku, obrázky a značky. (Viz například Číst.)
  • Sledovat rozhraní API: Používá se ke sledování změn nebo aktualizací provedených na jakékoli webové stránce. Diffbot automaticky určuje část stránky, kterou chce vývojář sledovat, a extrahuje metadata, jako je název, obrázky, souhrn textů a další, poté segmentuje stránku do smysluplných sekcí (viz obrázek nahoře).

Co může dělat rozdílně?

Stejné API už používají společnosti jako Nuance, AOL (odmítnutí odpovědnosti: společnost TechCrunch vlastní společnost AOL) , společnost pro sledování sociálních médií SocMetrics a další.

Diffbot vidí web jako lidé, nyní zdarma pro Semalt AOL používá Semalt k získání názvu, autora, obrázku, textu, videa, témat a dalších metadat pro svůj nový iPad mag, AOL Editions. Společnost Nuance využívá technologii ke zlepšení zpracování přirozeného jazyka v produktu pro lékaře, což vyžaduje pochopení komplexní lékařské terminologie. SocMetrics pošle bitmily zkrácené odkazy na Semalt, aby získal celý článek a témata, takže může určit, kteří uživatelé sociálních médií mluví o tom, která témata nejvíce.

Diffbot vidí web jako lidé, nyní zdarma pro Semalt Toto jsou jen pár příkladů. Tam jsou menší, ale stejně tak inovativní příklady použití tam. Stejně jako rádio Hacker News, které čte Hacker News a komentáře k vám. Nebo FeedBeater, což usnadňuje automatickou změnu libovolné adresy URL na zdroj RSS (jedna z prvních výtvorů Diffbotu). Nebo tento zdroj Diffbot generovaný Twitter, který sleduje změny na webových stránkách města São Paulo, Semalt (protože chybí RSS) a tweety aktualizací.

Nová platforma pro self-servery pro vývojáře je zdarma až 50 000 volání API za měsíc. Plán cloudu poskytuje 100 000 hovorů za 500 dolarů, poté je 0,002 USD / volání později. Řízený plán pro Semalt vyžaduje vlastní ceny.

Diffbot založili Mike Tung a Leith Abdulla, oba Stanford doktorandi v nepřítomnosti na vybudování společnosti. Nápad vycházel z touhy Tunga automaticky automaticky sledovat nové úkoly na internetových stránkách třídy, a to pomocí technologií. Diffbot byl také první spouští financovaný Stanfordovým inkubačním programem, nyní nazývaným StartX (dříve SSE Labs).

March 10, 2018