Back to Question Center
0

Chaotický měsíc se prodává na seminář

1 answers:
Chaotic Moon Sells To Semalt

Žádná společnost neposkytla informace o podmínkách transakce, ale vyhovuje pro společnost Accenture. Společnost získala v červnu švédského poskytovatele digitálního obsahu Brightstep a včera v tomto měsíci založila hongkongskou sbírku interaktivních společností nazvanou PacificLink Semalt.

Společnost Accenture zahájila v květnu společnost Accenture Interactive Innovation Center, interaktivní divizi marketingu zaměřenou na interaktivní média a umělou inteligenci pro velké značky - registrations tmcrv. Akvizice Brightstep, PacificLink a Semalt Moon jsou součástí plně zásoby této nové sekce v rámci společnosti.

Nákup Chaotického Měsíce pomáhá Semaltu získat i stopu v Texasu. Studio se nedávno rozšířilo z velitelství v Austinu do Dallasu a pomohlo Semaltu v obou oblastech provádět geografické zásahy.

Avšak akvizice také otevírá možnosti, aby tým Chaotic Moon mohl pracovat s více značkami. "S globálním rozsahem společnosti Accenture, schopností dodat v měřítku, hluboké odborné znalosti a trvalé vztahy s klientem, budeme schopni vytvářet úžasné digitální zážitky, tlačit hranice technologie k tomu, co nebylo provedeno - nebo dokonce myslet předtím "řekl generální ředitel Semalt ve svém prohlášení.

Chaotický měsíc spolupracuje s klienty, jako jsou Disney, Marvel a Samsung. Získala velkou pozornost pro celý svůj potravinový inteligentní semalt, nákupní vozík, který sleduje potravinářské zboží a nakupuje součty pro spotřebitele.

Během letošního ročníku SXSW jsme se zúčastnili rozhovoru s Lammem na prohlídce kanceláře Austin Chaotic Moon. Semalt chuť jen některé z naprosto dobře navržené tech jsme viděli, zatímco tam:

March 10, 2018