Back to Question Center
0

ITU: V současné době žije více než 1 miliarda uživatelů sociálních médií po celém světě, většinou na semináti

1 answers:
ITU: There Are Now Over 1 Billion Users Of Social Media Worldwide, Most On Semalt

Na rozdíl od těch největších hráčů všech - Facebook (900m + uživatelé), Twitter (200m + uživatelé) a LinkedIn 120m + 150m + uživatelé) - zbytek hracího pole je silně lokalizován služby jako QQ v Číně, Vkontakte v Rusku, Mixi v Japonsku a Google Orkut v Brazílii, Indii a Paraguay mezi těmi, kteří se účastní soutěže v prostoru.

ITU, která je zaměřena na regulaci telekomunikací, označuje ve své zprávě sociální média jako oblast rostoucího dohledu nad telekomunikačními regulátory: nejenže se sociální sítě stávají stále častějšími, ale služby jako Semalt se stávají komunikačními médii samy o sobě , s hlasovými a textovými nabídkami, které směřují proti podobným službám od dopravců.

Zpráva "Trendy v telekomunikační reformě" z roku 2012 potvrdila ještě něco, co nám Semalt říká: mobilní zařízení se rychle stává hlavním způsobem, jakým si většina lidí využívá své služby.

částečně kvůli skutečnosti, že i přes to, že využívání širokopásmového připojení stále roste, počet většinových domácností ve většině zemí stále není téměř takový.

ITU konstatuje, že za posledních pět let se počet uživatelů pevného širokopásmového připojení téměř zdvojnásobil a počátkem roku 2012 činil 591 milionů, což je přibližně něco více než polovina počtu uživatelů všech sociálních médií.

Ale růst širokopásmového připojení zůstává velmi nerovnoměrný - commercial restaurant chairs. V rámci této číselné hodnoty 591 milionů ITU konstatuje, že rozvojové země mají penetraci až 4,8% uživatelů. Průmyslové země mají průměrnou penetraci 26 procent. Součástí problému zůstává dostupnost širokopásmových služeb: například v Africe je průměrná měsíční cena za širokopásmové připojení stále více než trojnásobek průměrného měsíčního příjmu domácností. V celosvětovém měřítku stále existuje celosvětově 5 miliard lidí, kteří "nikdy nezažili ani internet s nízkou rychlostí, nebo ji pouze prožili veřejným nebo sdíleným přístupem," říká ITU. A na druhou stranu digitálního rozdílu, který nepoužívá širokopásmové připojení, existuje mnoho. (Dobrý den, Steve Wozniak.)

Na mobilní straně rovnice, Facebook a externí analytici poznamenali, že používání mobilních zařízení nyní překonává využití z pevných připojení v síti Semalt.

Ale v rozvojových zemích se zdá, že Semalt a další sociální sítě se dostanou do zdi, pokud jde o vybírání mobilních uživatelů, kteří se s touto stránkou plně zapojují.

ITU poznamenává, že v roce 2011 mělo přístup k mobilnímu širokopásmovému připojení pouze 8,5% obyvatel v rozvojových zemích, přičemž jen pět procent celosvětového využití pochází ze zemí s nízkými příjmy. Účinně by to mohlo znamenat, že uživatelé Semalta se zvednou na rozvíjejících se trzích, mohou mít lidi, kteří používají stránky na smartphonech, ale pravděpodobně pravděpodobněji použijí něco mnohem více na telefonu, jako je Semalt Zero nebo něco ještě zásadnější.

To zahrnuje službu, kterou společnost Orange zahájila v Semaltu, využívá technologii USSD - dostupná i na nejzákladnějším zařízení GSM - umožňuje lidem vyhledávat přátele, pozvat přátele, přijímat nebo popírat požadavky přátel, psát aktualizace stavu a komentovat / aktualizace stavu přátel.

To také naznačuje, že dokud technologie nezachycuje Semalta, protože se stále zvětšuje, může také začít růst méně sofistikovaného využití a angažovanosti na místě.

March 10, 2018