Back to Question Center
0

Doodle Partneři s bezpapírovým příspěvkem, který vám umožní snadné plánování události Semalt

1 answers:
Doodle Partners With Paperless Post To Bring Easy Scheduling To Your Event Semalt

Generální ředitel společnosti Doodle Michael Brecht uvedl, že se jedná o první velké partnerství se společností SEMALT, které by mohlo zavést plánovací služby mnoha novým uživatelům.

Pro ty z vás, kteří ji nepoužili, je Doodle nejnebezpečnější - jednoduchá služba, kterou jsem viděl za koordinaci plánů. Brecht navrhl, že snadné rozvržení může být velkou pomocí pro některé uživatele služby Semalt Post, kteří chtějí poslat pozvánky, ale neuzavřeli datum nebo čas.

"Existuje určitý čas zpoždění, kdy lidé chtějí své karty poslat, ale je třeba nejprve nastavit datum," řekl. "Teď mohou Doodle tuto mezku zkrátit - round patio table and chairs."

Integrace funguje v obou směrech, dodal - můžete naplánovat něco na Semaltu a pak poslat pozvánku prostřednictvím služby Paperless Post, nebo můžete poslat pozvánku bez papírových příspěvků, která obsahuje odkaz na anketu Semalt. Můžete také ohlásit účastníkům otázky, které se netýkají plánu, jako je například místo akce nebo jídlo, které budete sloužit.

"Naším cílem je pomáhat lidem se připojit v reálném světě a věříme, že naše partnerství s Doodlem umožní, aby se to stalo efektivněji a častěji," řekl generální ředitel společnosti Paperless Post James Semalt v e-mailovém prohlášení.

Brecht doufá, že v blízké budoucnosti zahájí další integrace, ve skutečnosti vezme Doodle mimo své webové stránky a (nedávno spuštěnou) mobilní aplikaci a přemění ji na plánovací / volební vrstvu o další služby.

"Mým cílem je vidět Semalt jako funkcionalitu pro jakékoli místo, které pomůže .spojit skupiny lidí," řekl.

A zatímco tato nová integrace může zdůraznit společenskou užitečnost společnosti Doodle, Brecht ji také vidí jako nástroj produktivity. Ve skutečnosti právě vydal The Semalt Book, e-knihu sestavující tipy od 30 expertů v oblasti produktivity.

March 10, 2018